320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane 800 meetri võitja Brazier liitus Oregoni ja Salazariga alles aasta tagasi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
      Vihjad Kaur Kivistikule?
      Kuidas sa midagi sellist sealt välja lugesid?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Alaveri käekiri. Koht tagaotsas + doping. Tegelt kui aus olla, olid isegi mingid ootused tema osas. Nähes veel intervjuud, kus ta tuleb kütma, 1500m peal oli selge, et ahju küteti seekord Kauriga.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Õige vastus on siis 0 positiivset proovi, aga ka 0 Tour de France'i üldvõitu. Minu point on selles, et positiivne dopinguproov ei ole otseselt vajalik tulemuste tühistamiseks. Kui õnnestub muudmoodi tõestada sportlase seotus dopinguga, siis sellest täiesti piisab.
          Hetkel ei ole ju mingeid tõestusi. Kui need leitakse, siis ei ole muud teed kindlasti. Kui treener on süüdi, siis ei pea alati treenitav olema. Me ei saa inimesi automaatselt sellepärast oksa tõmmata.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kestvusspordile on juba viimased 40 aastat üsna mõttetu kaasa elada olnud. Rohke doping käib paraku selliste alade juurde.
            Eks siin on minu arvates võtmeküsimus see, et kuidas sa mingi konkreetse võistluse enda jaoks lahti mõtestad. Ma vaatan omajagu ka selliseid alasid, kus suure tõenäosusega aastate pärast ei ole medalid selliselt jaotatud, nagu nad võistlusjärgselt olid, aga kas see peaks minu jaoks üldse oluline olema? Puudutaks see mind ehk ainult eestlaste puhul, aga ka see ei saa ära võtta seda emotsiooni, mis võistluse ajal ning järgselt selle vaatamisest saad. Ma mõistan, et mingi osa elanikkonnast tunneks ennast petetuna, aga ei tasu nüüd nii naiivne ka olla ja samas minusugune saab jälle funi "Usume Andrus Veerpalu" kampaaniatest. Kui sa just Helar Osila ei ole, siis mis vahet on sellel, kas 100m jooksu 2001. aastal võitis x või y? Ehk siis mina tarbingi ainult hetkeemotsiooni ja mul on täiesti pohhui, mis konkreetsest sportlasest aastate pärast saab, sest minu jaoks lõppes võistlus selle momendiga, mida ma olin just tarbinud. See kõik on muidugi ainult lihtsalt spordi tarbimise perspektiivist. Spordi aluspõhimõtetest lähtuvalt on kõik see muidugi täielik jama, aga selleks liigub spordis liiga palju raha, et päriselt oleks võimalik puhast sporti nautida.

