320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jokeri vastane on 1/8 finaalis on FC Atletik.

    Kommentaar


      Rohkem ei tea?
      JK Liverpool Pub

      Kommentaar


        MC Tallinn - HÜJK Emmaste on ka üks paar

        Kommentaar


          Algselt postitas tiriam Vaata postitust
          MC Tallinn - HÜJK Emmaste on ka üks paar


          www.emmaste.com

          Kommentaar


            JK Liverpool Pub Vs JK Visadus Vs Viljandi Kotkad võitja.
            JK Liverpool Pub

            Kommentaar


              FC M.C Tallinn – HÜJK Emmaste, Kernu PK staadionil (09.06. kell 19.00)
              Liverpool Pub – JK Visadus vs. Viljandi JK Kotkad võitja, Viljandi kunstmuruväljakul (09.06. kell 19.00)
              Tallinna FC Atletik – Raasiku FC Joker, Wismari staadionil (16.06. kell 19.00)
              FC Eston Villa – Tartu JK Tammeka vs. Kehtna FC Flora võitja, Lasnamäe KJH kunst (25.06. ?)
              FC Puuma – Tartu SK 10 vs. Ühinenud Depood võitja , Lasnamäe SPK kunst(9.06. kell 19.00)
              Tartu FC HaServ vs.Pärnu SK Kalev võitja – Paide Kumake (16.06. kell 19.00)
              SK Tääksi – JK Luunja, Suure-Jaani Gümn.staadionil (02.06. kell 19.00)
              Tabasalu Palliklubi – Saue JK Laagri, Tabasalu staadionil ( 9.06. kell 19.00)

              Kommentaar


                Tulemused tulevad alati operatiivselt üles, süsteem näitab esialgset tulemust karikasarjade puhul vaid mängu toimumispäevale klikkides. Ma ei tea, miks see nii on, aga tegijad vennad on siiamaani tulemused üles leidnud ka.

                Ma saan muidugi suurepäraselt aru, et annan nüüd komblusvalvurile suurepärase kondi hambusse, aga ehk saab raskel ajal kõhu täis.

                Kommentaar


                  SK Tääksi - JK Luunja 2:9(1:4)

                  Tääksi läks 7' juhtima ja alates 11' sai Luunja murupeal oma mängu käima ja nii lõpuni välja.Muidugi palju aitas kaasa Tääksi vv ebakindel mäng avapoolajal,millest Luunja oma kolm väravat väga lihtsalt lõi.

                  JK Visadus- Viljandi JK Kotkad 2:1
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Väga magus mäng jäi siis tulemata sel aastal ehk Viljandi derby. Aga järgmine aasta on see võimalus... kõigi eelduste kohaselt.
                    Viljandi JK Tulevik

                    Kommentaar


                      visadus - kotkad 2-1 (1-0) Sellel korral suutis visadus pakkuda nauditavat mängu! Kotkad viigistasid viimasel sekundil Vähemalt ei lahkunud tühjalt
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        ega esimene mäng murul oli poistel vähe raske ka, muidu oli suht tore mäng, kaotusest muidugi kahju seal ja

                        Kommentaar


                          Tartu SK 10 vs. Ühinenud Depood 7-2

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skkymme Vaata postitust
                            Tartu SK 10 vs. Ühinenud Depood 7-2
                            Pole üllatav tulemus,aga järgmises ringis on juba tõsine vastane
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              JK Liverpool Pub - JK Visadus 1:3(0:0)
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Õhtu põnevaim mäng, mis lõppes lisaajal - Tabasalu - Laagri Saue Jk 6:5
                                winners never quit, quiters never win!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X