320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raimo, kas sa oled sellel aastal mõnda mängu või treeningut ka vaatamas käinud ?
    Milline treeningmeetod siis sinu meelest Tabasalule õige on ?

    Need on kaks küsimust, millele ma kõige enam sooviks vastust leida..
    Ma isegi ei tea, miks ma siia foorumisse kirjutan, aga vb siis tõesti sellepärast, et frustratsioon on liialt suur... kuid aitäh ka ilusate sõnade eest!

    Olge Visad!

    Kommentaar


      soccernetil oli väravas ka väljakumängija.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas rand Vaata postitust
        Mul käisid endal rattad vahepeal ringi....tahan tänada Soccerneti mõnusa mängu eest. Pillel polnudki eriti midagi vilistada, sest kontaktimängu nappis. Mõnes kohas ragistamist oli, aga üldjoontes katsusime kontaktist hoiduda - Metropoolilt saime ikka väärt õppetunni, kuidas kirkadega meestest kaugele hoida. Hea, et keegi viga ei saanud ja ääred tegid meil jõhkralt tööd. Lauri oli näost valge, aga noor poiss tõestas end korralikult. Kaitse ka väga tubli.

        Lugesin siin vaidlust teemal Tabasalu mängud, väljak ja mängukvaliteet....ei saa aru küll miks herr Sorokin ja muud Tabasalu mängijad foorumis sitta loobivad. Trennides ja mängudes olid nad palju sõbralikumad ja mänguks häälestumisekliima suurepärane. Mis mõtet on üksteist alusetult sõimata, kui kõik teavad, et Tabasalu keskmine hoiatuste arv on kõrgem tavalisest ja seda just punaste poolest. Raiuda siin mingisugust õigust taga, et te peksate kossi ja mängida ei oska ning siis vastavad Tabasalu mehed üpris naiivselt, et rahune maha või võta kokku. Ma nägin küll, mis moodi eelmine hooaeg kohtuniku suunas ropendati ja siis jälle silme eest punaseks tõmbas....läheb vist jälle Sorokini kapsaaeda....rääkimata, et tegemist on väga hea ääremängijaga, kes end Tabasalus raiskab. Plats on seal nagu on....Kent näeb üpris vaeva, aga väikse niiduki, paari vooliku ja tugeva väljakukoormusega polegi midagi positiivset oodata, aga siiski muruplats. Olen tabasalu tegemistele alati kaasa elanud ja loodan, et nad ükskord vahetavad oma treeningmeetodit ja hakkavad targalt mängima....seni ei ole üllatunud nende pidevas lõualaksutamises.

        Jääme järgmist ringi ootama.
        Järgmine ring saab päris keeruline olema,sest Viljandi JK Kotkad on hoogu sattunud
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas nr 10 Vaata postitust
          Tabasalu mängis jalgpall, mitte rugby. Seda sai aru sellest et rugby mehed ei nuta aga jalgpalli mehed vahest nutavad ja hala oli ikka teie poolt. Imelikud olete, muidu on küll omavahel nahhui parvjom ja ubjom aga siis kui keha pannakse on tovariś sudja. Aga sorry, et nüüd peate järgmised 1 või 2 mängu -:+ ära andma, sest lausa terve meeskond on vigastatud. Ega haiglaravil kedagi pole??

          Liigat mängime jah samal moel - 11 meest on platsil. Teil siis on kuidagi vähem või rohkem vä?

          Muidu oli mäng võrdne ja Maardu on hea sats.
          Keegi ei nuta ja ei vaidle. Ma räägin seda mis kuulsin riietustuumis. Paljudel oli midagi valus või paistes. Järgmine mäng on 26.05 ja selleks ajaks kõik saavad terveks,loodetavasti. Mäng oli tõesti põnev ja huvitav. Üks ainuke miinus on see et paljud vagastada saanud.(nagu ütlesin kes rohkem ja kes vähem) Ennem mängu meile öeldi ka et teil on selline mängustiil kus igakord võetakse väga jõuliselt.

          Kommentaar


            Sörve JK - Laagri Saue JK 3:4
            winners never quit, quiters never win!

            Kommentaar


              mida vittu, 3:4

              Kommentaar


                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                mida vittu, 3:4
                ja siis pead kohe niimoodi lahmima?

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  ja siis pead kohe niimoodi lahmima?
                  peab küll,suur eksimus oli.
                  Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pink kõigub Vaata postitust
                    peab küll,suur eksimus oli.
                    pähe said nagunii ju mis vahet sel on:O? või siis kirjutagi viisakalt!

                    Kommentaar


                      ei muidu, saues soliidsed poisid, esimesel poolajal oli teil õnne ka, kui sörve mängija TÄIESTI tühja värava eest posti palli toimetas. palli lükkas enamus ajast sörve nagu tavaks on saanud, lõpus lapiti pikka, mis eriti ei toitnud. intrigreeriv mäng oli, muud ei midagi, äkki mõni sauekas viitsib pikemalt kirjutada. aitäh mängu eest ja edu edaste vastastega. sörvel juba tavaks vara välja langeda karikast madalama liiga meeskondade vastu mängides. saue vääris võitu siiski

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                        ei muidu, saues soliidsed poisid, esimesel poolajal oli teil õnne ka, kui sörve mängija TÄIESTI tühja värava eest posti palli toimetas. palli lükkas enamus ajast sörve nagu tavaks on saanud, lõpus lapiti pikka, mis eriti ei toitnud. intrigreeriv mäng oli, muud ei midagi, äkki mõni sauekas viitsib pikemalt kirjutada. aitäh mängu eest ja edu edaste vastastega. sörvel juba tavaks vara välja langeda karikast madalama liiga meeskondade vastu mängides. saue vääris võitu siiski
                        Kuulsin, et Saue Laagri sats oli Sörves väga pooliku kooseisuga käinud...
                        winners never quit, quiters never win!

                        Kommentaar


                          ega seal osad vennad eriti teravad ei tundunud jah, kunstiputsadega sellise ilmaga murul mängides jätavad vastasele kohe mulje, et ei tegele eriti kõrgel tasemel jalgpalliga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                            ega seal osad vennad eriti teravad ei tundunud jah, kunstiputsadega sellise ilmaga murul mängides jätavad vastasele kohe mulje, et ei tegele eriti kõrgel tasemel jalgpalliga
                            Ju nad lootsid kerge vaevaga võidu saada ja tuleb välja, et õigesti lootsid.

                            Kommentaar


                              Laagri Saue JK-l puudusid paljud põhimehed kuna lihtsalt ei olnud nädalasees erinevatel põhjustel saarde sõita võimalik. Jalkaliidust ka ei saanud paremat aega, aga mis põhiline võit tuli ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ju nad lootsid kerge vaevaga võidu saada ja tuleb välja, et õigesti lootsid.
                                Ei ütleks, et nad selle võidu nüüd kerge vaevaga said.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X