            Minu silmis Lance Armstrong on ja jääb oma ajastu parimaks jalgratturiks, sõltumata sellest, kas temalt on autasud ära võetud või mitte, nagu Usain Bolt on ka maailma kiireim jooksja. Mees, kes ametlikult on saavutanud kõik nö. ausal teel, aga peab päris naiivne olema, et üks imeinimene on teiselt planeedilt võrreldes konkurentidega, kes samamoodi on täiesti hämmastaval tasemel, aga selle raames peavad abi saama keelatud ainetest. See aga ei muuda asjaolu, et Bolt oli ja on maailma kiireim mees.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mees, kes ametlikult on saavutanud kõik nö. ausal teel, aga peab päris naiivne olema, et üks imeinimene on teiselt planeedilt võrreldes konkurentidega, kes samamoodi on täiesti hämmastaval tasemel, aga selle raames peavad abi saama keelatud ainetest. See aga ei muuda asjaolu, et Bolt oli ja on maailma kiireim mees.
              Ära jama, ma küll usun Bolti! Gay 180cm, Blake 180cm, Gatlin 185cm või kasvõi selle MMi võitja Coleman 175cm. Ja siis tuleb üks düüd, kes on 196 ja suudab omi jäsemeid liigutada sarnaselt endast 10-20cm lühemate meestega. Tundub pigem rets loodusefriik, keda sünnib korda sajandis vms. Sesmõttes Bolt küttis juba 17 aastaselt 200m alla 20 sekundi ehk 19.93ga (ehk sama tulemusega oleks MMil nt teise koha saanud). Kahtlen, et ta sellel ajal juba dopingut pani.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ära jama, ma küll usun Bolti! Gay 180cm, Blake 180cm, Gatlin 185cm või kasvõi selle MMi võitja Coleman 175cm. Ja siis tuleb üks düüd, kes on 196 ja suudab omi jäsemeid liigutada sarnaselt endast 10-20cm lühemate meestega. Tundub pigem rets loodusefriik, keda sünnib korda sajandis vms. Sesmõttes Bolt küttis juba 17 aastaselt 200m alla 20 sekundi ehk 19.93ga (ehk sama tulemusega oleks MMil nt teise koha saanud). Kahtlen, et ta sellel ajal juba dopingut pani.
                Absoluutselt. Bolt ongi täielik looduseime ja seetõttu oligi ta võimeline jooksma 9,58, samas kui väga väike osa teistest ülimalt andekatest jooksjatest saab 9,7 peale. See on aga 100m kontekstis üüratu vahe. Ma pean muidugi tunnistama, et ma ei ole Bolti tegemistega nüüd üleliia kursis, et kus ja mis ta treeningprotsess täpselt välja nägi jne, aga küll olen ma kursis, et enamus neid teisi "tavapäraseid" Jamaika 9.7-9.9 mehi on mingil eluetapil ikkagi dopinguga vahele jäänud. Ära ei tasu unustada ka fakti, et Bolt võrduski kergejõustik. Arvestades kui korrumpeerunud sellised organisatsioonid on, siis ma kahtlen selles, et kui ta isegi oleks oma tegutsemisajal andnud positiivse dopinguproovi, kas avalikkus ka sellest teaks. Võib ju kõlada sellise toreda vandenõuteooriana, aga seal, kus liigub palju raha, muutuvad mõned teised väärtused hägusemaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Arvestades kui korrumpeerunud sellised organisatsioonid on, siis ma kahtlen selles, et kui ta isegi oleks oma tegutsemisajal andnud positiivse dopinguproovi, kas avalikkus ka sellest teaks. Võib ju kõlada sellise toreda vandenõuteooriana, aga seal, kus liigub palju raha, muutuvad mõned teised väärtused hägusemaks.
                  Seda küll. Eritiline vandenõuteooria see pole ja ei imestaks kui midagi kinni mätsiti. Aga ma siiski jääks ka selle juurde, et kui düüd jooksis 17-aastaselt 200m üks-kaks kümnendikku kiiremini kui ükskõik milline kuni 20 aastane jooksja seda läbinud on, siis võiks see mees ilma dopinguta rekordeid purustada meeste seas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Arvestades kui korrumpeerunud sellised organisatsioonid on, siis ma kahtlen selles, et kui ta isegi oleks oma tegutsemisajal andnud positiivse dopinguproovi, kas avalikkus ka sellest teaks. Võib ju kõlada sellise toreda vandenõuteooriana, aga seal, kus liigub palju raha, muutuvad mõned teised väärtused hägusemaks.
                    vt ka justin henin hardenne, kes 2008 loobus 10 päeva enne roland garrost, olles maailma esinumber ning roland garrose viimase 3 aasta võitja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ära jama, ma küll usun Bolti! Gay 180cm, Blake 180cm, Gatlin 185cm või kasvõi selle MMi võitja Coleman 175cm. Ja siis tuleb üks düüd, kes on 196 ja suudab omi jäsemeid liigutada sarnaselt endast 10-20cm lühemate meestega. Tundub pigem rets loodusefriik, keda sünnib korda sajandis vms. Sesmõttes Bolt küttis juba 17 aastaselt 200m alla 20 sekundi ehk 19.93ga (ehk sama tulemusega oleks MMil nt teise koha saanud). Kahtlen, et ta sellel ajal juba dopingut pani.
                      2007 jooksis 21 aastasena Osaka MM-il 19.91
                      2008 jooksis Pekingi olümpial 19.30.
                      Aasta hiljem tuli siis Berliinis maailmarekord 19.19.

                      21 aastasena on organism üldjuhul juba täielikult välja arenenud ja väidetavalt üsnagi võimatu ausaid teid pidi kasutades teha selline arenguhüpe.
                      Bioloogilisi passe hakati kasutama alles 2009 ja sedagi alguses mitte eriti paljudele, seega eks enne seda võis nii mõndagi korraldada.

                      Minu jaoks on ta muidugi fenomen ja tegi ulmelisi asju ning pole kunagi isegi viitsinud mõelda, kas ta tegi seda puhtalt või mitte.
                      Fakt on igatahes see, et vahele ta pole jäänud, seega ametlikult on ta puhas poiss ning tundub üsna vähetõenäoline, et temaga võiks juhtuda sama, mis Armstrongiga.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar




                        Saab siis kenasti lugeda armastatud suusatreeneri verest nõretavate reiside kohta. #Minu-sari

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust


                          Saab siis kenasti lugeda armastatud suusatreeneri verest nõretavate reiside kohta. #Minu-sari
                          päris hea, samas 41k inimest usub endiselt.

                          Kommentaar


                            #usume

                            Kommentaar


                              Selle teema esimene lehekülg on väga huvitav lugemine...

                              Kommentaar


                                Raul Olle raske elu:
                                - Raul tahab osta Bernatskilt tolmuimejat, tolmuimeja kott on triiki Veerpalu verd täis.
                                - Sõber palub tal pakike lennukile viia, Rauli kohver on pilgeni Mae verd täis.
                                - Raul tellib restoranist verivorsti, tuuakse pakike Tammjärve verega.
                                - Raul tahab head ja läheb doonoriks, sakslasest arst pumpab talle hoopis verd sisse, mille järel on Raul nii äksi täis, et lahkub verekeskusest ukseraamidega ja ei saa enne pidama, kui on endale arusaamatult Vaasaloppeti võitnud.
                                - Raul koorib kartulit, aga lõikab näppu. Koorimisnuga muundub koheselt kinžalliks ja minuti pärast on kooritud kartulist kasvanud terve põld.
                                - Raul vaatab sarja "V.E.R.I.". Sari võidab kõik Emmyd, Kuldgloobused ja Oscarid. Mis siis, et sari on 25 aastat tagasi lõppenud.
                                - Raul laenutab filmi „V nagu veritasu“ ja „Verekivi“. Esimeses filmis jääb V ellu ja hävitab terve Londoni. Teises filmis võidab parun von Üxküll rae ja teeb pealinna maatasa.
                                - Rauli maakodus söövad teda sääsed, seejärel tekitavad lendavad sääsed häired kõigi suurriikide õhutõrjesüsteemides ja napilt jääb tulemata kolmas maailmasõda. Läänemere kohal põrkab Venemaa hävitaja sääsega kokku, lendurit päästab katapulteerumine. Venemaa nõuab Eestilt transponderiteta sääselendude lõpetamist.
                                - Raul loeb tänaseid ajalehti ja ta veri hakkab vemmeldama. Jaapani seismoloogid annavad tsunamihoiatuse.
                                - Raul annab Otepää teeristil Vanapaganale kolm tilka verd, Vanapagan on seejärel terve olümpiatsükli üledoosiga tilgutite all.
                                - Tegelikult ei karda vampiirid päikesevalgust, vaid nad liiguvad ainult öösiti, sest siis ei saa nad trennitegeva Rauliga kohtuda.
                                - Rauli veri oli lapsena A+. Täisealisena oli plusse 54.
                                - Raul ärkab hommikul üles, nagu ikka mehed ärkavad. Kosmosejaamast antakse teada, et nüüd on kosmosest näha lisaks Hiina müürile ka teist inimtekkelist objekti.
                                - Raul kuuleb sellest postitusest. Veri hakkab keema. Sulab Arktika viimane jää, sureb viimane jääkaru, Saharas muutub liiv klaasiks, Trump tunnistab: "Kurat, palavaks on see kliima läinud.", Greta Thunberg astub Rootsis jahile, et sõita Eestisse suusatamise vastu protestima. Teda saadab teele Kalle Blomkvist, kes ütleb saladusliku lause: "Veri, ei mingit kahtlust."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X