320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marihuaana (cannabis sativa)

    Nonii, pojad ja tütred - proovime arendada tsiviliseeritud dialoogi erinevate leeride vahel. Võib tuua näiteid elus enesest, kirjandusest või millest iganes.

    Diskuteerides kutsun taime-vastaseid inimesi vältima "nende" ühte tavalisemat viga - nimelt ei väidagi keegi, et igapäevane intensiivne tarvitamine ohutu on, igasuguse asja - röstsaia, porgandi, päevitamise, alkoholi, younameit - liigkasutamine on ühel või teisel viisil ebatervislik.
    Teiseks ei ole see mingi Legaliseerige Marihuaana kampaania. Otsigem lihtsalt kõigile vastuvõetavat universaalset tõde.


    alustuseks üks dok.film, kus erinevad, s.h haritud ja lugupeetud inimesed asjadest räägivad. klapid maha episood 1.

    279
    ei ole proovinud, aga ei pane tarvitajatele pahaks
    19,71%
    55
    ei ole proovinud ja põlgan igasugust narkootikumi
    19,00%
    53
    proovisin, pole minu teetass.
    17,20%
    48
    proovisin ja jälestan
    2,51%
    7
    tee harva ja valdavalt võrdlemisi juhuslikult (nö sõbra soovitusel/pakkumisel)
    16,13%
    45
    teen aeg-ajalt, kuu või paari jooksul mõned korrad
    16,85%
    47
    tihti, nädalas vähemalt korra
    8,60%
    24
    buy the ticket, take the ride.

    #2
    See on ju valus bollocks. Sissejuhatusest küll kaugemale ei viitsi vaadata.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Pole veel ühtegi röstsaia või porgandi sööjat "lukus" näinud
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        ma olen näinud tüdruklapsi, kes poole aasta peale suudavad ära süüa ühe big mac eine ja selle ka välja ropsida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #5
          tegelt pole ammu aega korralikku kraami saanud. no oma 5-6 aastat vist vähemalt. siin lõunas krt on enamjaolt hash ja sita kvaliteediga
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            See on ju valus bollocks. Sissejuhatusest küll kaugemale ei viitsi vaadata.

            algus on jaa jaur, aga esimesed 15-20min on põhijant. või just see ei istunud sulle? põhjenda, poja, ära lahmi.

            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Pole veel ühtegi röstsaia või porgandi sööjat "lukus" näinud
            sest sa ei ole näinud ühtegi nimetet asjade ületarbijat. marihuaana puhul räägitakse päris tihti sellest, et "kui sa nii palju teed, siis oled see ja too", aga kui teha asja mõõdukalt, nii nagu mõtlev inimese seda teeb, et mis siis saab - see nagu polekski kunagi variant.

            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            tegelt pole ammu aega korralikku kraami saanud. no oma 5-6 aastat vist vähemalt. siin lõunas krt on enamjaolt hash ja sita kvaliteediga

            loomulikult, sest turg ongi must. igas mõttes. parim on muidugi see, et narko.ee, vastav sait muidugi, räägib järgmist:

            Uimastite tarvitamine on alati riskantne. Ohud, mis kehtivad iga uimasti puhul, on järgmised:

            * kunagi ei saa päriselt kindel olla, mida tegelikult tarvitatakse;
            * ostetud uimasti ei ole kunagi täiesti puhas ja pole teada, millega seda segatud on;
            * et uimasti tegelik kangus ei ole täpselt teada, võib kogemata saada üledoosi;
            * uimastite toimes ei saa kunagi päriselt kindel olla, ka siis kui seda on varem tarvitatud;
            * uimastite läbisegi tarvitamine võib olla äärmiselt ohtlik, see kehtib ka juhul, kui neid tarvitatakse koos alkoholiga.


            neli esimest punkti on puhtalt mustast turust tingituna nii. kui asi oleks riigi kontolli all...
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              sest sa ei ole näinud ühtegi nimetet asjade ületarbijat. marihuaana puhul räägitakse päris tihti sellest, et "kui sa nii palju teed, siis oled see ja too", aga kui teha asja mõõdukalt, nii nagu mõtlev inimese seda teeb, et mis siis saab - see nagu polekski kunagi variant.
              ületarbimine on ka suhteline mõiste. mõni jääb paarist kõhvist mediteerima ja teisele ei mõju üldse. fakt on, et porgandi söömine(ka liigsöömine) ei too kaasa enese uimastamist.
              mis oleks legaliseerimise juures head( turuhinna langus ei ole argument)?
              AILTON

              Kommentaar


                #8
                mis krdi pärast sa sele teema läbusse tegid? või keegi juba jõudist tõsta?

                Kommentaar


                  #9
                  keegi tõstatas. why o why?!

                  et mitte OT panna, siis küsin kõigilt, kes on vastanud, et "pole proovinud aga põlgan sellegi poolest" - mis alustel?
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    #10
                    öelda? pigem tahaks lihtsalt teada kuidas ja miks inimesed asju näevad.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma ei tea, võib- olla!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                        et mitte OT panna, siis küsin kõigilt, kes on vastanud, et "pole proovinud aga põlgan sellegi poolest" - mis alustel?
                        Narkootikumide omamine, ostmine ja müümine on Eesti Vabariiigis keelatud ja karistatav.
                        Minu pärast tarvitage, aga teha foorumisse teema ja hakata asja õigustama on minu arust jama.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #13
                          Pole 100% kindel, aga kas omamine on ikka karistatav?
                          Pean silmas väikest kogust.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Pole 100% kindel, aga kas omamine on ikka karistatav?
                            Pean silmas väikest kogust.
                            Jah
                            101010

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Narkootikumide omamine, ostmine ja müümine on Eesti Vabariiigis keelatud ja karistatav.
                              Minu pärast tarvitage, aga teha foorumisse teema ja hakata asja õigustama on minu arust jama.
                              Sööd sa ikka kõik ära, mis propagandamasin sulle ette viskab või mälud/seedid ka seda natuke?
                              Where were you in '62?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X