320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealeht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Hmm, nüüd õhtul on mul tekkinud sinna ülesse vasakule see nupuke, mille kaudu saab foorumisse. Hommikul igatahes ei näidanud seda.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
      Kuupäevaotsing on tagasi. Kui ei saa kuupäevale klikkida, siis tuleb võtta lahti korra http://soccernet.ee/new_js/zabuto_calendar.js, teha refresh, siis tagasi lehele ja uuesti refresh.
      Sellisel kujul see isegi toimis. Suured tänud!
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Sellisel kujul see isegi toimis. Suured tänud!
        Toimis aga klõpsid kusagile minevikku, vaatad kuhu sattusid ....pole õige koht, kalender uuesti tänases, klõpsid jälle pimesi tagasi, kõik kordub...ülimalt tobe..

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Toimis aga klõpsid kusagile minevikku, vaatad kuhu sattusid ....pole õige koht, kalender uuesti tänases, klõpsid jälle pimesi tagasi, kõik kordub...ülimalt tobe..
          Njah, seda küll. Ja miks pole kalendril klõpsides aastaarvu? Ma pean ise kuid mööda kolades arvutama, mis aastas ma omadega olen? :P

          Aga no vähemalt midagigi.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Toimis aga klõpsid kusagile minevikku, vaatad kuhu sattusid ....pole õige koht, kalender uuesti tänases, klõpsid jälle pimesi tagasi, kõik kordub...ülimalt tobe..
            Kalender jätab nüüd ise meelde, mis kuu oled valinud.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Kõik uus on alguses alati halb. Foorumi lingile vajutades võiks samas tab-is edasi viia mitte uut visata.
              Ja? Ei? Ma olen ainuke keda häirib?

              Kommentaar


                #67
                Ok, nüüd avaneb samal lehel.

                Kommentaar


                  #68
                  Palun vahetage pealehe värvid ära, muidu alati arvan et olen Postimehe lehel.

                  Kommentaar


                    #69
                    Premium liiga statistikat on tagasi oodata?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                      Premium liiga statistikat on tagasi oodata?
                      Ma usun, et paremat ja täpsemat statistikat pole võimalik teha, kui siit praegu liidri kohta leiab.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ma usun, et paremat ja täpsemat statistikat pole võimalik teha, kui siit praegu liidri kohta leiab.
                        http://www.jalgpall.ee/team.php?team...b=ML&year=2016
                        Naised saunas küll rääkisid, et osades maailma jalgpalliliigades suudetakse isegi kilomeetreid, täklinguid, sööte, tsenderdusi ja pealelööke lugeda, aga tundus neilt vähe ulmeline jutt ja usun sind, et enam paremat ja täpsemat statistikat pole võimalik teha kui sinu toodud tabelis see näha on.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Naised saunas küll rääkisid, et osades maailma jalgpalliliigades suudetakse isegi kilomeetreid, täklinguid, sööte, tsenderdusi ja pealelööke lugeda, aga tundus neilt vähe ulmeline jutt ja usun sind, et enam paremat ja täpsemat statistikat pole võimalik teha kui sinu toodud tabelis see näha on.
                          Väga õigesti teed, näiteks Lev-Info mängus sai lõpus hoiatuse mitte Dmitrijev, vaid Rättel ja EJL protokolli läks see kirja umbes pool tundi pärast lõppu. Protokoll ise kinnitati esmaspäeval, aga Soccernet võttis oma protokolli versiooni siis, kui oli protokollis oli kiri "Protokoll on kontrollimata." Ja Dmitrijevi hoiatus on seal siiani.

                          Soovitan siiralt Soccernetil kasutada protokolli alles siis, kui seda kirja, või muud selgitavat lauset mänguolude järel enam pole. Siis võib üldjuhul protokolli lõplikku versiooni näha, kuigi üllatusi võib ikka tulla, seepärast oleks kavalam ikkagi ametlik ära oodata.

                          Kommentaar


                            #73
                            Mis jama selle kalendriga ikka on.
                            Tuled kalendrist välja ja kalender kadunud, asemel reklaamid.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Mis jama selle kalendriga ikka on.
                              Tuled kalendrist välja ja kalender kadunud, asemel reklaamid.
                              Miks seda korda ei tehta, võimatu kasutada, pidevalt kaob ära.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Miks seda korda ei tehta, võimatu kasutada, pidevalt kaob ära.
                                Kalendrist kuupäeva pealt pead hiirega lihtsalt mängude nimekirjale liikuma ja siis saad rahulikult kerida ja vaadata selle päeva kohtumisi. Siis ei kao ta kuskile.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X