320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Madalamad liigad (League One ja allapoole)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Madalamad liigad (League One ja allapoole)

    Esiliigast siin aeg-ajalt kirjutati, nyyd siis veel l2hemale rohujuuretasandile. Et kuidas inimesed nendesse suhtuvad? On ju n2iteks div2-st viimastel aegadel mitu mansat premieri tulnud m6ne aastaga. Watford, Man City, Fulham alustas t6usu isegi div3-st. Endale on sympaatsed eelk6ige Kirde-Inglismaa satsid - Carlisle, kus kunagi m2ngis nt. Peter Beardsley, ja monkey-hangers Hartlepool division3 osas.

    V2ike n2ide ka madalamate liigade pallimisest: www.blackpoolfc.co.uk/today/view/breaking_news_detail/0,,10432~177402,00.html

    Eriti hea on Blackpooli neljas v2rav!
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    nii väga asja ei jälgi. piirdun rohkem kahe esimese liigaga

    aga tahaks parandada nati selle 2 liigast premieri tõusmise koha pealt

    nimelt on man city veetnud div2s(või siis tugevuselt kolmandas liigas) ainult 1 või 2 hooaega kogu oma ajaloo jooksul. ja see juhtus ka ju üsna hiljuti nii et neid ma watfordi ja fulhamiga kes on tulnud al fayedi rahakoti topel 4-5 aastaga 3dast premmi ühte patta ei paneks

    Kommentaar


      #3
      Jah, aga fakt on fakt. Manchester City oli divisjon kahes. Yleyldse tundub tegelikult, et just divisjon 2-e v6itjail l2heb j2rgmine hooaeg yhes p2ris h2sti.

      Divisjon 2-s leiab, muuseas, mitmeid l2himineviku suurusi - QPR, Oldham...

      Omaette maailm on veel liigajalgpallist allpool. Aeg-ajalt tuleb sealtki yllatusi. Nii on karikasarjades m6ni hooaeg tagasi Rushden (tollal Conference) m2nginud viiki Leedsi ja Stevenage (COnf) Newcastle'ga. Selles osas loodan, et Gateshead ja Blyth Spartans pysima j22vad. Gateshead aga ehk isegi uuesti COnference'i t6useb...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Ma nii väga loodan , et järgmiseks hooajaks tõusevad Premieri sellised satsid nagu Nottingham Forest ja Norwitch City.paraku jääb see vist ainult unistuseks, kui vaadata tabeliseisu ja nende klubide hetketaset.
        299195

        Kommentaar


          #5
          ma loodan, et varsti walsall t6useb premieri..ja teine klubi on gillingham...kax v2ga sympaatset satsi minu jaox

          Kommentaar


            #6
            if im not mistaken siis käib jutt klubidest div 2s ja allpool. siiski veel on norwich, nott forest gillingham ja walsall div 1s.

            Kommentaar


              #7
              ise olen aastaid juba tagasihoidlikult toetanud ‘Oldest League Club in the World’i ehk siis 1862 asutatud Notts County't. Tõusis paar hooaega tagasi 3.div'st 2.div'ni kuid seal pole loodetud arenguhüpet veel kahjuks tehtud. Kui ma ei eksi, siis mängis seal 3.div tõusmise hetkel näiteks selline vend nagu Steve Finnan, kes nüüdseks Premieris laineid lööb.
              aga staadion on neil suur ja traditsioonid kah taga, küll nad millalgi ikka 1.div'i välja veavad. Leiduks veel mõni rahakas investor..
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Mina hoian teisest divisjonist pöialt üldiselt Cardiff Cityle ja Blackpoolile, kolmandast Leyton Oriendile ja konverentsist Southpordile ja Doncasterile.

                Cardiffyl on hea võimalus praegu 1. divarisse tõusta, samas Blackpool on 3ndast divarist tõusnuna päris tubli olnud oma esimesel hooajal napilt nimetatavas mudaliigas (1. divisjoni päris mudakaks nimetada ei saa, tase on ikkagi kõrge).


