320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 challenge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    2012 tuleb maailma lõpp

    Tore, siis ma jõuan üle 2 aasta seda mängida.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas jaamu
      No seletage lollile, mina loen sealt välja, et ilma maksmata saan ma ainult 60 minutit mängida





      Download, try and purchase within the game (no other download necessary). The rFactor trial includes two cars and two tracks for evaluation. The full game content is unlocked after purchase.

      With the introduction of version 1.255 or above, the trail criteria now includes unlimited use of rFactor for a period of 60 minutes. This should allow users to test all aspects of rFactor before making a purchase.

      Once downloaded and installed, rFactor will prompt you to continue your free trial or purchase the game directly from that window.

      Seda ma ei vaadanud. On see tõsi või? Ja laeb ka veel neli tundi. Loodan, et trenni ajaks laeb ära.

      Kommentaar


        #18
        Milline on siis koige normaalsem f1 2010 mod? Leidsin paar tükki, aga need olid suht jubedad. Näiteks lihtsalt F3 masinad F1 värvides jne.

        Kommentaar


          #19
          GP4 on tõesti kõige parem F1 mäng, seda sai ikka kaua toksitud kunagi ja graafika oli ka super..

          Kas TOCA 3 peale pole mingit F1 modi tehtud vm?

          Kommentaar


            #20
            Ja igal F1 mängul saad ringide arvu ise panna.

            rFactori ainus viga on see, et natuke palju RAMi tahab see saada. 1GB RAMiga ja hea graafikaga hakkas jõnksutama.

            Kommentaar


              #21
              MA pole veel factorit downloadinud, sest ma ei saa sellest ikka aru. Kui ma tõmban kodulehelt rFactor full.exe, kas siis sellega on kaasas kohe F1, et ma saa championshipi jm sõita või peab modid ja rajad kõik ise paigaldama ja tõmbama?
              Ja seal on kirjas, rFactor full download, aga pole kirjas mis aasta f1 peal on.

              Kommentaar

              Working...
              X