320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'+Doping\'

    Kurat ja p6rgu. Siinkohal tuletan meelde, et ametlikult on pool Norra murdmaa- ja laskesuusatamiskoondist astmahaiget. Seega on neil lubatud tarbida preparaate, mis laiendavad hingamisteid ning muidu oleks keelatud ainete nimekirjas. Norrakad on aga nagu 6iged mehed kunagi. Alles eelmine nädal kerkis avalikkuse ette taas shotlasest mäesuusataja Alan Baxteri juhtum. Nimelt avastati mehe dopinguproovis SLC olümpial keelatud ainet ja pronksmedal v6eti ära. Aga nüüd avastati, et keelatud aine sattus seelikukandja uriini läbi mingi meditsiinilise preparaadi ning antud juhul mingit soodustavat toimet polnud. Medal, aga jäeti tagasi andmata!!

    Kui Artista siinkohal juhtub asja lugema, siis oleks huvitav teada, kuidas norralased ise vaatavad sellele, et neil koondis \"haigeid\" täis on.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'+Doping\'

      Ohh, ei ole ma nende kohalikega siin sellest rääkinud ning ka hetkel pole kedagi käepärast, kellele oma viha välja valada. Aga ma lugesin kiirelt neid lugusid seal Aftenpostenis ning lugu ise on muidugi ütlemata tobe: sisuliselt reklaamib Aftenposten mingi anonüümse kõmuga omaenda poolt kirjastatavat raamatut, mis muide just täna poelettidele jõudis - ehk tegu on lihtsalt reklaaminipiga, et väsinud teemast midagigi veel välja lüpsta. Ka Estililt (et talt oleks Veerpalu nagu kaks kulda välja petnud) on võetud intervjuu, kus mees on siiski suhteliselt tagasihoidlik. Samas Norra spordijuhid ässavad nagu jõuavad. Kuid Vegard Ulvang annab kõigile siiski vastu pead, öeldes et kui tema oleks sellises nimekirjas, annaks ta asja kohtusse. Ja seda võiks tegelikult ka Veerpalule soovitada - selge on et sellised asjad mõjutavad paljut - reklaami- ja sponsorrahad jne. Kurat, see suusapoliitika on küll üks selline asi, mille poolest võib mu asukohamaa elanikke parajateks jobudeks pidada.
      Elämä on laiffi!





      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'+Doping\'

        Vegard Ulvangi kohta v6in ma raudselt väita, et see mees oli seal \"astmahaigete\" nimekirjas sees.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'+Doping\'

          Originally posted by Artista

          Kurat, see suusapoliitika on küll üks selline asi, mille poolest võib mu asukohamaa elanikke parajateks jobudeks pidada.
          Nõustun 100% kogu sinu eelneva jutuga. Norrakad on lihtsalt meeletult kadedad selle üle, et nii suur suusama ei suuda väiksele Eestile ära teha..Kindlasti mõjutab asja ka see, et Eesti koondis palkas Norra määrdemeistri Magne Myrmo..Puhas kadedus ja skandaali tekitamine seal, kus seda pole.
          Mina igatahes olen 100% kindel Veerpalu puhtuses, olen seda alati olnud ja olen uhke, et meie meestel on nii hästi läinud
          Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'+Doping\'

            Originally posted by asdf
            Mina igatahes olen 100% kindel Veerpalu puhtuses, olen seda alati olnud ja olen uhke, et meie meestel on nii hästi läinud
            Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi
            Ma vaatasin eile õhtul Rootsi TV spordiuudiseid. Sellest raamatust oli muidugi pikk lugu, mis lõppes kaadriga Andrus Veerpalust Lahti MMil, mille taustal öeldi: \"Kuigi seda ei ole võimalik tõestada, viitab kõik sellele, et nimekirjas olnud suusatajad kasutasid dopingut\".

            Kirume me siin mis me kirume, asi on tehtud. Ja suhtumine on Rootsis ja Norras just selline, nagu ülal öeldud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'+Doping\'

              Originally posted by mcnamara

              Ma vaatasin eile õhtul Rootsi TV spordiuudiseid. Sellest raamatust oli muidugi pikk lugu, mis lõppes kaadriga Andrus Veerpalust Lahti MMil, mille taustal öeldi: \"Kuigi seda ei ole võimalik tõestada, viitab kõik sellele, et nimekirjas olnud suusatajad kasutasid dopingut\".

