320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vabariigi aastapäeva paraad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Wellingtoniga saab korda. Ma arvan ,et kogunema peaksime kusagil kell 9.30 või isegi varem,mis teised arvavad?
    raudpolt et varem! eelmine aasta kogunesime puffetis vist tund varem (ok-ok, pisut sai hilinetud kah), aga hiljaks jäime ometigi... seekord v6iks prioriteediks kujuneda 6igeaegselt paraadile laekumine. siis on aega nende turvaonudega kah seletada, kuhukohta me oma atribuutikaga ronida kavatseme...

    teadupärast asub well kah päris kaugel sestsinasest vabaduse platsist... 9.30 v6iks olla aeg, mil yritaks welli juurest liikuma asuda... seega kogunemine hiljemalt kell 8? k6lab liialt utoopiliselt? avaldage arvamust.

    Ma pakuks välja veel sellise variandi,et peale paraadi teeksime Wellingtonis ka
    Jalgpallihaigla, Eesti Vabariigile pühendatud piduliku lõunasöögi koos mõnusa õllega.
    m6te hea. aga ega sel aastal lillekylas 24. veebruaril miskiseid pallilahinguid peeta?

    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

      Ma arvan, et tuleks kokkuleppida ka aeg, millal kogu see punt Wellist liikuma hakkab. Selleks ajaks veaksid kõik vennad end hiljemalt sinna kohale. Siis oleks kõigile mingi orientiir olemas. Mõni magab kaua, mõni tuleb vähe kaugemalt, mõni teeb veel hommikuse .
      Vaikus

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

        ja kõik ongi valmis minu sünnipäeva tervitama :P
        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

          Well on avatud alates kella 9.-st ja kui vaja siis ka varem.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

            nii et see jutt mis andre ja jyrka rääkisid, et keegi ei ole nõus tööl olema, ei pea paika..? Tore
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

              Kas on lipuvardaid ka juurdelisandunud.Need kel normaalmõõtudega trikoloor võivad selle kas või suusakepi otsa kaunilt kinnitada,ikkagi oma poolmeetrit peadest kõrgemal.Aga suurte lippude jaox olex vaja kahte pikka varrast seega kuus varrast.
              To RootsiKunn Well võix avada ennast 8:30 ja kuidas olex näomaalijatega,kas annab orgunnida.:? :? :?
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                Originally posted by kojamees


                Kas on lipuvardaid ka juurdelisandunud.Need kel normaalmõõtudega trikoloor võivad selle kas või suusakepi otsa kaunilt kinnitada,ikkagi oma poolmeetrit peadest kõrgemal.Aga suurte lippude jaox olex vaja kahte pikka varrast seega kuus varrast.
                To RootsiKunn Well võix avada ennast 8:30 ja kuidas olex näomaalijatega,kas annab orgunnida.:? :? :?
                Ma katsun omanikuga rääkida ,kuid 100% garantiid ,et 8.30 lahti tehakse , ma ei anna.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                  Kas me jalgpallihaiged oleme ka sõdurpoistele näha (kes paraadil on)? Siis näeksin ka teid - ise osalen ka paraadil (Juuniori kompanii)

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'


                    niih!

                    siin teemas on nyyd suhteline vaikus valitsenud juba pikemat aega.

                    äkki peaks tegema ka ntx pyhapäevase eel-k6nekoosoleku wellis?

                    arvamused?

                    aiFo.peaks-pyhapäevaks-tallinnasse-j6udma-kyll
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                      Peaasi et koosolek ei läheks ülekätte ja et me Pidupäeval ei näex loppis ja rääbakad : )Normi ja mõistusepiires võttmine on veel kahjux meile veel võõras Rvestagem Härrased sellega ,et MEIE olemegi ELIIT ja rahvas tuleb meid vaatama aga pärast seda tants ja tagaajamine .
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                        Siin on olnud erinevaid mõtteid, et mis kell koguneda, lõpliku vastust ei ole. Mis kell siis Wellis kogunetakse ja mis kell on kavas Vabaduse väljakule jõuda?
                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                          no kell 9 nigu pidime kokku saama wellis, siis jõuab ka ilusti paar shnapsi teha ja vabakale tuiata kella 10-ks..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                            Vastan lihtsalt.Tegu kuidagi moodi tehtud ja hea meel et meid nii palju tuli : )Eelmine aasta oli meid poolerohkem oli ka rohkem lippe ja oli ka kaineid ja korralikult käituvaid fänne rohkem .Eeldusel et olex kohale tulnud vähemalt 10% JPH liikmeid ja teisigi polex Rolf ja Trave esile pääsenud aga meie fännid eelistasid nagu kodus olla või midagi targemat teha.Ka mina ei näe Rolfi erilise heameelega meie seltsis aga juba teist korda on ta olnud meile abix.
                            Esiteks ei mõistnud ma neid kes tulid kohale ei vaevunud salli kaela panema
                            Teisex polnud kellelgi kaasas mitte ühtegi sini-must -valget lippu.
                            Mina olen juba harjunud kõoke üksi tegema ja pärast seda veel vastu pead saama.
                            Suhteliselt positiivselt suhtun sellesse et tirisin käsitsi kohale 8 pikka ja rasket lippuvarrast + klambriraua ja suure lipu ja E.F.F. i lipu.
                            Kui poleks olnud Travet koos kahe tütarlapse,Rolfi ja ühe metallmehega polex me Stingeri ja Rotteniga kuidagi suutnud lippe hoida.
                            tegu tehtud ja tänud teile ,kes te vaevusite kohale tulema.
                            Teisi kes kohale ei tulnud ja võtsid seda kui Minu isiklikku ettevõtmist,siis teadmiseks-ega mina alla anna ja eks järgmiseks aastaks looda juba mõnele teisele seltskonnale
                            Aga EESTI VABARIIGI AASTAPÄEV vajab tähistamist niikuinii : )
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                              Vaatasin ka videost paraadi läbi ja oh imet, meid näidati nii umbes 5 sekundit:P
                              Loomulikult oli kahju, et JPH liikmetest 5% kohal olid
                              Nüüd puhkan väheke, siis tööle ja õhtul pidusse

                              ILUSAT AASTAPÄEVA KÕIGILE
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                                Tjah. Tore, et isamaalisest yritusest osa v6etakse ja kui hea meel mul ka sellest ei oleks, aga kui Raimo jutt on t6si... Rassistlikud, rahvustevahelist vaenu ja usuvaenulikkust 6hutavad loosungid ei k6lba kassi saba alla kah mitte.

                                Põhiseadus:
                                § 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

                                Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X