320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vabariigi aastapäeva paraad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

    huvitav et sai orgunnitud kõva kogunemine wellingtonis, mistarvis omanik ise varahommikust kohale tuli. kogunemisele enne paraadi ilmus täpselt 8 inimest, peale paraadi ilmutasid end poole rohkemad. mitte väga kena mikko suhtes.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

      huvitav et sai orgunnitud kõva kogunemine wellingtonis, mistarvis omanik ise varahommikust kohale tuli. kogunemisele enne paraadi ilmus täpselt 8 inimest, peale paraadi ilmutasid end poole rohkemad. mitte väga kena mikko suhtes.
      sama siin
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

        ... ilmselt on siis aeg midagi JalgpalliHaigla suhtes ettevõtta kui liikmed ei tunne enam ühtsust ning ignoreerib ühisüritusi... ja mis puudutab rassistlikku ja mõne rahvusgrupi suhtes vaenulikku ideoloogiat ja selle õhutamist siis mis siin rääkida (ehkki kuskil eelpool on sellest juba pikalt räägitud) Estland-Estland Über Alles ja Kõik ahju ON seda - rääkigu keegi mis tahes....
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

          kuniks asi jääb musta huumori piiresse, pole veel ullu midagi. eks igaüks peab ise vaatama kui tõsiselt ta asja võtab. paraadil olin kerge hilinemise tõttu ise mäe all nii et siilipeade verbaalset sittumist kommenteerida ei oska.. fännide ühtsusega (jalgpallihaigla mitteliikmena haigla eest rääkida ei saa) on kyll aga midagi juhtunud/juhtumas.. kerge ymardamisena võib vist öelda, et keda vähemalt nägupidi ei tea, need ilmselt buffalo mehed..:P
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

            Nuh... suured grupid ei saagi alati ühtsed olla...
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'


              errm... jollu... missaplatrad...:P

              kui 200st JH liikmest (kellest l6viosa elab tallinnas) suudab ennast paraadile JH\'t esindama vedada miski hulk suurusjärgus 10, siis ei ole asi grupi yhtsuse puudumises... tekib kysimus hoopis: mis kuradi grupist me räägime?! gruppidest even? eesti jalgpalli fännide gruppidest?... eesti??? millise eesti? eesti vabariigi?... haaa!

              eesti fänninduse lipulaev ja eestimeelsuse etalon näitas ennast kyljest, mida ma temalt naljalt oodanud ei oleks... aasta tagasi algatatud kenale kombele, ennast eesti vabariigi auks ja hyvanguks koos lippude ja lahke lauluga paraadile vedada, sai nyyd kyll sujuva liigutusega trääsa näidatud...:S

              mikko pidi hommikul kell pool 8 welli lahti tegema ning kohale ei saabunud peaaegu kedagi...

              koja pidi tarima lugematus koguses lipuvardaid ja kangaid ning k6igil oli P O H U I !!!

              lipuhoidmisele vahetust paluda oli m6ttetus, sest et \"n6lval oli libe\"...:S


              ehh, s6brad-seltsimehed, v6iksime pisut m6elda, miks on nii, et miskile pohhuisele läbule jooksevad k6ik esimese vile peale, aga vabariigi aastapäevale ei tulda suhkrukringliga meelitades ega oraga p...s surkideski...:S

              minu poolsed tänud raffale, kes paraadil lippe hoidmas olid k6ige kiuste (välja arvatud muidugi noorsandid, kes pidasid väga eestimeelseks meie lippude ees käsi pysti saluteerida-poseerida ning karjuda ymbritsevatele inimestele, mis parasjagu sylg suhu t6i...) visuaalselt oli pilt vist siiski nauditav. 6nneks.


              aiFo. nädal aega haige olnud ja seega v6ibolla liigselt kibestunud.

              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                Vabariigi aastapäev tuleb jälle. Möödunud aastal algas suurem orgunn juba veebruari alguses, välja tuli aga nii nagu alati.. Loodetavasti on möödundaastased suuremad urisemised urisetud?

