Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1
    Asjahuviline Kasutaja Tosh avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009
    Postitusi
    30

    Algupärane 2010 IIHF World U18 Championship Div.2 Group A

    -Eesti U18 koondise kandidaadid 2009/2010-

    GK Aleksei Arno HC Unistars, Tallinn EST 04.07.1994
    Artjom Rozenberg Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 08.09.1992
    Rauno Tikka EHC, Helsinki FIN 12.09.1992
    Aleksei Romanovski HC Unistars, Tallinn EST 02.03.1993

    D Ken Kuusk Jokerit, Helsinki FIN 16.01.1992
    Maksim Silantjev WSV Sterzing/SSI Vipiteno Broncos ITA 30.10.1992
    Siim Naarits Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 07.06.1992
    Silver Kerna SaiPa, Lappeenranta FIN 13.08.1994
    Alex Kuusk Purikad, Tallinn EST 25.04.1992
    Erik Bender K-Vantaa, Vantaa FIN 29.12.1994
    Aleksandr Petrov Lokomotiv, Yaroslavl RUS 30.01.1994
    Vitali Labzin Kajakas, Tartu EST 06.06.1993

    F Artur Fedoruk HK Ogre, LAT 04.01.1992
    Martin Gut HK Purikad, Tallinn EST 17.10.1992
    Robert Rooba Blues, Espoo FIN 02.09.1993
    Artjom Gornostajev SKA-Petergof, St.-Petersburg RUS 17.08.1993
    Sergei Silenko Spartak, St.-Petersburg RUS ? 12.03.1992
    Rainer Komi HK Purikad, Tallinn EST 13.05.1992
    Maksim Borovikov Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 13.02.1992
    Mark Taru Ilves, Tampere FIN 30.08.1993
    Christopher Tilk Red Wings Hockey, Helsinki FIN 26.02.1993
    Maksim Burdastõhh PSK, Narva EST 12.11.1992
    Anton Gurtovoi HC Unistars, Tallinn EST 03.03.1993
    Igor Krivorukov Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 13.02.1992
    Jevgeni Missenjov Dynamo, Moscow RUS 28.04.1993
    Martin Terna Kajakas, Tartu EST 15.05.1994

    __________________________________________

    01 13.03.2010 Narva Iceland - Croatia 13.00
    02 13.03.2010 Narva Romania - Italy 16.30
    03 13.03.2010 Narva Estonia - Serbia 20.00
    04 14.03.2010 Narva Italy - Croatia 13.00
    05 14.03.2010 Narva Serbia - Iceland 16.30
    06 14.03.2010 Narva Estonia - Romania 20.00
    07 16.03.2010 Narva Italy - Serbia 13.00
    08 16.03.2010 Narva Romania - Croatia 16.30
    09 16.03.2010 Narva Estonia - Iceland 20.00
    10 17.03.2010 Narva Serbia - Romania 13.00
    11 17.03.2010 Narva Iceland - Italy 16.30
    12 17.03.2010 Narva Croatia - Estonia 20.00
    13 19.03.2010 Narva Romania - Iceland 13.00
    14 19.03.2010 Narva Croatia - Serbia 16.30
    15 19.03.2010 Narva Italy - Estonia 20.00

    ___________________________

    No, kes tahab vaadata? Welcome Narvas...

    Ootame eesti jäähoki fännid...

    Narvas toimub 13. kuni 19. märtsini 2010. aastal noorte II divisioni A grupi turniir.

    Turniiri toimumiskohaks on Narva jäähall.

    Turniiril osalevad: Itaalia, Eesti, Rumeenia, Horvaatia, Serbia ja Island.

  2. #2
    Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002
    Postitusi
    11 405

    Algupärane

    Mängu algusajad on eesti aja järgi, right?

  3. #3
    Asjahuviline Kasutaja Tosh avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009
    Postitusi
    30

    Algupärane

    Jah, muidugi...

  4. #4
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2010
    Postitusi
    2

    Algupärane

    sounds good to me

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud