320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2012 valikmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
    On ainult üks Cristiano Ronaldo!

    Kas sa oled nugise mõistusega ja tõesti ei tea Manust ja Realist rohkem mängjaid kui C. Ronaldo. Ronaldo mäng Realis huvitab ikka palju vähem kui mõne teise mehe mäng, ning terve meeskond. Lisaks olen ma Reali poolt olnud juba aastast 2004 ning siis oli muidugi Ronaldo Madridis. Manu poot olen ma juba samuti ammu ning sealt meeskonnast sa ka vist pole kuulnud kellegist teisest kui Ronaldost, aga pole ime ka, sest mis nugis ikka meeskonnast teab?
    Aga mis ma siin ikka seletan jalgpallist nugisele, kelle avatar on Narva Transi logo.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
      Kas sa oled nugise mõistusega ja tõesti ei tea Manust ja Realist rohkem mängjaid kui C. Ronaldo. Ronaldo mäng Realis huvitab ikka palju vähem kui mõne teise mehe mäng, ning terve meeskond. Lisaks olen ma Reali poolt olnud juba aastast 2004 ning siis oli muidugi Ronaldo Madridis. Manu poot olen ma juba samuti ammu ning sealt meeskonnast sa ka vist pole kuulnud kellegist teisest kui Ronaldost, aga pole ime ka, sest mis nugis ikka meeskonnast teab?
      Aga mis ma siin ikka seletan jalgpallist nugisele, kelle avatar on Narva Transi logo.
      Hakkasid siin ja seal lajatama,olid sa ikka 2004 sündinud,ka oinas?Vabandan,kui last sõiman,aga tundub,et isa sul pole...

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas marconius Vaata postitust
        Hakkasid siin ja seal lajatama,olid sa ikka 2004 sündinud,ka oinas?Vabandan,kui last sõiman,aga tundub,et isa sul pole...
        Sul on mingid kompleksid,et pead IGA mu postitut kommenteerima? Uskumatu vana

        Aga kui nii on siis ma teen su elu veidi kergemaks. Vaata ``viasat sport balticu jalkakommentaatorid`` teemasse. Kui mu mälu ei peta siis ma just sinna ühe posti tegin. Minea vaata, küll sa mingi vastuse nuputad sellele.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Hakkasid siin ja seal lajatama,olid sa ikka 2004 sündinud,ka oinas?Vabandan,kui last sõiman,aga tundub,et isa sul pole...

          Kommentaar


            #35
            Miks mängudel nii "veidrad" päevad (teisipäev, reede) nüüd on?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Miks mängudel nii "veidrad" päevad (teisipäev, reede) nüüd on?
              For the first time, Tuesday evenings replace Wednesday evenings for midweek qualifying fixtures where two matchdays occur in the same week. This is in order to allow players an extra day to return to their clubs for domestic duty the following week. Consequently, teams are permitted to move the earlier weekend match forward to the Friday evening. Where matches are scheduled for a Friday evening, there remains a possibility that the fixture will actually be played on the Saturday.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #37
                Avastasin, et homme on minu nähtavatest telekanalitest koguni kolm mängu koju paista: Moldova vs Soome, Inglismaa vs Bulgaaria ja muidugi Eesti vs Itaalia.
                Maiuspalad on homme ka nii lätlastel (Horvaatia) kui leedulastel (Shotimaa). Shotlased on ju nii alla käinud, et leedukaid võib pidada kodus suursoosikuteks.
                Belgia vs Saksamaa pakub ka huvi. On's belglased ometi kord võimelised midagi jalgpalliväärilist esitama ses valiksarjas?

                Aga muidu jah, reede õhtu on veider aeg valikmängudeks.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #38
                  Paistab, et miskit pole muutunud viimase aastaga. Tänased suurimad ebaõnnestujad olid suurtest kindlasti Prantsusmaa, kodus 0:1 Valgevenega ja Portugal, kodus 4:4 Küprose vastu.

                  Olid ju need kaks ka eelmises mm tsüklis püsti hädas kogu valikturniiri vältel ja pidid finaalturniirile jõudmiseks play-off mängud läbima.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Paistab, et miskit pole muutunud viimase aastaga. Tänased suurimad ebaõnnestujad olid suurtest kindlasti Prantsusmaa, kodus 0:1 Valgevenega ja Portugal, kodus 4:4 Küprose vastu.

                    Olid ju need kaks ka eelmises mm tsüklis püsti hädas kogu valikturniiri vältel ja pidid finaalturniirile jõudmiseks play-off mängud läbima.
                    Just nii. Portugali armaada viik Küprose vastu tõeline üllatuspomm. Seejuures Küpros läks veel kaks korda juhtimagi.

                    Huvitavaid mänge veelgi:

                    Hispaania võitis Liechtensteini, seejuures sai Fernandu maha kahe väravaga. Mees vist naasmas soonele. Lisaks veel Huntelaari & Defoe kübaratrikid oma kodumaa eest. Huvitav, väga huvitav.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ega meil ainukesena sitt vile ei olnud. Vaadake Serbia esimest väravat Fääri Saarte vastu. Ulme....

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                        Just nii. Portugali armaada viik Küprose vastu tõeline üllatuspomm. Seejuures Küpros läks veel kaks korda juhtimagi.
                        no Portugali koondis on hetkel kehvas seisus, sest kaib mingi idiootne Quirozi mahavotmise kampaania. mehega on selline leping tehtud, et nuud kui soovitakse mehest lahti saada, siis ei jouta voi ei taheta kompensatsioonisummat letti laduda. nuud siis tehakse mingeid imemange ja kaasatakse antidopingu agentuure jne. ehk siis puutakse kuidagi legaalset teed pidi mehest lahti saada. esialgu on siis saavutatud 6 kuuline juhendamiskeeld mehele.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #42
                          Täna mõni päris põnev ja oluline kohtumine tulemas:

                          Bosnia - Prantsusmaa
                          Horvaatia - Kreeka
                          Sveits - Inglismaa
                          Norra - Portugal

                          Kommentaar


                            #43
                            Teen igavusest ennustust
                            Bosnia - Prantsusmaa 1
                            Horvaatia - Kreeka 1
                            Sveits - Inglismaa 2
                            Norra - Portugal x

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Teen igavusest ennustust
                              Ja mul on koguni nii igav:
                              Russia v Slovakia 1:1
                              Georgia v Israel 1:2
                              Belarus v Romania 0:1
                              Bulgaria v Montenegro 1:1
                              Malta v Latvia 0:2
                              FYR Macedonia v Armenia 2:0
                              Sweden v San Marino 3:0
                              Turkey v Belgium, GpA 2:2
                              Albania v Luxembourg 2:0
                              Czech Republic v Lithuania 3:1
                              Denmark v Iceland 2:1
                              Austria v Kazakhstan 3:0
                              Croatia v Greece 2:1
                              Hungary v Moldova 3:2
                              Netherlands v Finland 2:0
                              Norway v Portugal 0:1
                              Serbia v Slovenia 2:2
                              Germany v Azerbaijan 2:0
                              Rep of Ireland v Andorra 1:0
                              Switzerland v England 1:1
                              Italy v Faroe Islands 2:0
                              Bosnia-Hercegovina v France 0:0
                              Scotland v Liechtenstein 2:1
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Stoch karistas Venemaa ära Akinfeeyevi kehva väljalöögi järel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X