320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SK Tääksi - FC ABJA 2:0(0:0)

    Alustasime 10- mehega ja lõpetasime 7-kesi,aga vaatamata sellele olid suurepärased võimalused skoorimiseks,kahjuks andis see mäng ikkagi kolm vigastatud mängijat juurde,niigi lühikese pingile,loodame pühap liiga mänguks mingi nipiga mängukõlbulikuks saada.

    Tääksi väravad: 51'71'.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      SK Tääksi - FC ABJA 2:0(0:0)

      Alustasime 10- mehega ja lõpetasime 7-kesi,aga vaatamata sellele olid suurepärased võimalused skoorimiseks,kahjuks andis see mäng ikkagi kolm vigastatud mängijat juurde,niigi lühikese pingile,loodame pühap liiga mänguks mingi nipiga mängukõlbulikuks saada.

      Tääksi väravad: 51'71'.
      mul hakkab lausa kahju abjast:S
      saatke mehi neile poole hooaaja pealt!

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        SK Tääksi - FC ABJA 2:0(0:0)

        Alustasime 10- mehega ja lõpetasime 7-kesi,aga vaatamata sellele olid suurepärased võimalused skoorimiseks,kahjuks andis see mäng ikkagi kolm vigastatud mängijat juurde,niigi lühikese pingile,loodame pühap liiga mänguks mingi nipiga mängukõlbulikuks saada.

        Tääksi väravad: 51'71'.
        tegelt abja mängijad mängisid toorelt sellest ka neile vigastused .... muigugi kui teil see kaitsa vigastada sai siis kaitses ei olnud teil enam kedagi kes õhupallide eest võitleks ... aga mäng oli rahulik .... kohtunikud olid üle pika aja normaalsed ....
        oli rahulik mäng nagu ma aru sain oli ABJAL raske meeskonda kokku saada .... ja seda sama oli ka Tääksil ... no nädala sees ei saa kohe üldse mehi kokku ..... aga kuidagi ajasime ikka 11 meest kokku ...positsioonidel mängisid väga uued mehed

        aga Liigas kohtume uuesti... ja saab olema vägev vastaseis ....'
        http://www.skimavere.com

        Kommentaar


          Algselt postitas enzzo Vaata postitust
          tegelt abja mängijad mängisid toorelt sellest ka neile vigastused .... muigugi kui teil see kaitsa vigastada sai siis kaitses ei olnud teil enam kedagi kes õhupallide eest võitleks ... aga mäng oli rahulik .... kohtunikud olid üle pika aja normaalsed ....
          oli rahulik mäng nagu ma aru sain oli ABJAL raske meeskonda kokku saada .... ja seda sama oli ka Tääksil ... no nädala sees ei saa kohe üldse mehi kokku ..... aga kuidagi ajasime ikka 11 meest kokku ...positsioonidel mängisid väga uued mehed

          aga Liigas kohtume uuesti... ja saab olema vägev vastaseis ....'
          Seleta palun kuidas me "toorelt"mängisime see kui Abja kutid olid peajagu osavamad ja mööda mängisid see ongi toorelt mängimine või ja tääksi kasuks vist tuli kaks või kolm vilet,aga palju Abja kasuks oli karistuslööke ei saanudki liikuma kui juba oli jalgtaga,aga ok igatahes liigamäng tuleb ..... ja Abjal oli samamoodi 4 mängijat uutel positsioonidel. Aga edu mäng on läbi,kus pääsesite edasi järgmisesse ringi.Liigamängus on mängus ei rohkem ega vähem kui kolm punkti.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            mul hakkab lausa kahju abjast:S
            saatke mehi neile poole hooaaja pealt!


            Saame ise hakkama,ole rahulik
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Seleta palun kuidas me "toorelt"mängisime see kui Abja kutid olid peajagu osavamad ja mööda mängisid see ongi toorelt mängimine või ja tääksi kasuks vist tuli kaks või kolm vilet,aga palju Abja kasuks oli karistuslööke ei saanudki liikuma kui juba oli jalgtaga,aga ok igatahes liigamäng tuleb ..... ja Abjal oli samamoodi 4 mängijat uutel positsioonidel. Aga edu mäng on läbi,kus pääsesite edasi järgmisesse ringi.Liigamängus on mängus ei rohkem ega vähem kui kolm punkti.
              tegelikult ainuke mees kes teil mööda mängis oli SEEGEL .... vot see on osav mees ..... ja teine on Tanel .... vot seee perekonna nini oli vähe keerulisem ... ja muidu meeskond nagu meeskond ikka .... meil jah pean tunnistama oli poolikus üks noor 15 a äkki Rainer nimeks ... kes koguaeg väga lolle vigu tegi ... .:S väga ebasportlikult teie poistele lalgadesse tagus .... inetu .... aga poiss alles õpib suurematega mängima ...


              Liiga kohta arvan et tuleb võrdne mäng .. palju väravaid ei lööda .... lahing keskväljal... potensiaali on ... egas midagi muud kui soovin EDU .... ja seda ka et Seegel võiks vabalt mõnes vingemas klubis palli veeretada .... mõtle sellele KaitZ.... '
              http://www.skimavere.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Reitz
                Abja mängijad mängisid toorelt? Ise ka aru saad, mida sa räägid? Pigem ütleks, et Tääksi omad mängisid toorelt. Tääksi tüüp hüppab seljatagant tald ees jalga sisse, see ei ole toorelt ?
                jaaa kahjuks me ei suuda sellele noorele selgeks teha et ei ole vaja sedasi raiuda ..... tegelt vist väljendasin ennist jah end natukene valesti ... andkem andeks ,....
                http://www.skimavere.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                  tegelikult ainuke mees kes teil mööda mängis oli SEEGEL .... vot see on osav mees ..... ja teine on Tanel .... vot seee perekonna nini oli vähe keerulisem ... ja muidu meeskond nagu meeskond ikka .... meil jah pean tunnistama oli poolikus üks noor 15 a äkki Rainer nimeks ... kes koguaeg väga lolle vigu tegi ... .:S väga ebasportlikult teie poistele lalgadesse tagus .... inetu .... aga poiss alles õpib suurematega mängima ...


                  Liiga kohta arvan et tuleb võrdne mäng .. palju väravaid ei lööda .... lahing keskväljal... potensiaali on ... egas midagi muud kui soovin EDU .... ja seda ka et Seegel võiks vabalt mõnes vingemas klubis palli veeretada .... mõtle sellele KaitZ.... '
                  Olen sellele mõelnud ja kui juhtub ,et Abja tõepoolest sügisringist ei mängi siis leiame Seeglile teise klubi ja see võiks olla JK Tulevik II ehk,aga kõigepealt on vaja pühap terveks ravida ja vaadata mis edasi saab. Rainer on tõesti noor ja lootust andev,minuarust tema kyll jalgadesse ei sõitnud, vaid hoopis teised vennad aga see selleks.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                    tegelt abja mängijad mängisid toorelt sellest ka neile vigastused .... muigugi kui teil see kaitsa vigastada sai siis kaitses ei olnud teil enam kedagi kes õhupallide eest võitleks ... aga mäng oli rahulik .... kohtunikud olid üle pika aja normaalsed ....
                    oli rahulik mäng nagu ma aru sain oli ABJAL raske meeskonda kokku saada .... ja seda sama oli ka Tääksil ... no nädala sees ei saa kohe üldse mehi kokku ..... aga kuidagi ajasime ikka 11 meest kokku ...positsioonidel mängisid väga uued mehed

                    aga Liigas kohtume uuesti... ja saab olema vägev vastaseis ....'
                    mis toorelt..see et kaitsaja sai vigastada..oli aind tänu sellele et ei tahtnud meeskonnale sitta keerata(vabandust väljendi pärast) pmts oli puudu ka abjal mängijaid..kes oleks mängus midagi teha suutnud..teeme nii tääksi et abjas peame sõbraliku lahingu

                    Kommentaar


                      Tartu JK Tammeka II - Saku JK 7:1
                      Väga tore mäng oli. Tammeka noored pikk pall ette ja üle meid ilusti mängitigi.
                      Saku viimased 20 min 10 mehega, kohtunik andis piirikohtuniku soovitusel igaks juhuks meie ründajale punase kaardi (eelnevat rüselust aga ei näinud kohe kuidagi tammeka mängija poolt) Huvitav vile oli.
                      Aga Tammeka noored mängivad hästi ja Kehtnal on ees oodata korraliku sauna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sass.G Vaata postitust
                        mis toorelt..see et kaitsaja sai vigastada..oli aind tänu sellele et ei tahtnud meeskonnale sitta keerata(vabandust väljendi pärast) pmts oli puudu ka abjal mängijaid..kes oleks mängus midagi teha suutnud..teeme nii tääksi et abjas peame sõbraliku lahingu
                        oleme alati sõbralikud mängud teinud ja usun et tuleb ka järgmine .....
                        http://www.skimavere.com

                        Kommentaar


                          JK Liverpool Pub 3:2 Rakvere FCF II , ütleks, et väga võrdne mäng mõlemapoolsete võimalustega . Liverpool lõi võiduvärava suht viimasel minutil

                          Kommentaar


                            Tabasalu PK - Maardu: lisaaeg 2-1 (0-1;1-1)
                            Tabasalu mängis rugby, mitte jalgpalli. Terve Maardu meeskond sai vigastada. Kes rohkem , kes vähem. Kahju et kohtunik hakkas tabasalut kaartidega karistama alles mängu teisel poolajal. Seal kus nappib tehnikat, oskust või kiirust kohe tehakse viga vastase suhtes. (1 eemaldamine ja 5-6 kollast)Kas liigat mängitakse samal moel?

                            Muidugi ei saa öelda et kaotasime just sellel põhjusel et vastane oli liiga jõhker. Ise oleme süüdi et lasime endale lüüa ja ei saanud omad mitmed võimalused ära kasutada. Üldiselt palli valdasime rohkem ja enamus aega mäng käis tabasalu poolel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas balticsky Vaata postitust
                              Tabasalu PK - Maardu: lisaaeg 2-1 (0-1;1-1)
                              Tabasalu mängis rugby, mitte jalgpalli. Terve Maardu meeskond sai vigastada. Kes rohkem , kes vähem. Kahju et kohtunik hakkas tabasalut kaartidega karistama alles mängu teisel poolajal. Seal kus nappib tehnikat, oskust või kiirust kohe tehakse viga vastase suhtes. (1 eemaldamine ja 5-6 kollast)Kas liigat mängitakse samal moel?

                              Muidugi ei saa öelda et kaotasime just sellel põhjusel et vastane oli liiga jõhker. Ise oleme süüdi et lasime endale lüüa ja ei saanud omad mitmed võimalused ära kasutada. Üldiselt palli valdasime rohkem ja enamus aega mäng käis tabasalu poolel.

                              Rahune maha, kui te olete naised ja iga väikse puute peale kukute ning seletama hakkate, siis mängige pinksi, mitte jalgpalli.Jalgpall ongi kontaktsport na.Teil oli max 3-4 varianti ainult.
                              Liigas mängime sama moodi agressiivselt.Teil pole mõtet 2 liigasse tulla, kui kontakti kardate.
                              Edu teile...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                                oleme alati sõbralikud mängud teinud ja usun et tuleb ka järgmine .....
                                minu meelest oli kah igati sõbralik mäng nii teie ja meie poolt välja arvatud see üks tagant sisse s6itmine ja meie mehe ülereageerimine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X