320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

rFactor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aga kust saada ATI radeon 955o draiverite uuendust Windows XP professionalile?

    Kommentaar


      #17
      kustutage ära see teema...
      Nagu juba eelnevalt mainiti,siis ei pea sa sama probleemi iga eri nurga alt vaatamiseks tegema uut teemat.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
        Aga kust saada ATI radeon 955o draiverite uuendust Windows XP professionalile?



        Option 1 tiri ära.

        Kommentaar


          #19
          Karta on jah, et aeg läheb edasi ning mängud lähevad ka nõudlikumaks. Vormeli mängud vajavadki head graafikat, niiet karta on, et sul on vaja kas:

          1.Proovi see Beaveri variant, et sealt lehelt tiri see ära.
          2. Kui see ei aita, osta pigem uus graafikakaart või arvuti kuigi ma ei tea kui vana sa oled, et arvutit minna ostma aga.
          Näeme Santiago Bernabeul.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
            ATI radeon 9550 series kaart.
            See on mingi 6 aastat vana kaart, aga Direct X 9.0c´d peaks toetama. Uuenda oma driverid nagu soovitati ja tomba uusim dx 9. rFactor on mingi kiviaegne asi ja peaks sul küll käima minema.

            Kommentaar


              #21
              DirecX on ka netis?

              Kommentaar


                #22
                Miks ma sulle eelmises teemas sellise toreda lingi nagu www.google.com andsin?

                Kommentaar


                  #23
                  Mh, tõmba siit option 1 http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html

                  Siis pane google otsingusse Directx 2010 download või lihtsalt midagi sellist näiteks ja installi ära. Siis tee paar restarti(osadel piisab ka ühest restardist), ning proovi siis.
                  Näeme Santiago Bernabeul.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma tõmbasin selle draiverite uuenduse ära, sain mängu tööle, kuid agasid on palju.

                    1. Saab ainult mingite nõmedate ringrajaautodega sõita, mitte vormeli või muude asjadega.
                    2. MA ei saa kuitagi liikuma, panen küll keyboard, nuppudeks nooled,save aga ikka ta ei liigu ühegi nupuga.
                    3.Mängida saab ainult 60 minutit, kuid kas igapäev 60 minti või esimene kord 60 minti ja kõik.?

                    Kommentaar


                      #25
                      rfactor ei olegi F1 mäng, lihtsalt selle baasil on tehtud F1 mode.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X