320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    infoks sulle, et psühhoos on psühhiaatriline diagnoos, millega tegelevad psühhiaatrid, kes töötavad seewaldis, mitte erakorralise meditsiini osakonnas liivalaial või sütiste teel.
    paanikahoog ei ole psühhoos

    rahusteid antakse ka liivalaias või sütiste teel
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      paanikahoog ei ole psühhoos

      rahusteid antakse ka liivalaias või sütiste teel
      kas sul on ka mingi lugemispuudulikkus? ma ütlesin, et *targem* on minna, mitte, et *see on ainuke koht, kust abi saad*. Kui sa ei soovi seda tarka nõu, siis fine, aga pole mõtet "lahmima hakata", nagu öeldakse. minu poolest võite minna kuhu tahate, tõin välja lihtsalt soovituse. 1 vend sõitis täiesti ära ja teine tuli niisama targutama juurde. fine.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        kas sul on ka mingi lugemispuudulikkus? ma ütlesin, et *targem* on minna, mitte, et *see on ainuke koht, kust abi saad*. Kui sa ei soovi seda tarka nõu, siis fine, aga pole mõtet "lahmima hakata", nagu öeldakse. minu poolest võite minna kuhu tahate, tõin välja lihtsalt soovituse. 1 vend sõitis täiesti ära ja teine tuli niisama targutama juurde. fine.
        Ei, lihtsalt hakata mingit captain obviousit siin mängima kui kirjeldatud inimene ilmselt pole advekaatne mingit Eesti haiglateregistrit enda peas üle käima. Eriti kui veel teemaga kursis pole.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Ei, lihtsalt hakata mingit captain obviousit siin mängima kui kirjeldatud inimene ilmselt pole advekaatne mingit Eesti haiglateregistrit enda peas üle käima. Eriti kui veel teemaga kursis pole.
          vot vaata nüüd... sellepärast, et inimesed ei ole adekvaatsed haiglateregistrit üle käima ja esimesena pöörduvad sellistes olukordades by default EMO-sse, ma oma esimese jutu (mida palun uuesti nüüd lugeda) kirjutasingi:

          lihtsalt infoks üldisemalt, et ise või sõber aineid teeb ja katus ära sõidab, siis targem oleks minna seewaldisse, kus ka oma erakorraline. Saad kohe otse kontakti pädeva inimesega.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            vot vaata nüüd... sellepärast, et inimesed ei ole adekvaatsed haiglateregistrit üle käima ja esimesena pöörduvad sellistes olukordades by default EMO-sse, ma oma esimese jutu (mida palun uuesti nüüd lugeda) kirjutasingi:
            Vahet pole, sa ilmselt ei taju miks su postitus ülimalt rumal oli ja miks OP sellele nõnda reageeris.

            Las ta jääb.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Vahet pole, sa ilmselt ei taju miks su postitus ülimalt rumal oli ja miks OP sellele nõnda reageeris.

              Las ta jääb.
              Kanepi teemas, kanepist induced probleemidest jutt ning ma ei leia, et oleks ülimalt rumal tuua see aspekt välja (jah, see ei olnud küll sisuliselt 100% varasema jutu jätk), et inimesed oleksid selles osas lihtsalt probleemide tekkimisel teadlikumad ning teeksid õigemaid ning targemaid otsused. aga no kui tõepoolest jookseb mööda külge maha, mis siis ikka.

              Soovitan jätkuvalt peeglisse vaadata mõlemal ja mitte otsida tühja koha pealt tonti.

              Kommentaar


                Nüüd lähen lõpetuseks Minagi pisut teemast kõrvale, kuid olen kindel, et too EMO-sse pöördunud inimene tunneb ennast teiste hulgas täiesti tavalise inimesena ning ta ei tulnud selle pealegi, et korra sellisesse olukorda sattununa üldse mõelda hullumajja minemise peale. Punkt.
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Psühhiaatriakliinik on tegelikult pull koht.

                  #astu(ge)edasi
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Nüüd lähen lõpetuseks Minagi pisut teemast kõrvale, kuid olen kindel, et too EMO-sse pöördunud inimene tunneb ennast teiste hulgas täiesti tavalise inimesena ning ta ei tulnud selle pealegi, et korra sellisesse olukorda sattununa üldse mõelda hullumajja minemise peale. Punkt.
                    soovitan siis sinul ka esmalt oma kirjutatu üle mõelda ja mitte lahmida. psühhiaatriakliinikule ning seal tehtavale tööle ja probleemidele "hullumaja" konnotatsiooni lisamine on kaunis inetu lahmimine muidu.

                    Aga asjast rääkides, siis näed, nüüd tead. kunagi sõber narkootikumidest psühhoosi saab, siis oled ehk oma eelarvamustest üle ning kuna jobu plastic kunagi teadlikult märkis, siis oskad ka kainele rooli soovitada võtta suund paldiski maantee poole, mitte sütiste teele. Seda kõike ikka selle hüvanguks, et sõber saaks professionaalset abi kiiremini kui viies ta lihtsalt EMO-sse, et seal oodata ja kiirabiautoga uus ring paldiski maantee poole teha.

                    Ja erinevalt siis sinust ja sinu sõpradest kui täiesti tavalistest inimestest, paljud tavalised inimesed tegelikult nii ka talitlevad.

                    Seega. kui siin punktitada, siis minu väga räige overstep oli tegelikult see, et ma soovitasin head nippi süsteemis orienteerumiseks. kas kasutad seda, see on tulevikus enda teha, aga paluks enam minu suunas mitte esimeste emotsioonide ajel lahmida ja ülbitseda. piisavalt vanust sul selleks ilmselt juba on. punkt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      soovitan siis sinul ka esmalt oma kirjutatu üle mõelda ja mitte lahmida. psühhiaatriakliinikule ning seal tehtavale tööle ja probleemidele "hullumaja" konnotatsiooni lisamine on kaunis inetu lahmimine muidu.
                      Ära näe vaeva. Soovitus oli 5+, aga tohlakaid ringi ei koolita.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        420 blaze it!
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Mul sõber küsib Tallinnas kontakti. Ma tartlasena ei oska teda aidata. Me kumbki pole ment ��
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Mul sõber küsib Tallinnas kontakti. Ma tartlasena ei oska teda aidata. Me kumbki pole ment ��
                            Foorum iz the placccce!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Foorum iz the placccce!
                              Obvs.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X