320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes/mis/miks?

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      kes/mis/miks?
      Härra peatreener.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Härra peatreener.
        Alles ärganud silmaga vaatasin, et papa Helme.

        Kommentaar


          Transi karikamäng lükkub edasi.

          Kellegi mängijate sugulastest (vennal vist) tuvastati koroona.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Novruzovi ja Tounkara tööviisad lõppesid ja lepingud on läbi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Novruzovi ja Tounkara tööviisad lõppesid ja lepingud on läbi.
              Transi seis muutub ikka eriti täbaraks. Oskab keegi kommenteerida Betsafe podcastis välja käidud väidet, et Trans võib hooaja lõppedes üldse pillid kotti panna? Esiliigasse kukkumine oleks selline pauk, et sellisel juhul küll ei imestaks.

              Kommentaar


                Oli sellest eelmise aasta sügisel juttu, kui valitsus tuli välja tugevasti vähendatud sisserände kvoodiga. Valitsuse otsusega sai terve spordivaldkond vaid 28 kohta.

                02.01.2020
                Valitus vähendab uuest aastast sisserändekvooti

                07.01.2020
                Sisserände kvoot sai täis

                Vaid viie päevaga olid kõik kohad läinud, seega kõik ülejäänud klubid pidid välismaalased palkama tavalise tööviisa alusel mille kestuseks on 270 päeva. Narval on tänu sellele asjale ikka väga kehv seis. Novruzov on muidugi lahja olnud, aga Tounkara ikka midagi suutis väljakul teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Transi seis muutub ikka eriti täbaraks. Oskab keegi kommenteerida Betsafe podcastis välja käidud väidet, et Trans võib hooaja lõppedes üldse pillid kotti panna? Esiliigasse kukkumine oleks selline pauk, et sellisel juhul küll ei imestaks.
                  Eks see on selline ,,naised saunas rääkisid'' tasandil, aga varasemalt mida ma kuulnud olen Narva klubiga seotud endistelt mängijatelt või kes suhtlevad, siis see risk on tõsiselt olemas ja on kõlanud seal ka repliik tõlgituna, et Sillamäe tõrjuti välja ja nüüd tõrjutakse meid ka. Narvakates on levimas selline arusaam, et neile keeratakse meeletult, sest nad on venelased ja keegi ei taha Narvas käia jne. Ühesõnaga üsna kurb situatsioon ja meeleolu, mis seal valitseb.

                  Huvitav jutt, mis on veel kõlanud on see, et uut peatreenerit pole vaja, sest nagunii lõpetame ära seega pohhui, mis koha saame.

                  Tõele ei pretendeeri ja need on jutud, mis on minu kõrvu jõudnud.

                  Kommentaar


                    Tuleb nii, et käisime paar nädalat tagasi Novruzoviga Balaballi episoodi filmimas, ja järgmine nädal tuleb siis see episood välja.

                    Laias laastus polegi vahet, kas ta selleks ajaks on Narva mängija või mitte, aga naljakas ikka. See, et ta 10. novembril ära läheb, sain seal teada.

                    Aga niipalju, kui Narva inimestega suhelnud olen, siis võin Nasfal mõtteid kinnitada. Väga suur pettumus ja teadmine, et neid uputatakse, seal eksisteerib.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Eks see on selline ,,naised saunas rääkisid'' tasandil, aga varasemalt mida ma kuulnud olen Narva klubiga seotud endistelt mängijatelt või kes suhtlevad, siis see risk on tõsiselt olemas ja on kõlanud seal ka repliik tõlgituna, et Sillamäe tõrjuti välja ja nüüd tõrjutakse meid ka. Narvakates on levimas selline arusaam, et neile keeratakse meeletult, sest nad on venelased ja keegi ei taha Narvas käia jne. Ühesõnaga üsna kurb situatsioon ja meeleolu, mis seal valitseb.
                      Ma saan aru, et kõlakad, aga oleks ikka väga kahju ja kurb, kui Transi lugu otsa saaks. Nende sarnast päris klubi Tallinnast kaugel on hädasti vaja

                      Kommentaar


                        Suht nukker oleks Ida-Virumaa jalgpalli seis sel juhul. Kohtla-Järve on Esiliiga A-s ülipika puuga viimane ja kukub B-sse ning liigakohalt järgmine iseseisev klubi on Sillamäe Kalev (II liiga Põhi/Ida regiooni 5. koht).

                        Kommentaar


                          Valgas, Põlvas Jõgeval Raplas Lääne-Virumaal seis veel nukram.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Valgas, Põlvas Jõgeval Raplas Lääne-Virumaal seis veel nukram.
                            Aga Narva Trans on ikkagi suure ajalooga klubi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Aga Narva Trans on ikkagi suure ajalooga klubi.
                              Klubi ajaloo katkemine muudaks kaotuse veel suuremaks

                              Kommentaar


                                Kui mõelda klubi peale kes kohtunike valesti läinud otsuste tagajärjel kõige enam sisse saanud on, tuleb silme ette küll kohe Trans.
                                Tõsi, väheses emotsionaalsuses pole seda klubi eales süüdistada saanud ja see omakorda lumepalliefektina on toonud kaasa omakorda uued kaardid ja karistused, vahest vääritud ning vahest mitte.
                                Ma muidugi ei mõista kuidas ja kes Eesti jalgpallis võidaks, kui Narva Trans kaardilt kaoks ja ühes sellega Ida-Virumaa jalgpall moraalselt pankrotistuks.
                                Igasugused vandenõuteooriad on hetkel väga popid aga mul on keeruline uskuda, et Narva jalgpalli kotitaks rahvuslikel alustel või niisama ära tegemiseks. Küll aga võin ma uskuda, et isegi Burdakovi sugusel kangel härral saab ühel päeval jaks otsa. Viimastelgi aastatel on ju kõvasti komplekteerimisega vaeva nähtud ent Premium liiga lõpptabelis on asi läinud vastupidi üha kurvemaks.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X