320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealeht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kalendrist kuupäeva pealt pead hiirega lihtsalt mängude nimekirjale liikuma ja siis saad rahulikult kerida ja vaadata selle päeva kohtumisi. Siis ei kao ta kuskile.
    Probleem on vanemate aastatega
    Nt. otsid suure vaevaga pimesi (sest kalenril puuduvad aastaarvud) välja mingi kuu 2005. aastal. Lööd otsitud kuupäeva uudised lahti, klikkad tagasi, et uut kuupäeva leida ja enam kalendrit pole, ainult reklaamid laiutavad.

    Võimatu kasutada.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Probleem on vanemate aastatega
      Nt. otsid suure vaevaga pimesi (sest kalenril puuduvad aastaarvud) välja mingi kuu 2005. aastal. Lööd otsitud kuupäeva uudised lahti, klikkad tagasi, et uut kuupäeva leida ja enam kalendrit pole, ainult reklaamid laiutavad.

      Võimatu kasutada.
      Pro tip: ära hakka kalendrit mööda kerima, vaid kliki suvaline kuupäev lahti ja muuda lihtsalt lingi aadress enda otsitavale kuupäevale vastavaks.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        #78
        Heihei, kas see aasta tuleb Meistrite Liiga ennustus taas Ristnurka? Kas eelmise aasta tabel on lõplik?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Heihei, kas see aasta tuleb Meistrite Liiga ennustus taas Ristnurka? Kas eelmise aasta tabel on lõplik?
          Eelmise aasta tabel on jah lõplik.
          sigpic

          Kommentaar


            #80
            Vahelduseks probleemide üle kurtmisele jagaks veidi präänikut ka. Tänane põhjalik persoonilugu oli mõnus lugemine.

            On silma jäänud, et viimasel ajal on üldse kuidagi palju sisukaid artikleid ilmunud. Tuleb toimetajatele jõudu soovida. Loodame, et jätkata ka edasi hoogsalt!

            Kommentaar


              #81
              Ei oska mujale nagu postitada. Kõik on tegelikult hästi. Ja võib-olla olen mina pisut oskamatu portaalikülastaja.
              Aga murest.. olen tähele pannud, et hiljuti on tulnud mitmed väga head ja huvitavad artiklid, mille autor (vist?) Anders Nõmm. Tekkis huvi, et mis ta veel on kirjutanud ja kas mul mingid tema varasemad artiklid lugemata jäänud. Proovides mitut pidi otsida samalt autorilt artikleid, ma nagu kuidagi ei leidnud. Kas on kuidagi võimalik ka autori järgi artikleid leida?
              Google siinkohal pole vastus. Loodaks ikka portaali enda mingi otsingu abile.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
                Ei oska mujale nagu postitada. Kõik on tegelikult hästi. Ja võib-olla olen mina pisut oskamatu portaalikülastaja.
                Aga murest.. olen tähele pannud, et hiljuti on tulnud mitmed väga head ja huvitavad artiklid, mille autor (vist?) Anders Nõmm. Tekkis huvi, et mis ta veel on kirjutanud ja kas mul mingid tema varasemad artiklid lugemata jäänud. Proovides mitut pidi otsida samalt autorilt artikleid, ma nagu kuidagi ei leidnud. Kas on kuidagi võimalik ka autori järgi artikleid leida?
                Google siinkohal pole vastus. Loodaks ikka portaali enda mingi otsingu abile.
                Portaali otsing ei ole selle jaoks piisavalt paindlik, aga google'i kaudu saab hea tulemuse kätte sellise otsinguga:

                "autor: anders nõmm" site:soccernet.ee

                Kommentaar


                  #83
                  call.

                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  ei leidnud sobivad portaali-teemat, aga kes see kurat seal neid pealkirju välja mõtleb. "Unustagem De Gea klass, Hugo Lloris on rõve kass!" wtf dudes.
                  and raise.



                  siis 19-aastane nolk (kui teda nii võib nimetada) Michael Lilander
                  tean-tean naljanurk ja tabamus ise tegelt hea, kuid wtf pask see rida on.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #84
                    Millal viimati mingi küsitlus pealehel üleval oli?
                    Oleks näiteks huvitav näha, et mida arvavad MMi laienemisest tavalised vutifännid.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Millal viimati mingi küsitlus pealehel üleval oli?
                      Oleks näiteks huvitav näha, et mida arvavad MMi laienemisest tavalised vutifännid.
                      Aga palun.

                      Kommentaar


                        #86
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #87
                          Pealehel ei pea ju menüü kahel real olema ja sisaldama kahte otsingut? Paistab kahtlane..
                          edit: ekraanipauk vist liiga suur ja pressib siin kokku. originaal - http://i.imgur.com/peBe6Co.png

                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            #88
                            Avalehel olev bänner Levadia - Transi mängu kohta on vale. See ei toimu Kadrioru staadionil.

                            Kommentaar


                              #89
                              Kas ei võiks esiliiga mängudest teksti livet teha iganädalase Liverpooli mängu asemele? Või siis lisaks Liverpooli mängule. Või miks mitte ka teiste välismaal mängivate mängudest livet?

                              Liverpooli streami leiab igaüks, aga Esiliiga kajastus vajaks küll arendamist kõvasti.

                              Kommentaar


                                #90
                                Ei saa ülekannet mobiilis käima kuidagi. Artiklis olev nutiseadme link paistab lehte refreshimat ainult. Browseriks firefox.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X