320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealeht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jep, oral history.

    Kommentaar


      Mälumängud ja quizid on jumala hea mõte, Soccernet!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Millegipärast ei leia pealehelt enam kalendrit, kust sai valida soovitava kuupäeva kõiki uudiseid?

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Millegipärast ei leia pealehelt enam kalendrit, kust sai valida soovitava kuupäeva kõiki uudiseid?
          Nüüd leiad.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Nüüd leiad.
            google chromilt ei leia endiselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              google chromilt ei leia endiselt.
              Kustuta oma brauseris küpsised ja vahemälu ära.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Hei,

                Teil tuli Ristnurgas väike apsakas sisse.

                Selle gifi postitas "No Context Russian Football" kasutaja küll eile, aga see pole eilse mänguga kuidagi seotud.

                Konkreetselt see juhtum on seotud 15. märtsil toimunud Rostovi ja Lokomotivi mänguga.

                Eile mängis Lokomotiv kodus ja Rubiniga (RUB). Kõigele lisaks on Dmitri Barinov juba augusti kuust ristsidemetega väljas. Mul on alati hea meel, kui midagi Venemaa jalgpallist postitate, aga näiteks eilses Lokomotivigi mängus juhtus paar naljakat või arusaamatut seika, millest mõned postitasin ka foorumisse. Soccerneti ajakirjanikud minu meelest peaksid foorumil ka silma peal hoidma.

                Aga muidu keep the good work ja tänud Venemaa jalgpalli kajastamisel.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kas olete ehk kaalunud, et uute uudiste tulp tuua vähe kõrgemale? Isiklikult eelistaksin kohe avalehel ilma kerimata näha, mis on kõige uuemad uudised.

                  SOCCERNET UUDISED.jpg
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    JAH! Vaadates, mis seal sidebaril praegu on - kõik tundub omajagu oluline -, siis oleks Soccernetil ilmselt tükk tegemist, et see ülespoole liigutada, kuid juba väga-väga pikalt on olnud jube tüütu kuskile põhja scrollida, et uusimaid uudiseid näha. Avalehel endal on uudised pilla-palla ja alati on tunne, et mingi uus uudis jäi kahe silma vahele.

                    Kommentaar


                      Kui vastata küsimusele, siis jah, muidugi oleme kaalunud. Aga praegused lehe loogikad on sellised. Kui hästi läheb, siis äkki isegi selle aasta jooksul parendame kasutusmugavust. Tegeleme antud teemaga.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar



                        Kas siin all ei peaks olema ka knock-out faasi mängude tulemused nüüd?

                        Kommentaar


                          Niisama kiidaks hea töö eest viimased päevad, see reklaambanner esilehel ka väga tubli. (Y)

                          Kommentaar


                            Ma tavaliselt ei vihasta ajakirjandustekstide peale, aga antud artikkel on küll täiesti üle võlli.

                            Ma trükkisin huvi pärast Google'isse "soccernet luup peale" ning võtsin esimesed viis sarnase ülesehitusega artiklit. Viie artikli peale kokku on üks mitte-mänguline punkt. Aga tänases Kalju-Transi artiklis on neid lausa kaks(okei, olen nõus tegema teise punkti osas kompromissi ja ütlema, et poolteist)! Kogu artikkel on kirjutatud puhtalt sooviga ühele Eesti klubile nii-öelda ära panna.

                            Miks see nii on? Pealtnäha lihtsaim pakkumine oleks, et küllap taoline stiil toob palju "klikke". Siiski ma sellesse seletusse ei usu: ka Eesti suurimatel meediaportaalidel ei ole "klikid" enam pikemat aega peamine mõõdupuu ning Soccerneti tulud ei tohiks sellst üldse sõltuda. Kui, siis minimaalselt: ma kahtlen, et need neli bännerit 30 000-40 000 igakuise unikaalse külastaja pealt märkimisväärselt raha sisse toovad.

                            Seega jääb alles teine variant: üks Soccerneti ajakirjanik on miskipärast otsustanud, et ta vihkab konkreetset klubi ning kirjutab sellest nii palju kui võimalik, vabandust otsese väljenduse tõttu, paska. Iroonilisel kombel on tegemist ühega kahest Soccerneti ajakirjanikust, kellel on ka täitsa peavooluajakirjanduse taust olemas. Ta peaks tegelikult päris hästi mõistma, kuidas tasakaalustatud ajakirjandus toimib. Paraku on tal sellest täiesti ükskõik. Jah, siin võiks ehk aretada vandenõuteooriaid, et Soccernet on EJL oma ja äkki EJL palub kirjutada Kaljut peksvaid artikleid. Ilmselgelt see nii ei ole, sest ühegi teise Soccerneti töötaja sulest taolist paska ei ilmu.

                            Kaugemaid paralleele tuues meenutab mulle taoline käitumine Breitbarti või Uusi Uudiseid, kelle eesmärgiks ongi iga päev toota uudiseid stiilis: "vaata, mida halba liberaalid nüüd tegid". Spordile lähema võrdlusena meenub aga üks initsiaalidega PP tüüp, kes on aastakümneid kirjutanud, et suusatamine ja rattasõit on see õige värk, aga jalgpall ja korvpall käigu vittu, need on harimata matsidele. Selliseid tekste võib kirjutada Soccerneti foorumis või enda isiklikus blogis, kuid ajakirjandus see ei ole.

                            Ott Järvela, miks sa ühte Eesti jalgpalliklubi järjepidevalt mõnitad? Kas su salasoov on, et nad pillid kotti paneks? Meil ei ole Premium liiga ukse taga meeletut järjekorda. Kalju on Eestile vajalik, nende kadumine oleks kohalikule jalgpallile katastroof. Samamoodi nagu seda on ka Flora, Tulevik, Paide, Kuressaare või Trans. Mulle ka mõned neist klubidest liialt sümpaatsed ei ole. Ometi ei tuleks ma kunagi selle peale, et kirjutaks üleriigilisse väljaandesse järjepidevalt ühte klubi ründavaid artikleid. Ja ma ei räägi siinkohal Getulio-skandaalist, mille kajastus oli asjakohane. Ma räägin mänguanalüüsidest, jalgpallilistest artiklitest, mis on pidevalt ühte ja samma auku. See ei ole normaalne.

                            Muide, ma ei ole sugugi Kalju fänn. Õigupoolest mul ei olegi Eestis nö. lemmikklubi tekkinud. Vaatan vahelduva eduga Premium liigat ning elan kaasa koondisele ja kõikidele Euroopas mängivatele Eesti klubidele. Ma ei kujuta ette, mida päriselt Kalju fännid olevad isikud selliseid artikleid lugedes tunnevad.

                            Kommentaar


                              Arvamusartikkel ja asi ants. Soccerneti ajakirjanikel on olemas õigus enda jaoks mitte sümpaatseid tiime täielikult maha teha ning isegi panna pealkirjaks "Paras Juventusele" nt, kui Juve kukkus CLis välja.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Kas oleks võimalik esilehele lisada naiste meistriliiga liigatabel. Meestel on esiliiga ja esiliiga B liigatabel eraldi lingi all olemas aga naiste oma ei leia.

                                Aitäh ette!
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X