                Vigadest teatavasti õpitakse. Teeks siis see aasta paremini? Wellington stardi- ja finishisirgena ilmselt enam kõna alla ei tule, aga nädala pärast võiks meid vähemalt Vabaduse platsil olla olulsiselt enam, kui mullu.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                  No mul on igatahes plaanis küll paraadile minna nagu ka eelnevatel aastatel ja üldiselt paneks mina rohkem rõhku lipu heiskamisele.Kurb tõdeda ,aga eelmina aasta ma külle ei näinud ühtegi tuttavat bägu seal.Loodetavasti on see aasta ikka kedagi.
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                    hm vaatasin graafikust järgi ja nagu selgus vaba päevehk siis hommik jalad selga ja tegutsema 24-l ja õhtul pikka liugu tegema
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                      Ma lootsin ,et selle teema võtab ülesse Aifo nagu ta seda juba teinud on ja see juba ka traditsiooniks kujunend
                      Omalt poolt üritan rääkida \"Peldiku Baari\" omanikuga ,et äkitse avab varem ja pakub meile üht koma teist \"Peldiku Baar\" asub Vabaduse väljaku ääres - tennise väljakute ja peldiku vahetus läheduses (Tunneli ja Jubeda Vabadus kella juures).Kellel võimalust ,need lipu heiskamisele aga teistel ikka paraadi alguseks ja ikka kõva pool tundi varem Mina toon 8 lipu varrast ja Suure Lipu Loodan et võtate omad Sini-Must-Valged lipud kaasa ja sallid kaela.
                      Sellesse päeva on planeeritud veel mõningasi üritusi aga sellest juba veits aja pärast.
                      Loodan et Võitlejaid seekord ika rohkem kohale ennast veab
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                        Originally posted by kojamees


                        Ma lootsin ,et selle teema võtab ülesse Aifo nagu ta seda juba teinud on ja see juba ka traditsiooniks kujunend
                        Tjah, minu poolt jäi teema üles võtmata, kuna olen sel aastal Tartus Toomemäel, tähetorni juures isamaalisust ja üllaid aateid kõrgel hoidmas. Seega jäävad mul sel aastal tankid ja raketid nägemata, piirdun sellega, et laulan metsavendade, vabadussõja veteranide ja muu säärase seltskonna seas isamaalisi laule ning hiljem lasen vastlaliu või kaks. Teie aga seal Tallinnas olge tublid ja tugevad ning jätke eelmise aasta kesisus unustusehõlma ning näidake ennast!

                        pRmt!

                        aiFo.

                        P.S. Khm, igaks juhuks kordan üle, kes aru ei saanud, et tartlased on siis ju nagu üks mees tulemas Toomele, eksju...
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                          Paljukest Võitlejaid oleks tulemas Lipu heiskamisele????
                          Egas ikka 13 kahekesi me 5 X 10 meetrist lippu laiali ei tõmba!!Kellaaeg on jah varane aga eks mõnelgi meist tule SikaKiire ja Mega Pikk päev??Ons keegi lipu heiskamisele ka autoga kuskilt Õismäelt,Mustakalt tulemas ,et Marjast Mind Suure lippuga peale võtmas ,Rootsi Kunn-kas Sinu auto võtab nii vara hommikul hääled sisse ???
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                            Mis kell lipu heiskamine on ka .
                            Ma arvan, et suht vara, nii et jõuksin enne tööpäeva asja ikka ära ajada.
                            Kahjuks nagu kirjutasin, tuleb isamaa sünnipäev kahjuks jälle tööl veeta,
                            kuid õhtul kontserdil arvatavasti näeme.


                            Ega asi vist olegi sõnades, vaid hoopis suhtumises.
                            Tegelikult võib ju söömise, kõndimise või laulmise kohta
                            ka niimoodi öelda, et hinge kinni võtab. Eesti keel
                            võimaldab seda. Või võimaldame oma peas seda meie
                            ise, kes me seda keelt kõneleme? Roppust iseeneses ju
                            ei ole olemas—on ainult roppus minu või sinu jaoks.
                            Wiedemann veel sõnu rumalaks ja viisakaks ei jaganud,
                            Küll aga enamik uuema aja sõnaraamatuid, kust
                            “roppused” suuremalt jaolt välja jäid. Ometi on need nn
                            roppused eesti keele rikkus, mis põhjalikku uurimist
                            väärt. Niisiis: mida teie teete, kui te teete “seda”?

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                              Originally posted by Abu-Garcia


                              Mis kell lipu heiskamine on ka .
                              Ma arvan, et suht vara, nii et jõuksin enne tööpäeva asja ikka ära ajada.
                              Kahjuks nagu kirjutasin, tuleb isamaa sünnipäev kahjuks jälle tööl veeta,
                              kuid õhtul kontserdil arvatavasti näeme.


                              Vaata mis kell päike tõuseb ja saadki teada:P
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                                hommikul kohal küll aga veits teisel eesmärgil kahjuks. Keegi peab ju laulma ka kurrat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X