320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mürka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis küsimus see nüüd oli, Jassu?
    Eks see ole ikka selline individuaalne asi. Mõnel kasvab nädalaga, teisel kahe nädalaga, kolmandal aga võib kuu aeg võtta.
    No ma ei tea, mis küsimus see tundus sulle olevat, Rein?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mis küsimus see nüüd oli, Jassu?
      Eks see ole ikka selline individuaalne asi. Mõnel kasvab nädalaga, teisel kahe nädalaga, kolmandal aga võib kuu aeg võtta.
      Alati on võimalus, et üldse ei kasva.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Alati on võimalus, et üldse ei kasva.
        Mürka puhul ma selle variandi välistaks.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #64
          Olen raamatuga jõudnud Venemaa peatükini, ning peab ütlema et on küll huvitav, kuid ausalt öeldes võiks olla palju parem. Peale noorukiaastaid kuivas asi kuidagi kokku, NBAsse minekust saadik on suurem enamus juttu arhiivist mängude kokkuvõtted ja ajaleheintervjuud, samas ootaks just väga palju rohkem Mürka isiklikke kogemusi ja juttu asjade kohta.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Olen raamatuga jõudnud Venemaa peatükini, ning peab ütlema et on küll huvitav, kuid ausalt öeldes võiks olla palju parem. Peale noorukiaastaid kuivas asi kuidagi kokku, NBAsse minekust saadik on suurem enamus juttu arhiivist mängude kokkuvõtted ja ajaleheintervjuud, samas ootaks just väga palju rohkem Mürka isiklikke kogemusi ja juttu asjade kohta.
            Jah, mulle ka väga ei istu see Soidro stiil, et raamat on peamiselt vanadest artiklitest kokku pandud. Kuna omal ajal neist enamus loetud, siis uut ja huvitavat sai raamatust seda vähem teada. Ise just lõpetasin täna raamatu.

            Kommentaar


              #66
              Käsna-Mürka ja sõber suurest õunast

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Käsna-Mürka ja sõber suurest õunast

                kumb on kumb
                http://www.newyorkredbulls.com/

                Kommentaar


                  #68
                  delfist võis lugeda, et mürka vunts on kantud. pidi kandma nii kaua kui kalev kaotab. Ja nüüd kui ta tarvale kaotas ütles mürka, et ajab maha.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    delfist võis lugeda, et mürka vunts on kantud. pidi kandma nii kaua kui kalev kaotab. Ja nüüd kui ta tarvale kaotas ütles mürka, et ajab maha.

                    Kommentaar


                      #70
                      tra, fixed game.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        Uuh kui muskuliinne aga samas niivõrd graatsiline!

                        Kommentaar


                          #72


                          Mürka jagab homme kuulsusrikkas sinikollases Kastani tn spordipalees autogramme.

                          Kommentaar


                            #73
                            On tal vuntsid ikka alles?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #74
                              Mürka mekkis õlut.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Olen raamatuga jõudnud Venemaa peatükini, ning peab ütlema et on küll huvitav, kuid ausalt öeldes võiks olla palju parem. Peale noorukiaastaid kuivas asi kuidagi kokku, NBAsse minekust saadik on suurem enamus juttu arhiivist mängude kokkuvõtted ja ajaleheintervjuud, samas ootaks just väga palju rohkem Mürka isiklikke kogemusi ja juttu asjade kohta.
                                njah, tegelikult ajas peategelane natuke udu, kui ütles, et hakkab nüüd rmt-ga tutvuma vms-
                                vb viimast küljendust enne trükkiminekut polnud lugenud,

                                aga tegelikult saadavad faktirida ju Mürka enda kommentaarid kuni viimase ptk-ni välja,
                                valgustades mõnda seika hoopis teise kandi pealt,
                                (rääkimata nt kasvõi tollest vigastuse põhjustanud auto üle katuse keeramisest, mis seni maha oli vaikitud)

                                kui Tammiste otsa lugeda veel Tiksi "Mängumees",
                                siis jõuadki välja 80te algusse, kust Mürka rmt algab

                                e: ja veel paar a-t varem Tiksiga Kalevis pelanud Sõber hakkab treenima väikest Martinit
                                (analoogiat on ka omajagu, nii Tiks kui Müürsepp sõitsid üleliidulisele spartakiaadile Eesti satsi varumehena, aga kui esiviisik põrus, mängisid end NL noortekoondisse)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X