320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti andekaimad sportlased

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    ma kardan, et eestis ei valita parimaks sportlaseks kunagi teda, kui ikka om kulda pole siis ei valita, eks nii see meil käib. seda, et ta olümpia võidaks ma aga väga ei usu.üldse on raske näha, kas ta Tuuri võidab, mõne etapi, kokkuvõttes kolme hulka jne võib üsna julgelt arvata, aga üldvõit. see on ikka miskit müstilist nii ehk naa.
    arvestades seda, et juba Baruto on seal valiku lähedal ja ka mingi 4-5. kohale tulnud, siis mine sa tea. pigem arvan, et 5 aasta perpektiivis siiski pigem suur jah kui ei.

    Kardo Kõresaar - ilmsealt kujuneb temast väga hea mängija, ent kahtlen kas ta näiteks Vennole järgi jõuab.

    Kommentaar


      #47
      baruto on ka selline mees, et no ma ei tea.. on see ikka päris sport või pole... paljude kriteeriumite järgi nagu ei oleks õige rahvusvaheline sport see... võibki vaidlema jääda vast. mina peaks saavutusi euroopas tunnustet aladel silmapaistvamaks.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        baruto on ka selline mees, et no ma ei tea.. on see ikka päris sport või pole... paljude kriteeriumite järgi nagu ei oleks õige rahvusvaheline sport see... võibki vaidlema jääda vast. mina peaks saavutusi euroopas tunnustet aladel silmapaistvamaks.
        Kui Baruto yokozunaks saab, siis võiks teda parimaks sportlaseks nimetada küll. Seda aga juhul kui näiteks Kanter samal ajal maailmameistriks ei tule. Viimane kaaluks minu silmis kõikvõimalikud imeteod sumos üles sest tegu ikka nö traditsioonilise ja rahvusvahelise alaga.

        Kui aga teemasse tagasi tulla siis juuniorite vehklemisnaiskond tuli sügisel EMil kolmandaks ja Nelli paju sai ind. arvestuses pronksi.

        Kommentaar


          #49
          Kui murdmaasuusatamine on rahvusvaheline sport, siis on seda ka sumo.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            murdmaasuusatamine on kettaheite kõrval tõeline rahvaste paabel. sumo tipptasemel on esindatud enamväehm sama suur hulk rahvusi, kui kettaheites.

            Kommentaar


              #51
              no minu jaoks on kettaheite medal suurem asi, kui ükskõik milline saavutus sumos, kasvõi ilmanabaks või jumalate isaks tunnistamine,aga nagu ütlesin, siis võibki vaidlema jääda,igalühel oma tõde nii ehk naa.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                sumo tipptasemel on esindatud enamväehm sama suur hulk rahvusi, kui kettaheites.
                Makuuchi ja Juryo elik kahe kõrgema divisoni veidi üle viiekümne sumoka hulgas on esindatud 7 rahvust. Neist kuskil 40 on Jaapanist, 10 Mongooliast ja siis Venemaa, Eesti, Bulgaaria, Gruusia ja Lõuna-Korea on esindatud ühe sumokaga. Pole just suurem asi rahvaste paabel minu meelest.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Makuuchi ja Juryo elik kahe kõrgema divisoni veidi üle viiekümne sumoka hulgas on esindatud 7 rahvust. Neist kuskil 40 on Jaapanist, 10 Mongooliast ja siis Venemaa, Eesti, Bulgaaria, Gruusia ja Lõuna-Korea on esindatud ühe sumokaga. Pole just suurem asi rahvaste paabel minu meelest.
                  Aga kui me hakkaksime kokku lugema kui palju inimesi nendes riikides kokku elab vs kui palju elab suurtes suusamaades....

                  Kommentaar


                    #54
                    no äkki hakkaksime kokku lugema juba siis palju küüslauku kasvatatakse või kala püütakse.... mis see point on? elada ju võib, kui alaga ei tegele või isegi seda jälgida pole võimalik, siis mis?

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      no äkki hakkaksime kokku lugema juba siis palju küüslauku kasvatatakse või kala püütakse.... mis see point on? elada ju võib, kui alaga ei tegele või isegi seda jälgida pole võimalik, siis mis?
                      No ärme nüüd suusavõistluste ja sumoturniiride televaatajate arve võrdlema hakka...

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        murdmaasuusatamine on kettaheite kõrval tõeline rahvaste paabel. sumo tipptasemel on esindatud enamväehm sama suur hulk rahvusi, kui kettaheites.
                        Kettaheide ei saa kohe mitte kuidagi olla kõrvaline ala, kui juba vaadata kui vana see ala on.
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                          Kettaheide ei saa kohe mitte kuidagi olla kõrvaline ala, kui juba vaadata kui vana see ala on.
                          Pankration on ka vana ala. Kas see on tänapäeval väga populaarne?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Pankration on ka vana ala. Kas see on tänapäeval väga populaarne?
                            ega poks ja maadlus praegu väga ebapopulaarsed pole jh.
                            www.netsoccer2.com

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                              ega poks ja maadlus praegu väga ebapopulaarsed pole jh.
                              Oleneb millisest maadlusest käib jutt. See, mida meite aladel lihtsalt maadluseks nimetatakse ei oma kuigi laia publikuhuvi. Iidse pankrationi lähim sugulane on tänapäeval ilmselt MMA, mille populaarsus on aga tugevalt tõusuteel.

                              Kommentaar


                                #60
                                Nelli Paju, Julia Beljajeva, Erika Kirpu, Anu Hark
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X