Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 192526272829
Näidatakse tulemusi 561 kuni 575, kokku 575
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Liiga 2 otsustas põhimõtteliselt ära, et ei jätka. Pole mõtet, tühjade tribüünide ees mängimine ei too majanduslikku tulu ja kes ikka tervisega niisama riskida tahab. Mingi jutt play-offist jäeti õhku, aga vaevalt sedagi tuleb. Stevenage loodab väljakukkumisest pääseda kuigi on viimasel kohal. Argumenteerivad, et Konverentsi liidrina võiks Barrow niisama ka liigasse lasta - kadunud Bury asemel.
    Raske siiski öelda, palju klubisid aasta lõpuks veel üldse võimelised on jätkama. Kui augustist ka publikutulu ei hakka tulema, on asjad väga halvasti.
    Liiga 1 pole otsustanud veel, mis edasi.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Liiga 1 ei jätka hooaega. Coventry kuulutati meistriks ja Rotherham tõuseb samuti divarisse. Nii liigad 1 kui 2 tahavad millalgi play-offe pidada. Sunderland ei saanud isegi play-offi.
    Mis saab 2020/21 hooajast on teadmata, tühjade tribüünide ees mängimist enamik klubisid endale lubada ei saa.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Barrow on liigas! 48 pikka aastat eemal, aga Konverentsi liidrikohal seisnud klubi lubatakse nüüd tagasi.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Täna õhtul algab enneolematu eksperiment - mitu kuud jalkamurult eemal olnud meeskonnad pannakse otsekohe hooaja kõige olulisemaid mänge pidama. Liiga 2 play-offid algavad mängudega Colchester vs Exeter, Northampton v Cheltenham. Kõrgetasemelist jalkat väga oodata pole.
    "If you were to say in the normal season that you'll come back into pre-season and 10 training sessions later you're going to play your first competitive game, you'd be called a bit bonkers," says Northampton Town midfielder Alan McCormack.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tuntud masohhistina vaatasin veidi seda Colchesteri ja Exeteri mängu. Päris jõhker vaatepilt - umbes selline võiks välja näha liiga kahe meeskondade pre-season sõbrustamine. Söödukvaliteet kehvem kui Eesti meistriliigas.
    Kahju meestest muidugi, et suvetööle sunniti.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kaks vana jalkakantsi Oxford ja Portsmouth läksid täna vastamisi, et selgitada liiga 1 play-off finaali pääseja. Heitlus oli armutu, pall püsis rohkem õhus kui maas, selline madalama liiga mängu võlu, millest olen puudust tundnud. Eriti Pompey'l on ikka mitu sellist meest, kes ka rägbimeeskonnas hakkama saaksid. Mäng läks muidugi pendlateni. Oxfordi kiiper Eastwood hüppas viis korda järjest endast paremale, Pompey vennad lõid neli viiest vasakule, aga selle ühe võttis Eastwood tänu oma kangekaelsusele ära. Ja sellest piisaski.
    Oxfordi finaalivastane on tõenäoliselt Wycombe, neil selge edumaa enne õhtust teist mängu Fleetwoodiga.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lõpuks jõuti kokkuleppele ka viisis, kuidas viienda ja kuuenda liigataseme hooajad lõpetada. Tänasest alustati pärast neljakuulist pausi play-offidega ja 2. augustil selgub Wembley’l, kes Barrow kõrval veel liigasse tõuseb.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Bury on tuhast tõusnud! Pika ja vaevarikka tee alguses.

New club Bury AFC have been allocated a place in next season's North West Counties League Division One North.
    The club was formed by fans of Bury FC, who were expelled from the English Football League in August.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Maailma jalgpalliavalikkuse silmad on täna Nottinghamil, kus maailma vanim profiklubi Notts County alustas play-off mänge, et pääseda häbitust soost nimega Vanarama National League ja tõusta uuesti jalgpalliliigasse, kust liiga asutajate hulka kuulunud Notts eelmisel kevadel esmakordselt pudenes. Kuulsa klubi päästsid pankrotist taanlasest vennad Reedtzid, kes nagu minu pettumuseks selgub, ei tegele mitte prügimajanduse vaid hoopis jalgpallistatistikaga.
    Notts County võitis täna Barneti 2:0 - esimene kord kui nad pärast märtsi algust platsile said. Wembley finaalis ootab järgmisel pühapäeval Harrogate Town, klubi-lapsuke asutamisaastaga 1914.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Maailma jalgpalliavalikkuse silmad on täna Nottinghamil, kus maailma vanim profiklubi Notts County alustas play-off mänge, et pääseda häbitust soost nimega Vanarama National League ja tõusta uuesti jalgpalliliigasse, kust liiga asutajate hulka kuulunud Notts eelmisel kevadel esmakordselt pudenes. Kuulsa klubi päästsid pankrotist taanlasest vennad Reedtzid, kes nagu minu pettumuseks selgub, ei tegele mitte prügimajanduse vaid hoopis jalgpallistatistikaga.
    Notts County võitis täna Barneti 2:0 - esimene kord kui nad pärast märtsi algust platsile said. Wembley finaalis ootab järgmisel pühapäeval Harrogate Town, klubi-lapsuke asutamisaastaga 1914.
    Notts County vastane Harrogate on ka päris huvitav tiim. Klubi omanik on üks Suurbritannia rikkamaid mehi ning peatreeneriks on ta enda poeg. Kusjuures üllataval kombel käis klubisse saabumine vastupidi kui võiks eeldada. Esialgu palgati poeg peatreeneriks ning paar aastat hiljem ostis isa klubi ära.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Harrogate Town võitis Notts County 3:1 ja tõusis esmakordselt liigasse. https://www.theguardian.com/football...l-match-report

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ka madalamate liigade hooaeg algab homme. Uus uus koroona tähendab seda, et oktoobris saabuvad pealtvaatajad jääb ilmselt helesiniseks unistuseks, nii et kuidas need klubid ilma sissetulekuta edasi elavad, on paras müsteerium.
    Liiga 1 soosikuteks peetakse samu klubisid, kes ka eelmisel hooajal asjata tõusu üritasid, eelkõige Peterborough, Portsmouth, Oxford ja ilmselt siis ikkagi ka Sunderland. Võimalusi nähakse ka läinud hooaja komeedil Fleetwoodil, ammusel suurklubil Ipswichil ja võib-olla ka Blackpoolil, kes pärast pikka virelemist üritab taas ree peale saada. Ka Swindon ja Lincoln olla teinud nutikaid hankeid. Divarist pudenenud Charltonit, Hulli ja Wiganit kuigi kõrgelt ei kodeerita - kõigil kolmel on finantsraskused, mis saavad praeguses
    seisus üksnes süveneda.
    Liiga 2-s tuleb, jah juba siia pudenenud Bolton peale täiesti uue meeskonnaga. Usutavasti nad siiski sellesse liigasse kauaks ei jää. Veel on palju juttu raharikkast Salfordist. Mansfieldi ja Exeteri suvine äri saab samuti kiita. Ja siis on Tranmere, kes on oma ridadesse hankinud lausa Jay Spearingu enda.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Harrogate alustas oma liigadebüüti suurejooneliselt, 4:0 lausa.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud