Lehekülg 1, kokku 24 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 462

Teema: +Doping

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane +Doping

No on mees, dopingukahtlus
    Paras kah kui vahele jääb, kuid ehk ei jäägi...
    EPO nägu tal peas...

J.M. väljaspool võistlusi võetud proov näitas, et tulemus on positiivne ja ta ehk kasutas dopingut...
    Ivanov saaks esimeseks, Veerpalu teiseks.

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mnjaa... Hispaania spordiministeerium igatahes kinnitas asja. Seega asi üsna tõsine. Kuigi tegelikult ma loodan tema suhtes kõike paremat. Paistab teine nii mõnus mees. Kuid kui ta tõesti on pettust teinud, siis on tõesti kuri karjas .

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

väga mõttetu värk, kõigile jääb veerpalu ju meelde nagu pronksimees ja vaevalt et see kuld ivanovile eriti rõõmu teeks, kuigi asi on aus jääb talle ikka teise mehe mark külge. Süsteem peaks ikka selline olema, mis dopinguga mehi rajale ei lase. Kes kord juba võitnud see võitnud. See medalite ümberjagamine on nii sportlastele kui ka publikule äärmiselt ebameeldiv ja mõttetu.vot nii.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

No tra need patustajad. Tuleb välja, et olümpial anti siis lõppkokkuvõttes alusetult välja 3 kulda ja 3 hõbedat (Mühlegg-2 kulda, Lazutina-2 hõbedat, Danilova-kuld, hõbe). Päris haige, kui arvestada, et seetõttu jäid medalitest ilma näiteks Elofsson ja päris suur hulk teisi tegelasi. Ja seda ainult sellepärast, et ROK ei suuda tõestada, et patustajad ka enne 21-st veebruari dopingut panid.

Igal juhul jäävad Salt Lake City olümpiamängud meelde suurepärase üritusena, kus võidutses jälle doping.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Igal juhul jäävad Salt Lake City olümpiamängud meelde suurepärase üritusena, kus võidutses jälle doping.
    Olümpia oligi suurepärane üritus. Kõik rikkus ära ikka see murdmaasuusatamine. Eestlaste medalid on supertore asi, aga kui sel alal dopingule piiri ei panda, ei jaksa küll neid võistlusi enam tõsiselt võtta.
    no overall control

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Jah aga äkki nüüd tehnika on paranenud mis dopinguid ära paremini seletavad, see on positiivne...aga kui seda krdi Hispaanlast näeks , läheks ja virutax

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ma tõesti loodan, et geenimuutused spordist eemale hoitakse, sest värki a'la konna hüppevõimega ja lehma ajuga inimest võib lugeda spordi hukatuseks.

ühesõnaga loodan, et doping hakkaks kaduma, muidu on spordivõistlused hukule määratud, see geenivärk on veitsa utoopiline...

Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mikk, mina arvan et nad kõik kasutavad mingil määral dopinguid, sest kuda kurat sa jõuad selliseid asju ikka teha nigu nad teevad
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

no shit serlok

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Kahju et Mihhail Ivanovi samal ajal Mühleggi, Danilova ja Lazutinaga kontrollida ei osatud. See on ikka ülimalt kummastav, kuis esimestel distantsidel täiesti varjus olnud mees äkki maratonipäeval sellise hiilgevormi leidis

Vähemalt Mühleggi äkilisele turbodiisli fenomenile tuli üsna labane lahendus. Alaver imestaski, et kuis vahetult olümpia eel nii Veerpalu kui Mae teda nii lõdvalt kottisid.
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Fazz

Kahju et Mihhail Ivanovi samal ajal Mühleggi, Danilova ja Lazutinaga kontrollida ei osatud. See on ikka ülimalt kummastav, kuis esimestel distantsidel täiesti varjus olnud mees äkki maratonipäeval sellise hiilgevormi leidis

Vähemalt Mühleggi äkilisele turbodiisli fenomenile tuli üsna labane lahendus. Alaver imestaski, et kuis vahetult olümpia eel nii Veerpalu kui Mae teda nii lõdvalt kottisid.
    Ivanov on puhaspoiss, kusjuures teda pakkusin Veerpalule 50mnes. suurimaks konkurendiks ja läks täppi, mees tegelt sõitnud pidevalt hästi!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by Ertai

Ivanov on puhaspoiss, kusjuures teda pakkusin Veerpalule 50mnes. suurimaks konkurendiks ja läks täppi, mees tegelt sõitnud pidevalt hästi!
    Vaat selles kogu traagika seisnebki, et ta pole pidevalt hästi sõitnud. 15 km-s kaotas ta ju Andrusele ligi kahe mindiga ja MK-l on ta parimad tulemused sel hooajal olnud esikümne lõpus ning kokkuvõttes vaid 32. kohal. Aga tundub, et Ivanovi puhul ongi tegemist rohkem pikamaamehega, nii et võibolla tõesti oli tal põhiettevalmistus suunatud üksnes 50 km-le. Siiski Ivanov 15 km-s ja Ivanov 50 km-s olid kaks vääga erinevat Ivanovi.
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane Replying to Topic \'+Doping\'

Väga ebameeldiv uudis on praegu YLE Teksti-TV-s. Eesti meediakanalitesse pole ta veel vist jõudnud. Norra ajaleht Aftenposten on avaldanud 12 suusataja nimed, kellel väidetavalt olid Lahti MMi aegu normaalsest erinev veri. Paljud nimetatutest on nüüdseks dopinguga vahele jäänud, aga point selles, et nimekirjas on ka Andrus Veerpalu... Samas tuleb märkida, et Andrus on kõik dopingukontrollid alati puhtalt läbinud.
    Uudise ise leiab siit (paar klikki tuleb edasi teha):
    http://www.yle.fi/urheilu/
    no overall control

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Sama asi maakeeli.... Postimehes

...eitea... imelik tundub see asi. Mis imeasi sundis neid nüüd kaks aastat hiljem avaldama miskeid vereproove. Andrus ise oma kommentaaris üldse kahtleb selles, kas ta\'lt on luba küsitud avaldada mingeidki andmeid.

Tundub selline tagantjärele tark olemine. Huvitav, et ühegi norraka vereproov ei erinenud tavalisest.... mitteköigevähematki.

Üleüldse on kahjuks/önneks tänapäeva sport nii kaugel, et senikaua kui pole keegi vahele jäänud ei saa ka kedagi süüdistada. Tühja juttu vöime me köik ajada....

Hästi iseloomustab Alaveri vastus küsimusele \"kuidas on eesti meestel dopinguda\" (ma usun, et küsimuse sönastus ei olnud täpselt selline aga pmst midagi nukest). Vastus - \"Jaak ja Andrus on läbinud mitmeid dopinguproove, seni on köik tulemused olnud negatiivseid. Rohkem ma ei lisaks\"

Kaunis

see on järjekordne norralaste plaan, et teisi mustata, sest ollakse kadedad, et peale Suure Björni lõpetamist on asja hakkanud vedama hoopis teised eesotsas eestlase Veerpaluga. Kadedad on need Norra türapead, muud midagi. eestis öeldakse sellel kohta hapud viinamarjad ......

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Kurat ja p6rgu. Siinkohal tuletan meelde, et ametlikult on pool Norra murdmaa- ja laskesuusatamiskoondist astmahaiget. Seega on neil lubatud tarbida preparaate, mis laiendavad hingamisteid ning muidu oleks keelatud ainete nimekirjas. Norrakad on aga nagu 6iged mehed kunagi. Alles eelmine nädal kerkis avalikkuse ette taas shotlasest mäesuusataja Alan Baxteri juhtum. Nimelt avastati mehe dopinguproovis SLC olümpial keelatud ainet ja pronksmedal v6eti ära. Aga nüüd avastati, et keelatud aine sattus seelikukandja uriini läbi mingi meditsiinilise preparaadi ning antud juhul mingit soodustavat toimet polnud. Medal, aga jäeti tagasi andmata!!

Kui Artista siinkohal juhtub asja lugema, siis oleks huvitav teada, kuidas norralased ise vaatavad sellele, et neil koondis \"haigeid\" täis on.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Ohh, ei ole ma nende kohalikega siin sellest rääkinud ning ka hetkel pole kedagi käepärast, kellele oma viha välja valada. Aga ma lugesin kiirelt neid lugusid seal Aftenpostenis ning lugu ise on muidugi ütlemata tobe: sisuliselt reklaamib Aftenposten mingi anonüümse kõmuga omaenda poolt kirjastatavat raamatut, mis muide just täna poelettidele jõudis - ehk tegu on lihtsalt reklaaminipiga, et väsinud teemast midagigi veel välja lüpsta. Ka Estililt (et talt oleks Veerpalu nagu kaks kulda välja petnud) on võetud intervjuu, kus mees on siiski suhteliselt tagasihoidlik. Samas Norra spordijuhid ässavad nagu jõuavad. Kuid Vegard Ulvang annab kõigile siiski vastu pead, öeldes et kui tema oleks sellises nimekirjas, annaks ta asja kohtusse. Ja seda võiks tegelikult ka Veerpalule soovitada - selge on et sellised asjad mõjutavad paljut - reklaami- ja sponsorrahad jne. Kurat, see suusapoliitika on küll üks selline asi, mille poolest võib mu asukohamaa elanikke parajateks jobudeks pidada.
    Elämä on laiffi!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Vegard Ulvangi kohta v6in ma raudselt väita, et see mees oli seal \"astmahaigete\" nimekirjas sees.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by Artista

Kurat, see suusapoliitika on küll üks selline asi, mille poolest võib mu asukohamaa elanikke parajateks jobudeks pidada.
    Nõustun 100% kogu sinu eelneva jutuga. Norrakad on lihtsalt meeletult kadedad selle üle, et nii suur suusama ei suuda väiksele Eestile ära teha..Kindlasti mõjutab asja ka see, et Eesti koondis palkas Norra määrdemeistri Magne Myrmo..Puhas kadedus ja skandaali tekitamine seal, kus seda pole.
    Mina igatahes olen 100% kindel Veerpalu puhtuses, olen seda alati olnud ja olen uhke, et meie meestel on nii hästi läinud
    Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Originally posted by asdf
    Mina igatahes olen 100% kindel Veerpalu puhtuses, olen seda alati olnud ja olen uhke, et meie meestel on nii hästi läinud
    Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi
    Ma vaatasin eile õhtul Rootsi TV spordiuudiseid. Sellest raamatust oli muidugi pikk lugu, mis lõppes kaadriga Andrus Veerpalust Lahti MMil, mille taustal öeldi: \"Kuigi seda ei ole võimalik tõestada, viitab kõik sellele, et nimekirjas olnud suusatajad kasutasid dopingut\".

Kirume me siin mis me kirume, asi on tehtud. Ja suhtumine on Rootsis ja Norras just selline, nagu ülal öeldud.
    no overall control

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud