320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    goddamn, djüüd...

    Kommentaar


      värsked uudised kodumaalt räägivad et budul ja icemanil oli pauk enneaegselt lahti läinud. Shampus siis jah.

      Kommentaar


        Norralased tegid vist ikka nalja.

        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Milles on Björgeni kord?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Milles on Björgeni kord?
            No Postimees on juba jõudnud pealkirja ja teksti ära muuta! Alguses oli,et Björgeni dopinguproovis mingid kahtlased näidud
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              inglisekeeles on repliik: it`s funny cause it`s true.

              Kommentaar


                Mina norrakate asemel oleks ettevaatlikum selliste naljadega.

                Aga tundub, et tänavuse hooaja Tour de ski üllataja Dürr on küll vahele jäänud. Polnud teda ka täna stardis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Aga tundub, et tänavuse hooaja Tour de ski üllataja Dürr on küll vahele jäänud. Polnud teda ka täna stardis.
                  Ses suhtes tubli mees, et vähemalt tunnistab ausalt üles.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Die Welt twiitis, et Patrick Sinkewitz sai täna CASilt 8 aastase võistluskeelu kehavälise kasvuhormooni manustamise eest. Tundub, et uued piirnormid on kohtus vettpidavad.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Several medal winners returned high haemoglobin counts at the Salt Lake City Olympics



                      saab filmi kuskil näha ka? samal lehel üleval muidugi
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ma ei tea mis kuradi ühikud need seal on, aga minu isiklik rekord on 173

                        Kommentaar


                          Sama siin. Otsisin huvi pärast enda hemoglobiini näidud välja, mis sai spordiarsti juures omal ajal mõõdetud. Viie aasta jooksul kaks korda aastas. Rida oli selline: 168, 169, 167, 169, 170, 170, 169, 168, 169, 172.

                          Seega ainult selle põhjal on küll veider midagi väita või kedagi kahtlustada. Ise pole teinud mitte kõige vähematki, et näit nii kõrge oleks; hematogeeni, peeti ja maksa pole kordagi elus näiteks söönud Et miks ei peaks siis tippsportlasel, kes treenib kõrgmäestikus/istub alpimajas ja teeb suurte koormustega trenni hemoglobiini näit nii kõrge olema? Minu meelest on see isegi loogiline, et tippsportlase veri on parem, kui minu oma, kes ma toona max 10h nädalas oma lõbuks treenisin.

                          Kommentaar


                            Wikipedia ütleb sedasi keskmise hemoglobiini taseme kohta. Teil siis ilmselt tulemused grammi liitri kohta, tabelis ilmselt millimooli liitri kohta.

                            Men: 13.8 to 18.0 g/dL (138 to 180 g/L, or 8.56 to 11.17 mmol/L)
                            Women: 12.1 to 15.1 g/dL (121 to 151 g/L, or 7.51 to 9.37 mmol/L)
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Sama siin. Otsisin huvi pärast enda hemoglobiini näidud välja, mis sai spordiarsti juures omal ajal mõõdetud. Viie aasta jooksul kaks korda aastas. Rida oli selline: 168, 169, 167, 169, 170, 170, 169, 168, 169, 172.

                              Seega ainult selle põhjal on küll veider midagi väita või kedagi kahtlustada. Ise pole teinud mitte kõige vähematki, et näit nii kõrge oleks; hematogeeni, peeti ja maksa pole kordagi elus näiteks söönud Et miks ei peaks siis tippsportlasel, kes treenib kõrgmäestikus/istub alpimajas ja teeb suurte koormustega trenni hemoglobiini näit nii kõrge olema? Minu meelest on see isegi loogiline, et tippsportlase veri on parem, kui minu oma, kes ma toona max 10h nädalas oma lõbuks treenisin.
                              Te nagu vaatasite üldse? Ja näiteks saate aru, et mida tähendab kõikumine. Ei?

                              Kommentaar


                                pilti vaatasin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X