320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Identity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pingile oleks varu CMi vaja, aga iga mäng kindlasti ei saaks mänguajaga arvestada.

    Kommentaar


      oleks sellegagi nõus

      Kommentaar


        Eesti liigas on 2 vaba klubi. Ühel on koguni 250 miljonit, mis on üsnagi arvestatav summa. Ehk on mõni huvitatud manageriks hakkama? Kui keegi on valmis seda väljakutset vastu võtma, alguses suhteliselt palju tööd tegema, võiks minuga ühendust võtta. Igasugu abi võin pakkuda. Alates mängijate otsimisest kuni tiimi trennini välja. Ainus mis tõsiselt vaja oleks on see, et suudaksid olla kolmapäeviti ning pühapäeviti 20.00 kuni 21.15 online ning juhendada oma mängijaid. Saatke mulle oma msn, siis saame ehk edasi rääkida ja esimesi nippe juba pakkuda.

        Kommentaar


          Mängima, mängima, mänigma-minu klubis hetkel puudu ühest Cm/CD..

          Kommentaar


            Kel vähegi huvi juhtida klubi, liituge palun ja tulge proovige kätt Eesti liigas.

            Mängijaid on alati juurde vaja, kuid hetkel ei saa me kuidagi käima paari klubi liigas ning selleks vaja aktiivseid ja kannatlikke treenereid, kes peale esimesi ebaõnnestumisi käega ei lööks.

            Olen ise pikalt olnud manageri rollis juba 6-ndat hooaega järjest ning pole see midagi nii raske. Esimene hooaeg tuleb vastu pidada ja kui enamvähem aktiivne sats kokku pandud, saab edasi olema lihtne.

            Soovituseks uutele treeneritele, kes hakkavad meeskonda kokku panema 18 aastastest mängumeestest (suur osa algajad kasutajad), siis tooge kohe mitu meest ühele positsioonile .(nt. 4-5 keskkaitsjat, kuigi reaalselt vaja ju kahte) Aga sa ei saa kunagi kindel olla uute liikmete aktiivsuses ja hea on omada reservi ning hiljem mitteaktiivsed tiimist välja lüüa.
            Kaitsjate leidmine küll kõige suurem peavalu, kuid ega nad leidmata jää.
            FIDis on isegi koht, kus näitab uusimaid liitujaid ja see hea koht sul mängijate leidmiseks. World > Characters > New charcters

            muidugi soovitaks ka algajatele mängumeestele,kel teisi chare pole, mitte anda neile max palka, sest kui nad osutuvad mitteaktiivseteks, hoiavad nad sul niisama raha kinni, samas oleks seda vaja ju uuele mängumehele. KUID nüüd peaks isegi kõige alumistel eesti liiga klubidel olema piisavalt eelarvet, et 18/19 aastaste max palgad kinni maksta ning peaks isegi üle jääma.

            Mängus username fakeplayerr mul, kui abi ja nõud vaja, küsi julgelt. Samuti koll1240 ja Swifty, kes eesti liigas treenerid, võivad aidata ma usun.
            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

            Kommentaar


              bump,

              on ehk mõni huviline veel leidumas, kes tuleks ja võtaks mõne klubi eestis üle ja täidaks treeneri rolli?
              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

              Kommentaar


                Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
                bump,

                on ehk mõni huviline veel leidumas, kes tuleks ja võtaks mõne klubi eestis üle ja täidaks treeneri rolli?
                tegin pakkumisele klubile FC All For One

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Edu sulle siis, see vajab ikka korralikku jamamist.

                  Kommentaar


                    Tegin eile õhtul ka mängu enda kasutaja ja mängija. Kuna alguses eriti ei jaganud biiti, siis tuli järsku üks lepingu pakkumine. Nüüd olen Cork Crusadersi mängija. Nädala palk on 60 000 ja mängin SD positsiooni. Esimene mäng on 19nda õhtul ning peatreener pakkus mulle algkooseisu kohta. Samuti õhtul temaga rääkides ta küsis mu käest, et kas ma tahaksin Portugali minna mängima, et sealt tehti transferi pakkumine. Kuna ma aga sellest loobusin siis suutsin juba sellega treenerile muljet avaldada. Hetkel tegelen igapäevase treeninguga ja homme õhtul juba esimene team training.

                    Kommentaar


                      Saatsin sulle kirja. Mängus!

                      Kommentaar


                        poles ta nii jamamine midagi, algus vb, kui oled mängus uus ja mängijaid ei tunne, pead üldjuhul nooremate mängumeestega leppima. AGA kui sul treenerina jutt jookseb ja plaanid olemas, siis ei tohiks ka probleeme tulla vanemate mängijate meelitamisel liigasse.

                        Aga 2 päeva pole juba sisse loginud, et sinna see vist sul jäigi Tofo? igatahes, kui abi vaja võta ühendust mängus. Unfinished Business`i treener olen - fakeplayerr.

                        Tanel89: njah ega oled paraja pähkli endale kahmanud, Iiri liiga suht tugevavõitu uuele charile, aga Cork proovib uuesti jalgu alla saada uue treeneriga. Aga tegelikult ei loe mis liiga, KUI oled ise kannatlik, sest eks enamus ääred jooksevad Sinust hetkel üle, paari hooaja pärast kui oled endal oskused üles saanud, on lõbusam.

                        Ise oleks soovitanud sul hetkel eesti liigasse tulla, kuna meil hetkel rohkem botte ja oleks sul rohkem harjutamisruumi.
                        Jõudu siiski!
                        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                        Kommentaar


                          Tegelikult ei teeks paha, kui sa kirjutaksid siia, mida ma tegema pean. Praegusel hetkel on kõik täiesti segamini ja ma ei oska üheski otsast alustada.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Saada meeskond kus kurat ja tee endale jalgpallur, kui sind see mäng huvitab. Kui sa alustad managerina ja ei tunne veel mängu võlusid, siis kaob sul see isu jube kiiresti ära.

                            Ma näiteks oma keskkaitsjaga stabiilselt poolteist aastat mänginud. Ostsin ka äärekaitsja endale juurde eelmisel suvel. Saab rohkem mänge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Tegelikult ei teeks paha, kui sa kirjutaksid siia, mida ma tegema pean. Praegusel hetkel on kõik täiesti segamini ja ma ei oska üheski otsast alustada.
                              No mõned soovitused esialgu:

                              1) kuna sul juba mingid mehed seal klubis, siis ehk soovib neist mõni jääda ka sinna mängima(aktiivselt). Vaata nende viimast sisselogimisaega ja kontakteeru aktiivsetega, küsi kas hakkavad mängudel käima. Kui vastust ei tule ja nad palkadest loobuda ei taha, siis ära uusi lepinguid neile paku, küll nad ükskord minema lähevad.

                              2) aga põhisats tuleb leida ikke ise. Külasta foorumeid "football advertisements" ja "open position advertisements". Esimeses leiad mängijad kes otsivad klubi olenevalt positsioonile ning sobivatega võta ühendust. Teises tee teema, kirjutades oma meeskonna kohta, mida pakud, mida soovid jne.

                              3) hea oleks kui sul õnnestuks leida mängijad vanustega 20+. See tagab liigas konkurentsivõimelisema klubi, kuid vajadusel võib ka nooremaid, sest kui nad ikka kogenud kasutajalt, siis oskuste suurus ei alati esmatähtis.

                              4) planeeri mängijaid + nende vanused oma palgaeelarve järgi. Ma ei tea, teil on ehk 7 mil "salary budget". Sest eks ikka vanemad mängijad tahavad suuremaid palku, kuid ära ka üle pinguta.

                              5) võta ka abitreener, vb mõni teine eestlane, siis teile hea ja lihtsam suhelda. Et keegi saaks assistendi kohale kandideerida, mine Team>Team management>ass. manager ja seal pane open position vms..


                              Oleks veel millest rääkida, aga kõigepeal proovi leida mängijad, minnes eelmainitud foorumitesse.Kui aega jääb, uurin ka ise ja saadan sulle mõnede lingid mängus.
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X