320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline isa lubab ja soovitab oma pojale veredopingut? Mati Alaverile on see lihtsalt äri, organiseeritud kuritegevus on selle nimi. Aga Andrus Veerpalu ... pole sõnu.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Milline isa lubab ja soovitab oma pojale veredopingut? Mati Alaverile on see lihtsalt äri, organiseeritud kuritegevus on selle nimi. Aga Andrus Veerpalu ... pole sõnu.
      igasuguse kaine loogika järgi ilmselt selline isa, kellele ei käi see endale au ja südametunnistuse pihta.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        igasuguse kaine loogika järgi ilmselt selline isa, kellele ei käi see endale au ja südametunnistuse pihta.
        Aust ja südametunnistusest ma ei hakka rääkimagi. Aga niipalju kui mina olen aru saanud, siis see veredoping keerab tervise tuksi. Ok, saan aru, et sportlane võtab vastutuse ja riskib oma tervisega aga riskida oma poja tervisega? Sellest ma aru ei saa....
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Mati Alaverile on see lihtsalt äri, organiseeritud kuritegevus on selle nimi.
          Täpselt. Siit edasi tekib küsimus, palju Alaver pappi sai saksa doktori käest, et see uue kliendi kohale juhatas?
          Saksa arst koos oma abilistega - Dr.Mengele ambulatoorium
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Alaver võiks nüüd ka elulooraamatu ilmutada: "Mina olen süüdi" või muud sarnast. Müüks mühinal.

            Tagakaanele midagi sellist:

            "Mati Karlovitš on võtnud õppust nii nõukogude kui ka läänemaailma treeningmetoodikast ja tulemused räägivad ise enda eest."

            Neljakordne olümpiavõitja Nikolai Zimjatov

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              https://www.err.ee/915852/alaver-enn...ise-peatreener

              Väga valus/naljakas/masendav lugeda.
              Väljavõtteid siis sellest, kes ise avada ei viitsinud.
              Jommaiooo ikka milline lohh see suure suuga Alaver on. Aga nüüd peaks olema lõplikult tema karjääriga kõik - Tehvandile ja Käärikule tühje spordipudeleid korjama. Ükski sporditegelane ei tohiks seda jobi enam isegi pika kaikaga puudutada. Intervjuus on tema ja verps jumalad, aga nüüd... sähh sulle Kasahhide profitiimi manageri kohta.

              P.S oma suure suuga tunnistanud juba enne, et Veerpalu oli Poltaranini KÕIGE LÄHEDASEM ABILINE. No siit ei ole mingit väljakeerutamist kuidagipidi.

              Alaver rääkis, et tema ja Veerpalu näpunäidete all treeniv Poltoranin on diametraalselt muutnud strateegiat, kuidas tiitlivõistlusteks valmistuda.
              /
              Ja sellest lähtus ka selle hooaja strateegia - tippvorm on plaanitud ühe tipuga MM-iks. Kogu hooaja senine ettevalmistus on selleks juurdeviiva iseloomuga."
              /
              Alaveri sõnul töötas Veerpalu viimased kolm nädalat (intervjuu toimus 20. veebruaril -toim) ainult Poltoranini edu nimel MM-il.
              /
              "Andrus Veerpalu ja Jaan Alvela on viimased kolm nädalat olnud 24/7 Aleksei Poltoranini käsutuses. Praegusel hetkel on tegu Poltoranini kõige lähedasemate abilistega. Andrus treenerina ja Jaan Alvela hoolderühma pealikuna on mõlemad Seefeldis."
              /
              Alaver tunnistas ka, et kui Poltoraninit saadab MM-il edu, saab temast endast loodava Pro Ski Team Altai spordidirektor Kasahstanis.
              /
              "Tegemist on sellise profitiimiga, nagu Team Estonia, mis on käivitamise faasis. Ja väga palju sõltub Poltoranini edust või ebaedust Seefeldi MM-il. See tiim tehtakse Poltoranini ja OM-il freestyle suusatamises pronksi võitnud suusataja ümber. See plaan on praegu oblasti kuberneri töölaual ja me siiralt usume, et Poltoranini edu korral profitiim Altai käivitub. Ja kui käivitub, siis selle kuberneri tingimus on, et mina pean hakkama seal spordidirektoriks."

              Kommentaar


                Kommentaar


                  no täiesti emmis küll. muidu on tegelt jumala pohhui nendest suusa tegelastest, aga kui tulevad dopinguga välja, oleme nagu viimased haritlased, " sest me teadsime seda enne" suhtumisega ja mõistame rängalt hukka. naerma ajab need jutud kui keegi räägib siin, et mega häbi on ja hädad.

                  Kommentaar


                    Kui pole häbi, on ok. Kui on häbi, on ok. Pole teema mida kedrata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ainus, mis on häbiväärne, on see, et jätkuvalt on/oli Eestis nii palju "usume Andrus Veerpalu ja Alaveri" tüüpi inimesi. Õnneks vähemalt tänasega käis pauk lõplikult ja ka kõige naiivsem inimene peaks saama vastuse küsimusele, et kui puhtad meie suusahetked on olnud.

                        Kommentaar


                          Kui keegi teeks suu lahti kunagi, siis ka kohalikud eesti jalgpallurid ei pääseks oma eelmise õhtu Coca-Cola trippidest kuskil ööklubis.

                          Kommentaar


                            See Annus on ka tore kloun... annad mingitele suusatolgustele 150k, et tehke midagi. Pärast halad, et oi kui kole lugu. WTF
                            Mingit lepingut või raha kulutamise kava ei olnud? Nagu ma aru saan ei ole see veredoping sugugi odav lõbu.

                            Kommentaar


                              Ida-Kasahstani piirkonna kehalise kultuuri ja spordi osakonna juht Askar Mošanov ütles eile õhtul väljaandele «Kazinformile,» et kuni pole tulnud reaalseid seletusi ning tõendeid, siis seniks on Poltoranin puhas poiss.


                              Lolz

                              Kommentaar


                                Sesmõttes on Verpa ja Alaver õiges kohas. Nende retoorika on sama - omane endisele nõukogude inimesele. Isegi teo avalikuks tulekul valetatakse ja vassitakse. Aga ilmselt tööta nad ei jää. Saavad seal Kazakhstanis või mõnes muus endises N Liidu vabariigis edasi tiksuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X