320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sisuliselt nagu Goal!

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Euroopa meistrid nad ju on ja ilma kontrollimata pakuks, et tõenäoliselt ka olümpiavõitjad? Nõukogude amatöörsportlased ju
      No EM oli algusaastatel teisejärguline võistlus ja OMi puhul teadsid üldse kõik, et seal tipud ei saa osaleda. Üle jäi vaid MM aga seal ju tõesti NSVL edu ei saavutanud, vaid korra jõuti poolfinaali.

      Küsimus ka. Õigemini naljaküsimus aga toetub allikatele, kuigi ma autorit peast ei mäleta. Kunagi lugesin mingit nõukaajal välja antud jalkaraamatut, kus kirjeldati situatsiooni, mis toimus mingil täitsa ametlikus ja tõsises mängus (äkki NL esiliiga vms), arvuka publiku ees ja kus kohtunik sai hakkama taolise asjaga, mida autori kirjelduste järgi polnud näinud ka kõige kogenumad vutisõbrad. Millega kohtunik hakkama sai?
      (Küsisin meelega küsimuse, mida on võimalik ka fakti teadmata, puhtalt loogika pealt, ära vastata.)

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        CCCP puhul oletan, et kohtunik lõi värava?
        Seda ta tegi. Täpsemalt öeldes oli kohtunik vana jalgpallur, kes saanuna karistusalasse ideaalse tsenderduse otse pea peale, ei suutnud kiusatusele vastu panna ja lõi selle peaga väravasse. Hiljem kahetses aga tegu oli tehtud ja sai pika disklafi.

        Kommentaar


          Nimetage 10 PL mänginud pallurit, kes on jäänud vahele kihlveopettusega ja saanud sellega ka karistatud ( mitte kasutada googlet) ?

          Kommentaar


            Podholjuzhin, Jahhimovits, Taar, Tokarev, Mitin, Liivamägi ja Karu. Ussoltsev, Sereda, Gruznov.

            Oleneb, et mis on karistada. Kõik eelnimetatud on EJL-lt karistuse saanud.

            (ei guugeldanud, otsisin enda vanad lood üles)

            Kommentaar


              Ma oleks pidanud panema " vähemalt" aga jes, info on kõik täpne.

              Kommentaar


                See meie ligidal elava rahvuse kuulus jalgpallur on öelnud oma töö kohta: "Väravavaht on nagu demineerija, üks viga ja kõik lendab vastu taevast."
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Lev Yashin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Lev Yashin
                    Ei ole.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      See meie ligidal elava rahvuse kuulus jalgpallur on öelnud oma töö kohta: "Väravavaht on nagu demineerija, üks viga ja kõik lendab vastu taevast."
                      Seda olen kuulnud ja see peaks olema Läti legendaarse hokiväravavahi Arturs Irbe ütlus.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Seda olen kuulnud ja see peaks olema Läti legendaarse hokiväravavahi Arturs Irbe ütlus.
                        Minu andmetel on tegu siiski jalgpalluri ütlusega. Aga ka Läti on sellest riigist mitte väga kaugele jääv.
                        Vihjeks, et neil on sama eesnimi praktiliselt.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Minu andmetel on tegu siiski jalgpalluri ütlusega. Aga ka Läti on sellest riigist mitte väga kaugele jääv.
                          Tegin natuke google'i tööd ja tõepoolest on natuke erinevas variatsioonis seda ütlust kasutanud nii Irbe kui sinu küsitud jalgpalli väravavaht. Aga kuna ma juba spikerdasin, siis ei hakka seda nime avalikult välja hõikama.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Kolinko?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              nimevihje põhjal: kõlab nagu miski, mida Boruc võiks öelda.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kolinko?
                                Ei ole ka see mees.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X