320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kogemusi Tele2 kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mina maksin vanasti 75 senti minuti eest Tele2 s. Arved pidid olema ka kuus 100 eeku ja kui ei tulnud 100 täis, siis 100 küsisid ikkagi. Pole ju teab mis palju küsitud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #17
      Natuke küll offtopic aga Elisa on vist teenusepakkuja, kes SMS kõige vähem spämmib. Endal on ühes taskus Elisa võrgus olev telefon ja teises EMT. Tele 2 kphta selline seik, et 1 nõrkvoolukaabeldusega tegeva firma asjapulk rääkis, et nad loobuvad Tele2 teenustest levi pärast (see jutt oli 1 kuu tagasi umbes). Talle olevat mulje jäänud, et Tele2 paigaldab küll nüüd iga kurtja palvel enamvähem oma seadmeid aga tulemus pole ikkagi piisav ja nende firma pole Tele2 leviga rahul.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #18
        peale 2kuud elisa kliendiks olemist tormasin kiiresti sealt minema, oli probleem uue telefoni ja garantiiga,ebameeldivate klienditeenindajatega ja telefoni arved olid kahh metsikud.Lõpuks peale suuri vaidlusi ja ähvardusi ostsid telefoni tagasi ja siis kui läksin lepingut lõpetama pakuti et kas ei tahaks miskit sooduspaketti, peaasi et jääksUueks operaatoriks on Diil ja väga rahul, levi garanteerib emt,tel arve on sama kõneaja juures poole väiksem kui elisas ja sõnumitega keegi ei spämmi.tele2 kohta oskan öelda ainult niipalju,et viimased 6 aastat nõuavad mul emalt makstud arvet välja mis siis et pole klientki juba ammu enam, aga arveid võib ikka saata
        b-day

        Kommentaar


          #19
          9 aastat olin Elisa klient,nüüd hiljuti liikusin tele2 ridadesse.

          Miks?

          1. Katkise display vahetamise eest küsiti 500 eeksu.......display oli ikka vigane.Olevat minu enda viga.
          2.Klienditeenindajad Al mare keskused tihtipeale väga ebaviisakad.
          3. 26 puuduva krooni pärast lükati väljuvad kõned kinni.
          4.kuna suurem osa tuttavatest-sõpradest tele2-s,siis lihtsalt tele2 odavam võtta.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            #20
            Telefonil mingi seade, et saab lülitada infoteenused sisse ja välja (TELE2 ikka), mis see endast kujutab ja kui selle sisse lükkan kas siis pean rulli ka välja käima?
            .

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Tegelikult tahtsin rääkida aga nendest pikkadest kliendiks olemistest.. .
              Kogu aur paistab neil vist minema äriklientide teenidamisele, sest meil oli firmas enne Elisa teenus ja kui möödunud aasta esimeses pooles tuli jutuks, et äkki saaks hinnaga midagi ette võtta, siis visati koheselt uus ja parem pakkumine lauale.
              Kuna uues majas siiski levi hoolimata nendepoolsetest lisapanusest väga paranema ei kippunud, siis mindi hiljuti ikka üle EMT'i ja seda veel paremate hindadega.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                Nii ta tõesti on, äriklientide peal nad ilmselt elavadki. Täna käisin EMT kontoris.. kaks korda. Nimelt on mul telefoni vahetus käsil ja tahtsin teada, ehk on siiski võimalus, et pikaajaline klient saab võrreldavaid soodukaid MinuEMT paketi omanikega. Esimeses kontoris oli teenindajaks üks selline hilises teismeeas neiu, kes ei saanud vist üldse aru mida ta seal tegema peaks. Eks ma ise ka väga konkreetselt ei küsinud, kuid kui minu jutu juhtimise peale tuli vaid üks lühike "ei" ning "tahate telefoni vä", siis loobusin edasisest suhtlusest, ütlesin head päeva ning lahkusin.

