320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mürka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46


    Ühikarott Mürka

    Kommentaar


      #47
      Mürka ja boyfriend chillivad pokkeriturniiri aftekal.


      Nüüd on siis aeg budulojusel või kellelgi teisel Cramo poolehoidjal seda teemat edasi vedada.

      Kommentaar


        #48
        Mürka elulooraamat in stores now!


        Mina olen nt pool päeva lugenud ja jõudnud NBA aegade lõpuossa (ehk siis ca 200 lk 450st) ja seniloetut võin vägagi soovitada. Soidro eelmise raamatuga ("Tammiste. Kirg") ei anna väga võrrelda, palju kvaliteetsem, eks mees on kriitikat konstruktiivsena võtnud. Ja aeg on muidugi uuem ka, värskemad mälestused ja rohkem statistikat onlainis. Mõnesõnaga - kellele Martin Müürsepp kui korvpallur ja kui persoon pinget pakub, võtke ette.

        Kommentaar


          #49
          Kui sellest ei kirjutata, on foorum pettunud -
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #50
            No Mürka eksabikaasat Michal Lavie'd kutsutakse Mihkliks, aga see on ka hetkel kõik. Hoian huvilisi kindlasti kursis edasiste arengute suhtes.

            Kommentaar


              #51
              ei saanud ka raamatuesitlusel ilma hakkama, et persed oleks mängus olnud.



              Igle läbu oli lõpus!
              08.12.2010 22:41
              Ja se pidu läks mingi 21:00 ajal ikka ilgeks läbuks kätte! Mida teised baari külastajad peavad tegeme? Seal lendas pokaale puruks, tõmmati üks laelamp alla ja tehti baarist diskoteek, sest vaja ju purjakil tantsu lüüa.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #52
                Mida teised baari külastajad peavad tegeme?
                WTF? Ega iga päev ei saa NBA mehega napsu võtta ja tantsu lüüa. (Pildil on Wremja ajast tuttav Mürka perse.)

                Raamatu sain kahe päevaga läbi ja kahjuks Jasperit rõõmustada ei saa. Isegi Kreekas veedetud aastate juures polnud tagauksest piilumisest midagi kirjutatud. Aga nagu Mürka Delfile ütles, et päris kõike ta ka välja ei rääkinud ja et teine osa tuleb veel. Lootus jääb.

                Kommentaar


                  #53
                  http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=405960

                  Sõber:
                  Martin on minu jaoks üks õige Eesti mehe kehastus - mängib kossu, võtab napsi, paneb kõrvalt kui vaja.
                  Mürka:
                  Ma arvan, et pool elu on läbi ja nüüd on aeg hakata tätoveeringuid tegema.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas intervjueerija näol on tegemist meessoost Kadri Bussoviga?

                    Kommentaar


                      #55
                      Polnud hea tükk aega ühtegi raamatut kätte võtnud, nüüd sai see seeria läbi, käisin ja soetasin ilma pikemalt mõtlemata ka omale Mürka raamatu. (Suht ainuke raamat mille ma üldse olen endale ostnud).

                      Päris muhe lugemine on seni, kohe jõuan NBA peatükki ja raske on käest ära panna.

                      Siinkohal tekkis kohe huvi teiste korvpallurite autobiograafiate vastu, kiikasin krisos http://www.kriso.ee/Biography-sport/.../english2.html ringi, bookmarkisin mõned raamatud ära. Kui kellegil on midagi head soovitada siis andke tuld, ei pea ainult korvpallist olema.

                      Kommentaar


                        #56
                        Mürka perse on ajalugu, vuntsid ruulivad
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #57
                          "Suured mängumehed on kõik vuntse kandnud"

                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #58
                            Mürkal on hoopis hilinemisega Movember!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #59
                              Palju sellise vuntsi kasvatamine umbes aega võtab/võttis?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Palju sellise vuntsi kasvatamine umbes aega võtab/võttis?
                                Mis küsimus see nüüd oli, Jassu?
                                Eks see ole ikka selline individuaalne asi. Mõnel kasvab nädalaga, teisel kahe nädalaga, kolmandal aga võib kuu aeg võtta.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X