              Kirume me siin mis me kirume, asi on tehtud. Ja suhtumine on Rootsis ja Norras just selline, nagu ülal öeldud.
              njah..eks suured suusariigid nagu Norra ja Rootsi suudavad väikse Eesti maine maatasa teha.. Mõni norrakas või rootslane võiks nüüd dopinguga vahele jääda :P
              Usun, et igagi vähegi spordiga kursis olev inimene (ka Norras ja Rootsis) teab, et tegelikult on tegemist väljemõeldisega, millel pole mingit tõendust. Tavalisele rahvale mõjub see loomulikult nagu Keskerakonna valimiskampaania Eestis.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'+Doping\'

                Originally posted by Artista
                Aftenpostenis ning lugu ise on muidugi ütlemata tobe: sisuliselt reklaamib Aftenposten mingi anonüümse kõmuga omaenda poolt kirjastatavat raamatut, mis muide just täna
                Ja oh üllatust - juhuslikult satub see kõik nädalale, mil algab suusa MK! Loodame, et Andruse närvid sabotaažile paremini vastu peavad, kui Kristinal..

                Alo

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'+Doping\'

                  Originally posted by Jaan


                  Alles eelmine nädal kerkis avalikkuse ette taas shotlasest mäesuusataja Alan Baxteri juhtum. Nimelt avastati mehe dopinguproovis SLC olümpial keelatud ainet ja pronksmedal v6eti ära. Aga nüüd avastati, et keelatud aine sattus seelikukandja uriini läbi mingi meditsiinilise preparaadi ning antud juhul mingit soodustavat toimet polnud. Medal, aga jäeti tagasi andmata!!
                  Tegu oli tavalise nohurohuga, mille Ameerika variant erinevalt Briti omast sisaldas keelatud ainet metamfetamiini, mis mäesuusatamises saavutusvõimet kohe mitte kuidagi ei paranda.
                  Veerpalust niiplju, et meetod, millele ajaleht tugineb, on veel katsetamisjärgus ning mingitest faktidest ega järeldustest ei saagi veel rääkida. Ka härra Gundersen, kes seda asja arendab, distantseerus kogu loost. Veerpalul pole kunagi hemoglobiinitasemega probleeme olnud erinevalt nii mõnestki norrakast. Kõik on praegu siiski puhas spekulatsioon ja ajupesu.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'+Doping\'

                    Just. Seda unustatakse mainida, et enne kui seati sisse maksimaalne lubatav hemoglobiininäit, oli skandinaavlastel see 185-205 tihtilugu, et veri oli sama paks kui borsh ning tekkis t6sine oht, et suusatajad rajal surema hakkavad. Nagu juhtus aeg-ajalt jalgratturitega 70- ja 80-tel aastatel.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'+Doping\'

                      Rootslased on ikka erilised põrsad! Dagbladetis on täna lugu, kus Rootsi peatreener ajab seda vana juttu, et 50% olümpial medaleid võitnud sportlased kasutasid dopingut ja sestap see nimekiri üldse ei üllatanud. Fakk Samas on aga positiivne see, et samas artiklis Norra treenerid on hoopistükkis selle raamatu autori peale üsna pahased ning üks nimetab - nii nagu minagi varem - kogu asja vaid selle raamatu jõulumüügi reklaamikampaaniaks. Kuid tegelikult on asi nüüd muidugi ilgelt jama - kahtlus on kaelas ning seda ei unusta ükski ajakirjanik enam mainimata. Eriti hull on aga, et sisuliselt on süüdistus kaelas kogu praegusel suusaeliidil, ka norralastel - läheb pikaks vastastikkuseks mudaloopimiseks. Nii et aitäh, Vidar!
                      Elämä on laiffi!





                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'+Doping\'

                        Jama lugu jah see Veerpalu asi, muidugi jätab see suure sitapleki meie spordile aga ikkagi. Andrus Veerpalu.......................................... ...................
                        Norrakatele
                        Veerpalule
                        Norrakatele

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'+Doping\'

                          Vat on mees! Mäletatavasti ütles põõsa-Jürka oma aastakõnes, et spordis peaks dopingukuradiga sõdima ja sellel on vägagi huvitav vastureaktsioon tulnud. Kas polnud see Vaapo Vaher, kes soovitas kunagi kõikide ainete kasutamise lubada. Et las müttavad siis mõned aastad, kuni palliplatsil või jooksurajal kõngevad.

                          artikkel
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            doping!!!!!!!!!

                            nyyd siis j2lle yks eesti sportlane dponinguga vahel j22nud.krt milleks riskida kui neid proove v2etakse ju pea igal v2istlusel.ja vaevalt need olympiam2ngudki ilma dopingu juhtumiteta m22dub
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'doping!!!!!!!!!\'

                              Algselt postitas budulojus


                              nyyd siis j2lle yks eesti sportlane dponinguga vahel j22nud.krt milleks riskida kui neid proove v2etakse ju pea igal v2istlusel.ja vaevalt need olympiam2ngudki ilma dopingu juhtumiteta m22dub
                              Nendel olümpiamängudel on esimene patustaja juba leitud. Brasiilia bobisõitja.

                              Ausalt ka.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'doping!!!!!!!!!\'

                                ei tea milleks talle doping???
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X