                Otsustasin siiski teiseski kontoris õnne proovida ja otse omad soovid välja öelda. Seal oli aga juba väga hea klienditeenindaja. Tema oli enda ameti väärikas esindaja - saades teada mis paketti ma kasutan, ütles ta otse välja, et mind tõmmatakse ikka täiega EMT poolt - 2,25 minuti eest on ikka liiga palju. Pean tunnistama, et kuna iseteeninduses ja hinnakirjades kusagil seda minutihinda koge silma ei paista ning arved pole ka probleeme valmistanud, siis polnud ma selle vastu ka erilist huvi tundnud ning nüüd seda kuuldes tegin isegi suured silmad - on ikka kallis minutihind küll.. 1999 oli see 2,50, polekski nagu eriti langenud.

                Ok - tädi tegi oma tööd hästi ning selle asemel, et öelda "ei", hakkas kohe selgitama kui kasulik on mul paketti vahetada. Võttis kalkulaatori välja, et minutihinda välja arvutada ja tegi selgeks, et minu minutihind võiks olla hoopis umbes 1,20. Kui nüüd aus olla, siis see tundub päris koomiline - tarbid teenust mille hinda sa ei tea - oled ostnud kuuks ajaks mingid müstilised 70 või 140 või mis iganes minutit kõneaega, kuid reaalset hinda ei tea - see tuleb kalkulaatoriga välja arvutada!

                Aga müügitöö oli tema poolt hea - kiidan teda kohe täiega - mu peas sai kõik selgeks ning EMT kontorist välja astudes siirdusin lähimasse Tele2 kontorisse ning vormistasin lepingu.

                Nüüd peab veel lootma, et ma varsti enda tegu kahetsema ei pea aga tunne on küll, nagu oleks hea sõbra reetnud.. vot mida tähendavad pikaajalised suhted.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #23
                  ah minge perse. Ootan ühe tibi sms aga tele2 spämmik 2x 5 minuti jooksul

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ah minge perse. Ootan ühe tibi sms aga tele2 spämmik 2x 5 minuti jooksul
                    Nii et siiski kirjutasid?
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #25
                      oh ei. Kellegi teise sõnumit ootasin.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mind viidi ka Tele2 üle. Eriti rõõmustav oli vaadata nende interneti leviala kaarti, mis oli pea ühtlaselt oranzhi värvi, mis tähendavat head levi. Aa tutkitki nagu hiljem selgus.
                        Nimelt, kui sim sai modemisse pandud, siis levi ei olnud. Mitte mingit kohe. No absoluutne 0.
                        Ok, mõtlesin, et olen midagi valesti installinud (vms) ja võtsin järgmisel päeval ühendust Tele2 klienditeenindusega lootuses, et nemad on nii tublid ja osavad, et asi funkaks.
                        Oojaa, selgus, et lähim 3G mast on 3km kaugusel ja siin ei saagi olla paremat levi kui EDGE (256kb) ja kodus on mast veelgi kaugemal ja seal pole leviks mitte mingigisugust lootust.
                        Klienditeenindaja oli igati nõus, et mu ootuseid on petetud ja leviala kaart on natuke optimistlik ning soovitas siis leping lõpetada. Mõeldud-tehtud!

                        Kommentaar


                          #27
                          tembuvembumaa

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                            Mind viidi ka Tele2 üle. Eriti rõõmustav oli vaadata nende interneti leviala kaarti, mis oli pea ühtlaselt oranzhi värvi, mis tähendavat head levi. Aa tutkitki nagu hiljem selgus.
                            Elisal oli asi vastupidi. Minu koduvallas (Kiili) oli ühe külanaabri aiale pandud Elisa megaühenduse reklaam, aga kui hakkasin täpsemalt uurima, siis kodulehelt selgus, et väljaspool Tallinnat ikka naljalt ei toimi küll. Ei viitsinud kontrollida, aga võibolla oli hoopis koduleht natuke ajast maas
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              Täna helistati siis EMT-st. Pakuti aasta peale tuhat krooni kõneaega, kui nendega jään ja paketti vahetan. Otsustasin oma varasemale otsusele siiski kindlaks jääda.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                #30
                                Viimastel päevadel on mingi kamm vähemalt Tele2 võrgus. Päris palju on juhtumeid, kus kellegile helistades antakse teada,et number ei ole kasutusel või siis viga numbri valimisel. No ja siis lampi kõik numbrid jälle töötavad.
                                Tele2 omad muidugi endas viga ei näe
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X