320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Madalamad liigad (League One ja allapoole)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16

    QPRi 95-96a koosseis oli väga potsnsiaalikas: Trevor Sinclair,
    Daniele Dichio, Kevin Gallen(kes kahjuks lubaduseks on jäänudki).
    QPRi languses oli oma osa ka Les Ferdinandi myygis Newcastlei.

    Eelmise hooaja "komeet" Peter Crouch myydi Portsmouthi.
    Päris korralikult on skoorinud.

    Kommentaar


      #17
      Mulle meeldib täiega selline meeskond nagu Peterborough United. Nad tõusid eelmisel hooajal div 2. Kahjuks nened hoog rauges nad küll ei ´kuku välja aga edasi ka ei saa kuidagi. Loodan neid igatahes varsti näha 1 div-s. sealt ka muide mängib paar meest premier leagues. Mathew Ettherington ja Simon Davies kes mängivad hetkel Tottenhamis.
      Marka

      Kommentaar


        #18
        Peterborough


        Peterborough üks tegijatest on endine Palacei talent Leon "baksjor" McKenzie.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by mihkel


          Peterborough üks tegijatest on endine Palacei talent Leon "baksjor" McKenzie.
          Baksjor nagu poksija, või? Ehk, Mihkel, täpsustad, millega vend on omal ajal hakkama saanud?
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by jyrioo

            Peale seda, kui nad paar aastat tagasi FA karikas no-league teamina Leedsi üllatasid, jälgin Dagenham & Redbridge'i tegemisi. Dag & Red on hetkel Conference'i tipus, 3 mängu vähem peetud kui jälitajatel ja 6 punnine edu Yeovili ja Boston Utd ees sees. Loodetavasti saab neid järgmine aasta jälle Div 3-s näha.
            Dagenham? Vist 98/99 oli Leeds suhtkoht h2das Rushden&Diamondsiga, kes tollal Conference's oli, nyyd aga divisjon kolmes.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #21
              [quote]Orginally posted by Jaan

              Orginally posted by jyrioo


              Dagenham? Vist 98/99 oli Leeds suhtkoht h2das Rushden&Diamondsiga, kes tollal Conference's oli, nyyd aga divisjon kolmes.
              Sry, minu kala. Aga ülejäänud juttu see muuda :P
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by mihkel


                Eelmise hooaja "komeet" Peter Crouch myydi Portsmouthi.
                Päris korralikult on skoorinud.
                Paistab, et vana loikam Crouch on Premier-bound nagu öeldakse. http://football.guardian.co.uk/breakingnews/story/0,1273,-1613527,00.html Lõnguse eest, kes on sel hooajal löönud 19 kolli, pakub Aston Villa £3m. Kui see tehing läbi läheb, võivad Villa fännid ennast küll põlema panna
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #23
                  Paistab jah, et Villa võtab järgmise Spursi rejecti enda hoole alla, kusjuures kui ma õieti nüüd mäletan, vist sama hinnaga kui selle prantsuse pallivõluri.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #24
                    muideks noxid crouch mängib div1s mitte allpool(vaadake teemat)

                    ja asi on 99% kindel et omme õhtaks on crouch villa mängjia. lepingule on vaja aint crouchi allkirja

                    ja velts kust persest ta spursi reject on. see et ta kunagi spursi noortemeeskonnas mängis pole mingi näitaja. ja sellest konnasööjast on spursi vännidel ikka kahju et ära müüdi oli ta ju teie suur armastus

                    Kommentaar


                      #25
                      ja mis ma ütlesin

                      peter crouch - premier liiga uusim mängija

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by eston

                        ja mis ma ütlesin

                        peter crouch - premier liiga uusim mängija
                        Läheb lahti siis route 1 football, vôi mis?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          vaevalt

                          crouch on oma pikkuse kohta suht halb peamängja. tähendab võiks parem olla. ja nagu eile u21 mängu näinud villa fänn inglismaalt ütles et ta pidi peapallide jaoks kummardama. 2 meetrit ikka vennal pikkust

                          aga tüüp olevat väga hea jalamängja oma pikkuse ja kehaehituse kohta.

                          ja jaan poolteist nädala pärast saab näha kui toon vill aparki külastab

                          Kommentaar


                            #28
                            No vaatame siis, eksole. Aga Taylor on ju teada tuntud füüsilise ning sirgjoonelise mängustiili austaja ikkagi.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              nonii siis

                              crouchy avas oma väravate arve just.

                              Kommentaar


                                #30
                                njahh

                                hmm...mul on hetkel väixed läbi rääkimised FC Morecambe manageriga... loodan et tuleb midagi head...kui jahh siis olen teine eestlane Inglise liigas
                                õnn soosib nõrgemaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X