320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. Baggio ja Pep ja Brescia
    2. Kroos ja Arturo ja Leverkusen
    3. Robbie ja Blanc ja Inter

    Kommentaar


      Äkki nii: Shakiri, Affelay, Crouch, Bojan, Muniesa?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kellega Crouch võitis? Ega ometi Liverpooliga?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ma panin esimesed 5, kes meelde tulid. Eks Stok kinnitab. Ma arvasin, et Liverpooliga äkki?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Marko Arnautovic oli 2009/10 Interis laenul. Küsimuse püstituse järgi võiks ka tema sobida. Samas pole ma kindel, kas ta üldse Euroopas mängis, et CL-i võitjana üldse nö kvalifitseeruda.

            Kommentaar


              Anni Pohlak ftw
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Maaren Olander

                Kommentaar


                  Beckenbauer
                  Matthaus
                  Sammer
                  Cannavaro

                   
                  lugesin mõttes nimed ette ja siis mõtlesin, kas Sammer ikka sai või oli lambivant, kes pole kunagi top 10 saanud. ehk oleks võistlussituatsioonis valesti vastanud?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Disney World. Disneyland on LAs.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Ma võtan siis ära: Chicago, Washington DC, Orlando.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Väga tore, lähme edasi.

                        7. 11 korda on valitud Meistriliiga parimat mängijat. Kaheksal korral on selleks olnud eestlane ja vaid kolmel aastal on tiitli võitnud välismaalane. Viimati 2016 aastal oli selleks Evgeny Kabaev. Tema on olnud ka seni ainuke mängija, kes tiitli võitnud 2x (enne seda 2014). Küsimus: kes on see teine välismaalane, kes on valitud Meistriliiga parimaks mängijaks ?
                        Juha Hakola ja 2007. Cekulajevs oleks ka hea pakkumine muidugi, aga tema valiti vaid Soccernet.ee fännide lemmikuks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Hakola jah. Cekulajevsi aastal (2011) valiti Mošnikov parimaks mängijaks.

                          8. Nimetage palun viis Hollandi jalgpallurit, kes on löönud EPLis üle 50 värava?
                          Meelde tulemise järjekorras:

                          1. Ruud van Nistelrooy
                          2. Jimmy Floyd Hasselbaink
                          3. Dennis Bergkamp
                          4. Dirk Kuyt
                          5. Robin van Persie
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Nimetage palun viis jalgpallurit, kes on alla 50-ne õlle joonud?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Nimetage palun viis jalgpallurit, kes on alla 50-ne õlle joonud?


                              Jõi 49 üks kord

                              Kommentaar


                                Taani, Iraak, Türkmenistan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X