                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Njaa .. mina pöialdan 3.divisjonist sellisele meeskonnale nagu Rushden&Diamonds, kes värskelt Conferencest tõusis ja selgi aastal kenasti arengut jätkanud on - play-off koht on täiesti reaalne.
                  Suurim lemmik on aga kindlasti Conference'st Chester City - klubi hakkas meeldima kolm suve tagasi ja sest ajast saadik on nende tegemistele kaasa elatud. Praegu on küll ajad rasked ja kõigutakse seal päris-päris väljakukkumistsooni piiril, kuid koos uue juhendajaga on mängutulemused paranenud ja lootus tagasi tulnud.
                  Ka CM-i mängin eranditult (väikeste eranditega ) vaid Chesteriga.
                  Avatar sai FCRi omaks muudetud vaid meeskonna kapteni Andy käsul
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #10
                    Nende madalamate liigadega on selline huvitav lugu, et kui miski divisjon v6idetakse, siis purjetatakse inertsist ka aste k6rgemal p2ris hea hooga. N2ited - seesama Rushden, kellel ei l2he yldse halvasti, yks sats t6usis alles Conference'st raksuga div2-e (ei meenu praegu kes), pea kymnend tagasi tegi seda ka Wycombe, kelle treeneriks oli tollal keegi Martin O'Neill. Samas, virelejatel l2heb ka allpool kehvasti.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      nu ok hayesele hoian ca p8ialt

                      Kommentaar


                        #12
                        Div 2 lemmikud on: QPR(West-London finest), Brighton(Bobby Zamora).

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Jaan

                          yks sats t6usis alles Conference'st raksuga div2-e (ei meenu praegu kes),
                          Arvatavasti mõtled Macclesfieldi. Nemad kukkusid küll kohe tagasi D3. Üldse on päris mitmed D3 jõudes kohe ka D2 tõusnud, ent enamasti kohe tagasi langenud. Kas mitte Wimbledon ei kõikunud omal ajal 3 korda edasi-tagasi D2 ja D3 vahet? Päris mitu klubi, kes hea alguse järel tagasi langevad, on jäänudki virelema. Üks näide oli kas Hereford või Halifax.
                          Mulle kipuvad D2 ja D3 sümpatiseerima Walesi klubid nagu Cardiff, Swansea(need 2 on kunagi kõrgliigaski tegijad olnud) ja Wrexham, samuti Huddersfield, Stoke, Port Vale, QPR, Bury, Kidderminster,Bournemouth ja Plymouth. Mis puutub paari eeskõneleja vaidlusse, kas Walsallist sobib siin topicus juttu teha, siis sügisel ilmselt küll sobib.
                          Oldhami kohta vaidleks vastu:nende PL-aastad olid üks virelemine joone peal-all. QPR oli aasta enne PL-st kukkumist päris heal kohal esimeses pooles. Notts County ajalugu ongi suuremalt jaolt D2-D3 piires kõlkumine, kust vahepeal sööstetakse kiiresti PL ja tullakse varsti sama ruttu tagasi.
                          Conferencest ja sealt altpoolt klubidest loodaks Liigas näha kunagi Aldershoti, Accringtoni, Merthyr Tydfili. Üks väga hea nimega klubi on kuskil Gravesend&Northfleet.
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            #14
                            Peale seda, kui nad paar aastat tagasi FA karikas no-league teamina Leedsi üllatasid, jälgin Dagenham & Redbridge'i tegemisi. Dag & Red on hetkel Conference'i tipus, 3 mängu vähem peetud kui jälitajatel ja 6 punnine edu Yeovili ja Boston Utd ees sees. Loodetavasti saab neid järgmine aasta jälle Div 3-s näha.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              QPR kuulus kunagi minu lemmikute hulka. Mõnikord sommid ikka näitasid nende mänge ja nad tundusid nii sümpaatsed. Mängisid kiiret, ründavat vutti, aga mitte sellist puhast pikk-sööt-ette-mängu, nagu tegid tollal enamus klubisid. Mäletan eredalt ühte laupäeva oma lapsepõlvest: meil oli kodus vana must-valge telekas katki, pilti polnud, aga heli kostis. Ma olin maruvihane, sest QPR ja Liverpool mängisid tol õhtupoolikul ja Soomest oli ülekanne. :P Mäng jäi vist viiki või isegi Rangers võitis??? Ei mäleta täpselt. Kuulasin seda kõike igatahes katkisest telekast nagu raadiost. Aga tõsiasi on see, et QPR on Londoni liigaklubide hulgas vist see kõige vaesem praegu. Ja PL-s neid vist enne ei näe, kui keegi rikkur oma rahapatakaga klubi toetama asub... Ja siis on mul teine kunagi sümpaatne meeskond, mis nüüd vist koguni 3. divisjonis - Luton. Neil oli omal ajal kunstmuruga väljak, mida kõik teised tiimid südamest vihkasid. Suuresti tänus kunstmurule nad vist astaid kõrgliigas vastu pidasidki. Kunstmuru aga kkeelati õige pea ja sealt algas ka Lutoni lohutamatu allakäik Aga vist on neil mingi võimalus seal aastal tagasi 2. divisjoni tõusta?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X