320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Welco 0:1 Löök

    Kommentaar


      JK Quattromed - JK Loo 1:3
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Saue Laagri JK - FC Kose 3:2
        winners never quit, quiters never win!

        Kommentaar


          Algselt postitas indahell Vaata postitust
          Welco 0:1 Löök
          vot see mulle meeldib

          Kommentaar


            aga tabivere 1 lasnamäe 4(0:3) on ka teemaks
            2 liiga kohta neil asja pole minuarust 34 liiga keskel kuskil!

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              aga tabivere 1 lasnamäe 4(0:3) on ka teemaks
              2 liiga kohta neil asja pole minuarust 34 liiga keskel kuskil!
              ometi on neil II liigas rohkem punkte kui teil III`das.
              ja järelda nyyd ise , kui nemad on 3-4 liiga keskel kusagil , siis kus kohas tabivere asuma peaks?! ( vihje: 5 liiga meil puudub )

              Kommentaar


                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                ometi on neil II liigas rohkem punkte kui teil III`das.
                ja järelda nyyd ise , kui nemad on 3-4 liiga keskel kusagil , siis kus kohas tabivere asuma peaks?! ( vihje: 5 liiga meil puudub )
                kuule meelis , tabiovere on kolmanda liiga õiges kohas tabeli lõpus sihbukeste mängudega, ja kui sa oleks täna mängu näinud sa oleks minuga yhel jutul! aga sa eiu näinud mänmgu seega sa ei saa öelda midagi, kaitse pidas ajaksil hästi(Y)
                aga viimistlematta jäid ajaksil rünnakud kuna vv oli mees oma kohal ´aga vv eksis ka 0:2 väravas
                seis oleks võinud vabalt olla 7:4 või 7:5 ja ausalt meelis kysi ajaxi käest et neil oli sitt mäng!

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  kuule meelis , tabiovere on kolmanda liiga õiges kohas tabeli lõpus sihbukeste mängudega, ja kui sa oleks täna mängu näinud sa oleks minuga yhel jutul! aga sa eiu näinud mänmgu seega sa ei saa öelda midagi, kaitse pidas ajaksil hästi(Y)
                  aga viimistlematta jäid ajaksil rünnakud kuna vv oli mees oma kohal ´aga vv eksis ka 0:2 väravas
                  seis oleks võinud vabalt olla 7:4 või 7:5 ja ausalt meelis kysi ajaxi käest et neil oli sitt mäng!
                  njh kehv või mitte kehv aga järelikult oli teie seekord veel kehvemad
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                    ometi on neil II liigas rohkem punkte kui teil III`das.
                    ja järelda nyyd ise , kui nemad on 3-4 liiga keskel kusagil , siis kus kohas tabivere asuma peaks?! ( vihje: 5 liiga meil puudub )
                    vanad head viljandimeelsed vuti 'experdid' meelis ja kaitz: Eestis eksisteerib 5 liiga, aga teise nime all ja teiseks, sõna 'kehv' ei tohiks mõni mees väga teise meeskonna peal kasutada, vihje: 4 0 0 4 2:18 0
                    //

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                      vanad head viljandimeelsed vuti 'experdid' meelis ja kaitz: Eestis eksisteerib 5 liiga, aga teise nime all ja teiseks, sõna 'kehv' ei tohiks mõni mees väga teise meeskonna peal kasutada, vihje: 4 0 0 4 2:18 0
                      Eriti ei viitsi vaidlema hakata,aga sellel omad põhjused, miks me oleme kehvalt alustanud aga usun,et igamänguga suudame paremini mängida kui seda siiani teinud oleme
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Eriti ei viitsi vaidlema hakata,aga sellel omad põhjused, miks me oleme kehvalt alustanud aga usun,et igamänguga suudame paremini mängida kui seda siiani teinud oleme
                        jaa jaa vaata et ikka mehed kokku saad mängudeks:d
                        abja peaks yltse meistriliigas olema

                        Kommentaar


                          Ma loodan, et Ajax kasutas mingit keelu all olevat mängijat ja Tabivere saaks edasi ja siis loositaks Abjaga kokku, siis saaksite palliplatsil asjad selgeks teha, mitte sellega, et kes foorumis paremini ära paneb
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                            vanad head viljandimeelsed vuti 'experdid' meelis ja kaitz: Eestis eksisteerib 5 liiga, aga teise nime all ja teiseks, sõna 'kehv' ei tohiks mõni mees väga teise meeskonna peal kasutada, vihje: 4 0 0 4 2:18 0
                            millest sa räägid - rahvaliigast v. loe meistriliiga ka siis koguni 6 liigat.
                            samamoodi on meil olemas kümneid noorteliigasi , naise/tüdrukute liigasi jpt.
                            saan aru , et tahad vähemalt siin foorimis tark välja näha aga jep. ürita veel.

                            ja kaitzil on siin ju õigus - seni kui te ei ole ise II-liigas, ega võida karikas sellised väiksemaid klubisi nagu tabivere nt. - SENI pole normaalne , et ütlete meeskonnale, kes teile selgelt ära lükkab , et nad ei vääri oma liigat (peaksid kuuluma kusagilt 3-4 liiga keskele)

                            täiesti mõttetu on teiga vaielda , ja ega ma ei viitsi siin ajaxi poisse kaitsta - aga järsku mõistad, et ei maksa liialdada ja öelda ,et vastane on sitt, kui ta ometi lükkab teile 4:1 ära

                            Kommentaar


                              Selliste järelduste põhjal võiks Abja Esiliiga sats olla
                              JK Liverpool Pub

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust

                                ja kaitzil on siin ju õigus - seni kui te ei ole ise II-liigas, ega võida karikas sellised väiksemaid klubisi nagu tabivere nt. - SENI pole normaalne , et ütlete meeskonnale, kes teile selgelt ära lükkab , et nad ei vääri oma liigat (peaksid kuuluma kusagilt 3-4 liiga keskele)

                                täiesti mõttetu on teiga vaielda , ja ega ma ei viitsi siin ajaxi poisse kaitsta - aga järsku mõistad, et ei maksa liialdada ja öelda ,et vastane on sitt, kui ta ometi lükkab teile 4:1 ära
                                Mina ei mõista, mida sa üritad öelda lause all "aga järsku mõistad, et..", sest mina pole vastavaid väiteid lendu lasknud, mille vastupidist tõestamist sa minult soovid. mina pole väitnud, et keegi on kehv ja ei vääri oma liigat ja mina ei pane paika, kes kuskil liigas mängib. seda on väitnud teised isikud.

                                mina võtsin sõna sinu postituse peale "ometi on neil II liigas rohkem punkte kui teil III`das. ja järelda nyyd ise , kui nemad on 3-4 liiga keskel kusagil , siis kus kohas tabivere asuma peaks?! ( vihje: 5 liiga meil puudub )".

                                Mida sina aga üritad, ei saa aru. vahet võiks teha (proovida vähemalt), või konsulteerida targematega tegemast vahet erinevatel kasutajanimedel ja postitajatel, mitte raputada tuhka kõigile ühtemoodi pähe..
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X