320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piletid vene mängule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piletid vene mängule

    Nüüd siis lõpuks on FC FLORAga kokku lepitud et piletite ost fännisektorisse saab toimuma läbi nende.
    Seega kes soovib pileteid siis minu andmed
    panga konto nr
    Ühispank 10022068815001
    GSM 050 51 754
    frankpapa@hot.ee

    palun ülekande puhul märkida selgitusse kindlasti oma kontakt andmed
    muidu on pileteid väga raske kätte toimetada
    Võimaluse korral paluks koguneda suurematesse puntidesse ,mul hiljem lihtsam pileteid jagada

    #2
    Pagan unustasin oma passijärgse nime kirjutada

    Frank Kolde

    nüüd vist on kõik andmed kirjas

    Kõikides prohmakates on süüdi SAKU õlu

    Kommentaar


      #3
      mis ajani neid pileteid on võimalik osta?
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        Piletid pean välja ostma 6 .03.02

        Kommentaar


          #5
          ma märtsi esimestel päevadel kannan ära
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            Kas hind on -10% seega 225- või täishind?
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by van der Sell

              Kas hind on -10% seega 225- või täishind?
              __________________________________________________ _______

              kui oled JH liige siis 225.- kui ei siis 250.- EEKi....lihtne...

              Kommentaar


                #8
                Oi Papa, Papa..... Vibul nüüd peale nädalavahetust manyga täpselt lood sellised nagu nad on.... Kuid enne 6ndat proovin ikka asja korda ajada. Töölt lubati ka õnneks 17ndaks ära. S***t lugu on vaid sellega, et 18ndal eesti teises otsas juba hommikul õppelaskmisel olema... Eks siis näha ole, millega 17ndal peale mängu või öösel tulema saab... 16ndal plaanin vähemalt juba pealinna vurada. Kas siis ka mingeid plaane tehtud on? Arvestades, et Vene fännid juba 16ndal kohal?
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by vibu

                  Eks siis näha ole, millega 17ndal peale mängu või öösel tulema saab... 16ndal plaanin vähemalt juba pealinna vurada. Kas siis ka mingeid plaane tehtud on? Arvestades, et Vene fännid juba 16ndal kohal?
                  Kuule Vibu kas sa midagi segamini ei aja - mäng peaks toimuma ikka 27. märtsil ehk kolmapäeval, mitte 17. märtsil (pühapäeval).
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #10
                    vaene mina.... Taaskord ajasin kõik segi... Ülemale kirjutasin ka ettekande 17nda kohta. Selle tegi vabaks. Õnneks on nii 25,26,27 kui ka 28 vaba!!! aga s****l juhul oleks nondel päevadel tööl... Nüüd siis võin kindlalt öelda, et mina olen OLEMAS!!!!!!
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      Papa. Loodan, et annad andeks- finants paraneneb reedel- siis palgapäev. Kui kella viieks üle kantakse, siis jõuan ülekande juba reedel ära teha, kui hiljem, siis pean nädalalõpu pärast esmaspäeva ootama. Ülekanne tuleb aga 100%ssa. Seda ma luban.
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by vibu

                        Papa. Loodan, et annad andeks- finants paraneneb reedel- siis palgapäev. Kui kella viieks üle kantakse, siis jõuan ülekande juba reedel ära teha, kui hiljem, siis pean nädalalõpu pärast esmaspäeva ootama. Ülekanne tuleb aga 100%ssa. Seda ma luban.
                        Ole mees ja helista PaPale või maili, mida sa foorumisse iga oma mõtet kritseldad, pole ju mõtet. Kedagi ei huvita see. Pigem käivad sellised postitused lausa närvidele
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          Piraaja piletiraha on üle kantud:

                          12 piletit haigla liikmele
                          4 tavapiletit

                          Kokku 3700.-
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vaata Kosk. Mõte on sul ju õige ja otsekohene, kuid püüa ka minust aru saada- istun praegu tööl, kus pärapõrgus pole Tele 2l levi, netis on meil vaid netscape, mis millegipärast ei lase mul privaga sõnumeid saata. Ametitelefoni ei lasta mobiilile helistamiseks kasutada. Niisiis on siin foorumis ütlemine ainus võimalus, arvestades, et Papa tahtis, et kuuendaks oleks papp üle kantud. Sind võib ju närvi ajada, kuid ka mind ajab närvi, et asja tausta teadmatta kohe sõimama kukutakse.
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              #15
                              Härrased Kosk ja Vibu ! Noored mehed ja juba närvid läbi.
                              Ma saan aru ,et inimene elab 17 aastat ühe naisega nagu
                              näiteks mina ja siis on veidi endast väljas aga teie???:P
                              Kui VIBUtahab siis tema peab saama siin sõna ja kõik.
                              Tal on samasugune õigus nagu sinul sõber KOSK. Seda enam ,et elab kurat teab kus. Tal ju soccernet peaaegu ,et ainuke meiega sidepidamisvahend.
                              Võtke parem viina ja õlut viltulõuad ning olgem lõbusad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X