Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane ValiceCar CUP`10

    Ka see aasta toimub saalijalpalliturniir ValiceCar CUP

    Hea korraldus, ilusad karikad ja huvitavad auhinnad ootavad Teid!

    Toimumise aeg: 20.03.2010

    Turniir toimub Pärnu-Jaagupi spordikeskuses

    Osavõtumaks: 1000 EEK

    Võiskonna suurus (kuni 10 mängijat)

    Registreerimine: 55560844, 55643128 või e-mail wintercup09@hot.ee

    Turniirile on oodatud 12 meeskonda
    Mägitakse futsali palliga
    Mänguaeg: 11 min, alates poolfiinaalidest 2x7. Mängude viimane minut - puhas aeg

    Turniiri juhendi saadame reg. meeskondadele e-mailile

  2. #2
    mängija Kasutaja barcelona44 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008
    Postitusi
    154

    Algupärane

    mis meeskonnad on juba registreerunud?

  3. #3
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Hetkel on registreerunud:

    ValiceCar
    NOTE
    Pärnu-Jaagupi
    Pärnu utd.
    LivalSport

  4. #4
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Hetkel on registreerunud:

    ValiceCar
    NOTE
    Pärnu-Jaagupi
    Pärnu utd.
    LivalSport
    Metropool
    Raketa
    Risti FC

  5. #5
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Hetkel registreeritud

    ValiceCar
    NOTE
    Pärnu-Jaagupi
    Pärnu utd.
    LivalSport
    Metropool
    Raketa
    Risti FC
    JK Ummistuse

  6. #6
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Hetkel registreeritud:

    1.ValiceCar
    2.Pärnu utd.
    3.Pärnu-Jaagupi
    4.LivalSport
    5.Metropool
    6.Raketa
    7.Risti FC
    8.JK Ummistuse
    9.Vaprus U17
    10.FC Štrommi

  7. #7
    mängija Kasutaja barcelona44 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008
    Postitusi
    154

    Algupärane

    juurde ka regand keegi veel?

  8. #8
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    Registreeritud:

    1.ValiceCar
    2.Pärnu utd.
    3.Pärnu-Jaagupi
    4.LivalSport
    5.Metropool
    6.TSA Team
    7.Risti FC
    8.JK Ummistuse
    9.Vaprus U17
    10.FC Štrommi
    11.PSK Alexela
    12.

    Üks koht veel vaba!

  9. #9
    mängija Kasutaja barcelona44 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008
    Postitusi
    154

    Algupärane

    mis päeval umbes alagrupid loositakse?

  10. #10
    Professionaal Kasutaja PSK Alexela avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009
    Postitusi
    533

    Algupärane

    huvitav et Alexela kirjas on:S peale Futsal Pro Winter 2.etappi arutasime seda turniiri asja ja nagu j2i lõplik otsus et me ei sõida kuna paljud põhimehed ei saa tulla:s imelik...pean asja uurima
    nr 12

  11. #11
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas ValiceCar Vaata postitust
    Registreeritud:

    1.ValiceCar
    2.Pärnu utd.
    3.Pärnu-Jaagupi
    4.LivalSport
    5.Metropool
    6.TSA Team
    7.Risti FC
    8.JK Ummistuse
    9.Vaprus U17
    10.FC Štrommi
    11.PSK Alexela
    12.

    Üks koht veel vaba!
    FC Abja on siis kirjas
    Olen see kes olen

  12. #12
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    GROUP A

    ValiceCar
    Metropool
    Pärnu-Jaagupi
    Märjamaa Kompanii

    GROUP B

    TSA Team
    Risti FC
    WC Guwalda
    Pärnu UTD

    GROUP C

    LivalSport
    PSK Alexela
    FC Štrommi
    FC Abja

    9:00 ValiceCar - Märjamaa Kompanii
    9:15 Metropool - Pärnu-Jaagupi
    9:30 TSA Team - Pärnu UTD
    9:45 Risti FC - WC Guwalda
    10:00 LivalSport - FC Abja
    10:15 PSK Alexela - FC Štrommi
    10:30 Märjamaa Kompanii - Metropool
    10:45 Pärnu-Jaagupi - ValiceCar
    11:00 Pärnu UTD - Risti FC
    11:15 WC Guwalda - TSA Team
    11:30 FC Abja - PSK Alexela
    11:45 FC Štrommi - LivalSport
    12:00 ValiceCar - Metropool
    12:15 Pärnu-Jaagupi - Märjamaa Kompanii
    12:30 TSA Team - Risti FC
    12:45 WC Guwalda - Pärnu UTD
    13:00 LivalSport - PSK Alexela
    13:15 FC Štrommi - FC Abja

    13:45 Q - Q
    14:00 Q - Q
    14:15 Q - Q
    14:30 Q - Q
    14:45 1/4 - 1/4
    15:00 1/4 - 1/4
    15:15 1/4 - 1/4
    15:30 1/4 - 1/4
    15:45 1/2 - 1/2
    16:05 1/2 - 1/2

    16:35 3-d place - 3-d place

    16:55 Final - Final

  13. #13
    FC Metropool nr.6
    Liitus foorumiga
    Aug 2007
    Postitusi
    90

    Algupärane

    Väga hea korraldus ja meeskondade tase oli suht võrdne
    Kohtunikud oma ala profid , kuigi mõned apsud olid aga juhtub ikka, yldiselt väga tip-top
    kahju ainult, et ei suutnud Valicecar-i vastu veerand finaalis midagi keerutada, peale yhe
    ja kui aus olla siis mina ei saa siiamaani aru , kuidas me ainult oma alagrupi meeskondadega mängisime, ju siis ei ole see jäähoki systeem minu ala
    Ootame juba uut turniiri
    Edu teile

