320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Horvaatia (26. mai 2010, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli nimetatud koosseis:

    Pareiko/kotenko
    Šišov-Rähn-Piiroja-Sidorenkov
    Puri-Dmitrijev-Vunk-Vassiljev-Kink
    Oper

    Vunk, et nagu mida?

    Kommentaar


      Õhtuleht Online:

      Homme õhtul toimuval Eesti - Horvaatia sõpruskohtumisel esitab Eesti hümni Ivo Linna, keda saadab süntesaatoril Antti Kammiste.

      Linnalt on oodata ilusat esitust. Ta ei lörtsi ega muunda hümni, vaid laulab alati suure hingega.

      Kohtumine algab kell 21.30.

      (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=380209)

      Kommentaar


        ehk on koondises vaim valmis, ja antakse endast 110% . Ehk Horvaatia siis tõesti nagu palju mainisid, et alahindab meid.

        Kommentaar


          selgub homse päeva jooksul, kuid väga suure tõenäosusega liigun homme suunal ca 18.30 Pärnu-Tallinn täitsa tühja autoga. on kellel huvi?
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            No Vunk sinna keskele, mina ei usu, et ta väga hea valik on, kui isegi oma klubi eest mängida ei saa...

            Mina mängiks ikkagi 4-4-2, kui meil oleks koondises ka Lindpere, siis saaks seda 4-5-1 väga edukalt mängida, aga Vunk ei mängi oma kohta välja ma arvan.

            Kommentaar


              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              Rüütli nimetatud koosseis:

              Pareiko/kotenko
              Šišov-Rähn-Piiroja-Sidorenkov
              Puri-Dmitrijev-Vunk-Vassiljev-Kink
              Oper

              Vunk, et nagu mida?

              Tegelt on 4-5-1 üsna loogiline, sest Horvaatia selle koosseisu trumbid on just keskväljal. Asetus peaks olema siis nii nagu oli Belgia vastu, et Vassiljev mängib nr. 10 kohal.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Siiski usun, et valik oli õige! Kink ja Puri äärel toetamas + Vassiljev ettepoole nihkumas = täpselt selline rünnak, mis praegusele koondisele sobib. Vunk on koondise eest mängides silma paistnud ja küll ta seal väljakul välja koolitatakse kahe kogenuma poolt.
                Lisaks selle jäid koju Ivica Olic, Mladen Petric, Eduardo ja Luka Modric, seega tehakse meie koondislaste jaoks asi kergemaks.

                Kommentaar


                  Milleks seda Vunki sinna topitakse, mees ju korduvalt tõestanud, et ei saa hakkama. sama lugu on ka Voskoga, keda õnneks platsil pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kule mis su vigastus on?

                    Ma ju ütlesin, et kõik suuremad staarid on õnneks kohal.

                    Ma olen alates Eesti - Kanada mängust kõik kodumängud staadionil kohal olnud.

                    Selle tõestuseks võin ka oma mängude kavasi kah näidata!

                    Nii pea kui hakkan tööl käima, hakkan ka kindlasti välismängudel kaasas käima kah.
                    Vigastus on mul raskekujuline ja ravimatu futboliit
                    Näen ,et oled tubli ja käid kodumängudel nagu korralik koolipoiss aga palju sa kodust Meistriliigat ka külastad ?
                    Ma lihtsalt vaatan neile asjadele natuke teise pilguga ja ära solvu,kui tõeline jalkafänn on minu silmis see ,kes leiab ka koduse jalgpalli jaoks natuke aega.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Jube õnnetus jah näe ei tulegi su Olicid ja Modricid ! Kuule istu parem kodus sa niikunii üle nelja korra aastas Lillekülas ei käi nii ,et saame ka sinuta hakkama.
                      Kuule tšill, loe ta postitus rahulikult lõpuni.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Zlatan Vaata postitust
                        Milleks seda Vunki sinna topitakse, mees ju korduvalt tõestanud, et ei saa hakkama. sama lugu on ka Voskoga, keda õnneks platsil pole.
                        Eks Rüütli ka testib poisse natuke ennem tähtsat EM2012 valikmänge.. praegu ongi õige aeg seda teha minuarust.

                        Kommentaar


                          No mis te arvate, kas tuleb rohkem või vähem rahvast kui Soome mängule?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Vigastus on mul raskekujuline ja ravimatu futboliit
                            Näen ,et oled tubli ja käid kodumängudel nagu korralik koolipoiss aga palju sa kodust Meistriliigat ka külastad ?
                            Ma lihtsalt vaatan neile asjadele natuke teise pilguga ja ära solvu,kui tõeline jalkafänn on minu silmis see ,kes leiab ka koduse jalgpalli jaoks natuke aega.
                            Tõelisel jalkafännil peaks olema teada ka MM finaalturniiril osalevad meeskonnad, palju näinud mees nagu sa oled.

                            Kommentaar


                              Mina olen nii aru saanud,et Kunni esimene eelistus on Eesti Meistriliiga ja Fc Flora ning siis alles koondis.Siis saan isegi temast aru,et ta neid koondise asju nii täpselt ei tea
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                No mis te arvate, kas tuleb rohkem või vähem rahvast kui Soome mängule?
                                Tänase seisuga olevat ligi 3 tuhat piletit ostetud .Nii ,et Soome mängu publikust jääme ilmselt üsna kaugele maha. Väga palju oleneb muidugi homsest ilmast.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X