320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vabariigi aastapäeva paraad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Nojah. Kust mina pidin teadma? Endast lugupidavate yldkoolide tekkel on tavaliselt valge ju. Kuigi see jurakas tekli peal oli siiski ysna paljuytlev.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

      No nii 24.veebruar on ka sellel aastal ja paljukest on siis seekord tulemas.Aastaga on inimesi juurde tulnud ja Sini-must-valgeid lippegi juurde tekkind ja sallidgi on pea kõigil olemas.Hea olex kui seekord aitaks keegi tõsiselt nende lipuvarrastega.Jansa kas need kaks-kolm varrast mis eelmine aasta olid on veel alles.Äkki viisid nad Kunni kuuri?Igatahes EESTI VABARIIGI SÜNNIPÄEV ON TULEMAS ja meie kes me vist ainukestena jukgeme armastust EESTI vastu näidata oleme taas tänavatel nagu kõik see mees
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'


        tere ka minu poolt!

        koja, väga hea, et selle teema yles leidsid -- ei peagi hakkama uut tegema ja rafas, kes asjast veel midagi ei tea, saavad teema ajalugu vaadata (kas pole mitte vaffa asi see foorum). paar päeva tagasi sattusin oma pildialbumit sirvides piltidele, mis siin ylal kuskil toodud on jaani poolt. sai kah siis isekeskis rehkendatud, et kunagi veebruaris peaks teema yles v6tma v6i nii... aga nyyd on see tehtud ja hakaku rafas aga vaffasti juba varakult seda hommikupoolikut ordi- ja koordineerima:P

        oleks igati m6istlik loota ju, et yritus, mis eelmisel aastal suht-puht lambiteemana teoks sai, sel aastal rohkem rafast kohale veab... traditsioon kah juba v6i nii...

        tuleb kokku leppida pre-kymnene kogunemiskoht (loodetavasti mitte väga kaugel vabaduse väljakust) sel 24. veebruari hommikul, kus lipud-loosungid jutti ajada, et seejärel (loodetavasti sel aastal 6igeaegselt) yheskoos oma positsioonidele suunduda.

        nuh, aega on seltsimehed -- avaldagem arvamust!

        aiFo.
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

          lipuvardaks päris hästi sobima hästivarustatud poodides müügil olevad puidust põrandaharja varred kui ma ei eksi maksavad need miski 25 eesti raha(võin ka eksida ei mäleta täpselt)


          hetke järelemõeldes need varred vist ikka ei kõlba suurte lippude jaoks,need on kuskil1,5 pikad (varred siis) st.jäävad lühikeseks
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

            Minu kuuris küll enam vardaid pole. Vist läksid suurte külmadega ahju ,kui mul brikett otsa sai !:P
            Nii,et tuleb Rauno soovituste järgi harjavarraste pääle üle minna.
            Aga Eesti Vabariigi aastapäeval peab ikka välja minema ,see on selgemast selgem.
            Ja väiksed lõhnad tuleb ka juurde teha.
            Kus koguneme ?
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'


              hmm.. kas eelmine aasta ka ntx miskeid selliseid vardaid nagu suusakepid ei kasutatud m6ne lipu puhul?
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                Nagu juba aastatepikku tavaks on saanud, olen mina hommikul 7:30 Toompeal lipu heiskamisel. Loodan teid kõiki seal kohata, et üheskoos varavalges hümni laulda.
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                  Mis kell see paraad üldse algab kel 9:00 vist nii on mul meeles aga hoopis 10:00 aidake mälu värskendada.Igatahes võix tund enne paraadi algust koguneda Wellingtonis juhul kui nad vastu tulevad.Ja eks seal saa siis lippe sättida ja sooojendust võtta.Kes sigakänni jääb,paraadile ei saa.Ja mix mitte Pärnu ja Tartu.Kas seal ei toimu PIDUPÄEVA hommikul midagi???Aidake infoga.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'


                    minu arusaamise järgi tartus kyll miskit samaväärset toimunud ei ole... a v6ibolla asi lihtsalt selles, et pole kunagi vabariigi aastapäeva aegu tartus viibinud. tallinna paraadil on vist yle eesti k6ik väeosad- ja yksused kokku tulnud, nii et teistesse linnadesse lihtsalt ei jagu... kui just kaitseliit miskit ei organiseeri...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                      Kuulsi et Pärnus mingi värk sest Endla rõdult loeti ju manifest maha ja midagi seal ka toimub,ehk siis Mayhem,Päkapikk ja Summi ajage massid liikvele.Suhtleme meili teel : ):? :? :?
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                        Tallinnas kolm lipuvarrast juba olemas.Kellel oleks veel ja kellel on klambrirauda ja kunn kuida Wellington on?
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                          Originally posted by aiFo



                          minu arusaamise järgi tartus kyll miskit samaväärset toimunud ei ole... a v6ibolla asi lihtsalt selles, et pole kunagi vabariigi aastapäeva aegu tartus viibinud. tallinna paraadil on vist yle eesti k6ik väeosad- ja yksused kokku tulnud, nii et teistesse linnadesse lihtsalt ei jagu... kui just kaitseliit miskit ei organiseeri...
                          Tartus on tavaliselt kella 10.00 paiku pidulik lipuheiskamine, kus mingi pastor poetab paar sõna, lauldakse hümni ja meeskoor laulab lipulaulu. Mõni kõne peetakse jne.
                          Tavaliselt on sinna kogunenud natuke linnarahvast, korporandid ning seltsilised oma lippudega ja ajakirjanikud loomulikult!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                            Wellingtoniga saab korda. Ma arvan ,et kogunema peaksime kusagil kell 9.30 või isegi varem,mis teised arvavad?
                            Ma pakuks välja veel sellise variandi,et peale paraadi teeksime Wellingtonis ka
                            Jalgpallihaigla, Eesti Vabariigile pühendatud piduliku lõunasöögi koos mõnusa õllega.


                            Krt. ma ei näe aktiivsust. Kodumaa saab 85.aastaseks ärgake vennad üles,tähistagem seda päeva ikka nagu kord ja kohus. Sallid kaela ,suur lipp kaasa ja laulud kajama.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                              ega siin eriti valikut ei ole...voodist varakult välja ja õue peale mürgeldama :P
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                                peaks vist isegi juba mingi 9-st kokku saama, et olenevalt välistemperatuurist ka veidi sobivat kytust manustada...
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X