  14. #14
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas ValiceCar Vaata postitust
    GROUP A

    ValiceCar
    Metropool
    Pärnu-Jaagupi
    Märjamaa Kompanii

    GROUP B

    TSA Team
    Risti FC
    WC Guwalda
    Pärnu UTD

    GROUP C

    LivalSport
    PSK Alexela
    FC Štrommi
    FC Abja

    9:00 ValiceCar - Märjamaa Kompanii
    9:15 Metropool - Pärnu-Jaagupi
    9:30 TSA Team - Pärnu UTD
    9:45 Risti FC - WC Guwalda
    10:00 LivalSport - FC Abja 2:2 Reio,Kaspar.
    10:15 PSK Alexela - FC Štrommi
    10:30 Märjamaa Kompanii - Metropool
    10:45 Pärnu-Jaagupi - ValiceCar
    11:00 Pärnu UTD - Risti FC
    11:15 WC Guwalda - TSA Team
    11:30 FC Abja - PSK Alexela 1:0 Helari.
    11:45 FC Štrommi - LivalSport
    12:00 ValiceCar - Metropool
    12:15 Pärnu-Jaagupi - Märjamaa Kompanii
    12:30 TSA Team - Risti FC
    12:45 WC Guwalda - Pärnu UTD
    13:00 LivalSport - PSK Alexela
    13:15 FC Štrommi - FC Abja 1:1 Tanel.

    13:45 Q - Q
    14:00 Q - Q
    14:15 Q - Q
    14:30 Q - Q
    14:45 1/4 - 1/4
    15:00 1/4 - 1/4
    15:15 1/4 - 1/4
    15:30 1/4 FC ABJA - Pärnu Jaagupi 0:0 pen 1:0 Rait. 1/4
    15:45 1/2 - 1/2
    16:05 1/2 FC ABJA - TSA Team 0:1 1/2

    16:35 3-d place FC ABJA - Lival Sport 0:4 3-d place

    16:55 Final - Final

    FC Abja julgen pakkuda oli turniiri noorim võistkond,aga tuleb vist4.kohaga rahul olla,kuigi koht,mis ei maksa midagi. Natukene kummaline oli alguses kohaneda futsali palli ja reeglitega ja nuh jh üldiselt tore turniir.Edu edaspidiseks. Minuarust oli Parim sats mängustealilt TSA Team.
    Olen see kes olen

  15. #15
    Reservmängija Kasutaja eidzio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007
    Postitusi
    171

    Algupärane

    1. ValiceCar
    2. TSA Team
    3. LivalSport
    4. FC Abja

    Oli vist nii...
    aGo

  16. #16
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    GROUP STAGE ValiceCar 6 - 1 Märjamaa
    GROUP STAGE Metropool 2 - 3 Pärnu-Jaagupi

    GROUP STAGE WC Guwalda 2 - 0 Pärnu UTD
    GROUP STAGE LivalSport 2 - 2 FC Abja
    GROUP STAGE PSK Alexela 2 - 2 FC Štrommi
    GROUP STAGE Märjamaa 0 - 0 Metropool
    GROUP STAGE P-Jaagupi 0 - 3 ValiceCar
    GROUP STAGE Pärnu UTD 0 - 2 TSA Team
    GROUP STAGE FC Abja 1 - 0 PSK Alexela
    GROUP STAGE FC Štrommi 1 - 4 LivalSport
    GROUP STAGE ValiceCar 0 - 0 Metropool
    GROUP STAGE P-Jaagupi 2 - 0 Märjamaa Kompanii
    GROUP STAGE TSA Team 4 - 0 WC Guwalda
    GROUP STAGE LivalSport 1 - 1 PSK Alexela
    GROUP STAGE FC Štrommi 1 - 1 FC Abja

    QUALIFYING ROUND PSK Alexela 3 - 2 FC Štrommi
    QUALIFYING ROUND Metropool 2 - 0 Märjamaa Kompanii
    QUALIFYING ROUND WC Guwalda 0 - 5 Pärnu UTD

    QUARTER-FINAL TSA Team 2 - 2 PSK Alexela pen. 3-1
    QUARTER-FINAL ValiceCar 4 - 0 Metropool
    QUARTER-FINAL LivalSport 4 - 0 Pärnu UTD
    QUARTER-FINAL FC Abja 0 - 0 Pärnu-Jaagupi pen. 1-0

    SEMI-FINAL ValiceCar 3 - 1 LivalSport
    SEMI-FINAL TSA Team 1 - 0 FC Abja

    MATCH FOR THIRD PLACE LivalSport 4 - 0 FC Abja

    FINAL ValiceCar 1 - 1 TSA Team pen. 3-2
    Artur Pinka 10' Jüri Amosov 2'

  17. #17
    Amatöör Kasutaja ValiceCar avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010
    Postitusi
    57

    Algupärane

    BEST PLAYER Pavel Apalinskii ( TSA Team )
    BEST GOALKEEPER Kalev Moppel ( ValiceCar )
    BEST GOALSCORER Deniss Jeršov ( LivalSport ) 5

  18. #18
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    44

    Algupärane

    Mulle meeldis vastastest kõige rohkem FC Abja. Väga ilusat jalgpalli mängisid. Kui nüüd veidi liha veel luudele juurde kasvab siis võib neist asja saada

  19. #19
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2010
    Postitusi
    1

    Algupärane

    Juba sellel pühapäeval toimub Nõmme Spordikeskuse rannajalgpalliAreenal hooaja esimene peaproov nii publikule, kui ka mängijatele!
    Pühapäeva 30. mai AJAKAVA:10.00 Nõmme Kevadpäevade rannajalgpalliturniir vilistatakse alanuks!
    642-383 and braindumps 70-536 guide as well for more help 642-456 and 642-504

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud