Lehekülg 138, kokku 139 EsimeneEsimene ... 3888128134135136137138139 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 2775

Teema: Narva Trans

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Hooaja 2013 11. mai tabeliseis.

Mäletan, et sel perioodil Trans langes tipust, aga et nii vilets hooaja algus, ei mäleta.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Minu arust oleks see tohutu kaotus, kui Narvast klubi kaoks.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Minu arust oleks see tohutu kaotus, kui Narvast klubi kaoks.
    Iga klubi kaotus muudab meie jalgpallimaastiku vaesemaks. Trans on olnud kõrgemas liigas selle asutamisest alates ja mul isiklikult oleks ka kahju kõige mustema stsenaariumi korral.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    kui trans peaks premmist ja seejärel eesti jalgpallikaardilt ära kaduma, siis poleks kellelgi ilmselt kahju.
    Kindlasti Burdakov on väga hea inimene ning kirglik jalgpallifänn, aga see agoonia, mis pidanuks juba ammu lõppema, ühe inimese toel, kestnud lubamatult väga palju aega.
    Jah, neid onemanshow'sid eesti jalgpall näinud ja yle seedinud ka varem - fcõ, tvmk, sillamäe, eesti põlevkivi.
    ma ei tea mida ja millega mötles cenk, aga peale esimest mängu oleks normaalsem inimene juba kohvrid ära pakkinud ja koduriili jehhat tõmmanud.
    Väga äge vist elada minevikus ja ette kujutada, et ümber on nsvl ja seisab nagu kremli ees auvahtkond.
    Aga ei. Elu on edasi läinud ja Trans ei ole enam isegi igavene neljas - ta on ühe jalaga seal, kust autobaas 13 enam tagasi ellu ei ärka.
    Kas hakkab sellest kahju? Ei. See pole jalkamänad˛er. Kui adrekas nii laes, siis võta viina - maandabki pingeid...
    Mul oleks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    kui trans peaks premmist ja seejärel eesti jalgpallikaardilt ära kaduma, siis poleks kellelgi ilmselt kahju.
    Kindlasti Burdakov on väga hea inimene ning kirglik jalgpallifänn, aga see agoonia, mis pidanuks juba ammu lõppema, ühe inimese toel, kestnud lubamatult väga palju aega.
    Jah, neid onemanshow'sid eesti jalgpall näinud ja yle seedinud ka varem - fcõ, tvmk, sillamäe, eesti põlevkivi.
    ma ei tea mida ja millega mötles cenk, aga peale esimest mängu oleks normaalsem inimene juba kohvrid ära pakkinud ja koduriili jehhat tõmmanud.
    Väga äge vist elada minevikus ja ette kujutada, et ümber on nsvl ja seisab nagu kremli ees auvahtkond.
    Aga ei. Elu on edasi läinud ja Trans ei ole enam isegi igavene neljas - ta on ühe jalaga seal, kust autobaas 13 enam tagasi ellu ei ärka.
    Kas hakkab sellest kahju? Ei. See pole jalkamänad˛er. Kui adrekas nii laes, siis võta viina - maandabki pingeid...
    Aleks Sa oled kahepalgeline inimene, kahju

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mul oleks.
    Oleks kahju küll.

Kuna paljud kolleegid Narvast ja kui nendega mudiu ühist keelt ei leia, siis Transi pealt ikka.
    kaoks Trans, kaoks neil paljuski seegi pidepunkt ja seos Eestiga.
    Trans palun ära kao.
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Özcan lahkus ametist.
    This shit is sad. Tegelikult ju mängupilti oli ja ma võin kindlasti öelda, et Özcan oli mul isiklikult lemmiktreener eestis, aga kuna siin tunda, et eelnevalt meie endistest ekskoondislastest peatreeneritest võtab Özcan vastuste enda peale, mitte ei süüdista mängijaid, et selle eest vähemalt austus.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    This shit is sad. Tegelikult ju mängupilti oli ja ma võin kindlasti öelda, et Özcan oli mul isiklikult lemmiktreener eestis, aga kuna siin tunda, et eelnevalt meie endistest ekskoondislastest peatreeneritest võtab Özcan vastuste enda peale, mitte ei süüdista mängijaid, et selle eest vähemalt austus.
    on vaja midagi muuta, 1/3 mängitud. Kahju aga reaalsus.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Co9UnitedShift Vaata postitust
    Tihti peale on Transis vaja iga paari kuu tagant midagi muuta.
    Kala mädaneb ikka peast.
    FC Flora

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Co9UnitedShift Vaata postitust
    Kas toote Bondarenko karikat võitma?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kas toote Bondarenko karikat võitma?
    Ironiseerida ju võib, aga samas ka Kalju ei ole kaugel kui Karel Voolaid on Hiiul tagasi, kui nii jätkatakse.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Tihti peale on Transis vaja iga paari kuu tagant midagi muuta.
    Kala mädaneb ikka peast.
    Tead Ida-Viru klubides on kõigis sama probleem, et need Nõukaaegsed vene rahvusest härrasmehed viljelevad seda 40 aasta tagust stiili, et kui võidetakse, siis on ,,oo maladets,, ja kui kaotatakse, siis hea kui lõuga ei saa. Niikaua kuni see koolkond seal tegutseb ei hakka mitte midagi muutuma ja sa võid sinna peatreeneri pingile tuua Pep Guardiola isiklikult ka. Sellessuhtes, et ma olen samamoodi suht enam kui kindel, et paari kuupärast on taas vahetusi oodata.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tead Ida-Viru klubides on kõigis sama probleem, et need Nõukaaegsed vene rahvusest härrasmehed viljelevad seda 40 aasta tagust stiili, et kui võidetakse, siis on ,,oo maladets,, ja kui kaotatakse, siis hea kui lõuga ei saa. Niikaua kuni see koolkond seal tegutseb ei hakka mitte midagi muutuma ja sa võid sinna peatreeneri pingile tuua Pep Guardiola isiklikult ka. Sellessuhtes, et ma olen samamoodi suht enam kui kindel, et paari kuupärast on taas vahetusi oodata.
    Nii ta on jah.

Algupärane

Vene jalgpalli stiil on vähemalt suhteliselt ilus, lühikesed söödud ja värki

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

See on nii naljakas lause, et tuleb kindlasti jäädvustada: "Ma armastan meie presidenti väga, Burdakovid on nagu minu perekond. Nikolai on nagu minu isa. Constantine ja Igor vennad, Christina õde."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kerge finaalieelne nostalgialaks. Filmisime siis, kui Özcan oli veel peatreener.

Balaball nr. 35 - Maksim Gruznov (inglisekeelsed supakad)

- mida praegu teeb?
    - kuidas tervis on?
    - mida karjäärist mäletab?
    - keda Narvas austab?
    - nõrkused ja tugevused treenerina
    - mis variandid olid välismaal mängimiseks?
    - Narva Transi karikavõit 2001. aastal
    - vigastused
    - koondis ja kodakondsus

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

1. poolajal panin tähele, et standardolukordades hoidis Kuuske Zakarlyuka. Nagu miks? Ja seejärel panin tähele, et Flora sai kogu aeg peaga löögile neis olukordades. Lõpuks läks see maksma.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See on märkimisväärne, et esimene hooaja võit tuli tiimibvadtu, kellele ei löödud eelmine aasta ühtegi väravat.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

ma olen alati narvasse uskunud, alati. ma nägin seda halli turnal juba ja ma näen seda siiamaani. ootan juba neid tegalasi" paide kõlbab ainult eurosse" vendi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud