Algselt postitas Tommy
Vaata postitust
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Väikesed karikavõistlused 2010
Collapse
X
-
1.Paide Kumake – EMÜ SK
2.Tartu JK Tammeka II vs.Saku JK mängu võitja – Kehtna FC Flora
3. Tartu FC HaServ – Pärnu Spordiselts Kalev
4. Sörve JK – Saue JK Laagri
5. FC Puuma vs.FC Concordia – Tallinna JK Kotkad
6. Lasnamäe FC Ajax II – Tabasalu Palliklubi vs. FC Maardu mängu võitja
7. JK Luunja – Valga FC Warrior II
8. FC M.C. Tallinn vs.Kristiine JK mängu võitja – JK Loo
9. FC Soccernet vs. JK Visadus mängu võitja - Viljandi JK Kotkad
10. FC Haiba vs. Võru JK võitja – HÜJK Emmaste
11. Tartu SK 10 Premium – FC Ühinenud Depood
12. Tallinna FC Atletik – Tartu JK Löök
13. Raasiku FC Joker – Saue JK
14. FC Eston Villa – Eesti Koondis
15. Liverpool Pub – Rakvere FC Flora II
16. SK Tääksi – FC Abja
Kommentaar
-
Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust3. Tartu FC HaServ – Pärnu Spordiselts Kalev
Kommentaar
-
Algselt postitas vahis Vaata postitustkuidagi varakult trehvasime..
Kommentaar
-
Algselt postitas karliito Vaata postitustsaabki enne liigamängu teid üle vaadata kus ja millal planeerite seda mängu teha ? Annelinna kunstmurul ?nr 31
Kommentaar
-
Algselt postitas karliito Vaata postitustsaabki enne liigamängu teid üle vaadata kus ja millal planeerite seda mängu teha ? Annelinna kunstmurul ?
Eks näis, kas Jalgpalli Liit ka kinnitab selle niimoodi.Tartu FC HaServ
Kommentaar
-
Eesti jalgpalli 2010.a. Väikestest KV-test osavõtvatele klubidele
14.05.2010 5-1.2/10/4843
1/16-finaalide kohtumiste ajad ja kohad
Lp. Klubi esindaja
Alljärgnevalt Eesti jalgpalli 2010.a. Väikeste karikavõistluste
1/16-finaalide kohtumiste ajad ja kohad:
Kolmapäev, 19.mai
Kell 19.00 Paide Kumake – EMÜ SK, Paide kunstmuruväljak
Kell 19.00 Sörve JK – Saue JK Laagri, Salme staadion
Kell 19.00 JK Luunja – Valga FC Warrior II, Kaagvere jalgpallistaadion
Kell 19.00 FC Eston Villa – Eesti Koondis, Lasnamäe KJH kunstmuruväljak
Kell 19.00 Liverpool Pub – Rakvere FC Flora II, Viljandi
kunstmuruväljak
Kell 19.00 SK Tääksi – FC Abja, Võhma Gümn.staadion
Teisipäev, 25.mai
Kell 19.00 FC Puuma vs.FC Concordia – Tallinna JK Kotkad, Lasnamäe SPK
kunstmuruväljak
Kell 19.00 Lasnamäe FC Ajax II – Tabasalu Palliklubi vs. FC Maardu
mängu
võitja, FC Ajaxi staadion
Kell 19.00 FC M.C. Tallinn vs.Kristiine JK mängu võitja – JK Loo
Kolmapäev, 26.mai
Kell 18.00 Tallinna FC Atletik – Tartu JK Löök, Wismari staadion
Neljapäev, 27.mai
Kell 19.00 Võru JK – HÜJK Emmaste, Võru Spordikeskuse staadion
Kell 19.00 Raasiku FC Joker – Saue JK, Sportland Arena
Kolmapäev. 2.juuni
Kell 19.00 Tartu SK 10 Premium – FC Ühinenud Depood,Kambja staadion
Kell 19.00 FC Soccernet vs. JK Visadus mängu võitja - Viljandi JK
Kotkad
Kell 19.30 Tartu FC HaServ – Pärnu Spordiselts Kalev, Tartu Annelinna
kunstmuruväljak
Kolmapäev, 9.juuni
Kell 19.00 Tartu JK Tammeka II vs.Saku JK mängu võitja – Kehtna FC Flora
Koduvõistkondadel palume kindlustada oma väljakul mänguaeg ning
võimalikest
muudatustest ( kokkuleppel vastasvõistkonnaga) teada anda hiljemalt
esmaspäevaks, 17.maiks kirjalikult E-maili ylli@jalgpall.e teel.
Lugupidamisega
Ülli Jurkatamm 6279 963
EJL-i võistluste osakondOlen see kes olen
Kommentaar
-
Algselt postitas vahis Vaata postitustkuidagi varakult trehvasime..Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!
Kommentaar
-
Algselt postitas kaitz Vaata postitust1/16-finaalide kohtumiste ajad ja kohad:
Kolmapäev, 19.mai
Kell 19.00 SK Tääksi – FC Abja, Võhma Gümn.staadion
Kommentaar
-
Algselt postitas sosku Vaata postitustVõhma statka on hetkel minu teada mullakattega ja väravateta. Väljak eelmise aasta sügisest remondis. Kuidas jalkaliitu sellest informeeritud pole?
Tõenäoliselt toimub mäng S- Jaani Gümnaasiumi staadionil.Olen see kes olen
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar