320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eile kutsuti fänne Transi mängijaid Narvas vastu võtma kella 22.45-ks. Buss jäi tund aega hiljaks, kuid mõned siiski jaksasid oodata. Нарва празднует! Нарва гуляет!



    Pikem uudis ja rohkem fotosid SIIN!
    Väga lahe, tundub et Eestis siiski hakkab mingi jalgpalli"kultuur" tekkima ikkagi

    Samas kui kõikide mängijate, treenerite jne pered ja sugulased kokku kutsuda, saab sama arvu pundi kokku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Väga lahe, tundub et Eestis siiski hakkab mingi jalgpalli"kultuur" tekkima ikkagi

      Samas kui kõikide mängijate, treenerite jne pered ja sugulased kokku kutsuda, saab sama arvu pundi kokku.
      Irie vanemad on puudu igatahes!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Irie üldse väga huvitav kuju. Nii kaua Narvas püsinud. Mees vääriks isegi pikemat lugu. Kuidas ta Narva sattus? Mis teda seal nii kaua hoidnud on jne.

        Kommentaar


          Peab möönma, et kunagine kihlveoklubi on end vargsi sümpaatse(ma)ks muundanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
            Irie üldse väga huvitav kuju. Nii kaua Narvas püsinud. Mees vääriks isegi pikemat lugu. Kuidas ta Narva sattus? Mis teda seal nii kaua hoidnud on jne.
            Narva päikesepoiss, keda teab peaaegu kogu linn

            TLDR - üheks peamiseks pikalt Narva jäämise põhjuseks on sealt pärit abikaasa, minu teada peaks neil nüüd juba laps ka olema.

            Kommentaar


              #BurdakovStyle
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Selliste tegemistega viib Narva oma hea maine alla, mida on püütud aastaid taastada seoses kihlveo jamadega. See väike Napoleon I võiks lõpuks arusaada , et tema koht ei ole seal. Suht perses käitumine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Sellised asjad võiks jah jääda hiljem riietusruumi. Mängu ajal neid kuulata just ilus pole. Samas eks mõneti ju inimlikult muidugi ka mõistetav, Diallo mäng oli ikka totaalne fopaa.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Tahaks natukene viriseda, sest kuidagi kummaline näha, et aastal 2019 ei ole narvakatel eesti keelset veebikat. Okei, saan aru, et vene kogukond ja jutud, but still, still nagu.
                      Sellel aastal mina teen Narva veebsaiti. Muidugi ma saan aru eesti keelt, aga probleemid grammatikaga (te näete seda). Kui meil on mees, kes saab ideaalselt tõlkida, siis tuleb eestikeelne variant. Arvan, et parem venekeelne sait, kui mitte midagi (kuidas meil oli sügisel 2018). Sellel aastal proovime iga päev midagi kirjutada ja arendame sotsiaalseid võrgustikke (mul on kogemus vene portalil sports.ru). On hämmastav, aga facebook ja instagram meil on aktiivsem, kui vk või twitter. Ja suur aitäh soccernetile, millal nad tõlkivad meie uudiseid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AreYouReady Vaata postitust
                        Sellel aastal mina teen Narva veebsaiti. Muidugi ma saan aru eesti keelt, aga probleemid grammatikaga (te näete seda). Kui meil on mees, kes saab ideaalselt tõlkida, siis tuleb eestikeelne variant. Arvan, et parem venekeelne sait, kui mitte midagi (kuidas meil oli sügisel 2018). Sellel aastal proovime iga päev midagi kirjutada ja arendame sotsiaalseid võrgustikke (mul on kogemus vene portalil sports.ru). On hämmastav, aga facebook ja instagram meil on aktiivsem, kui vk või twitter. Ja suur aitäh soccernetile, millal nad tõlkivad meie uudiseid.
                        Ausus mulle meeldib. Ausa vastuse eest jagan kiitust.

                        Kommentaar


                          Transi võimalikud vastased EL esimeses eelringis:

                          Hapoel Beer-Sheva (ISR)
                          AEK Larnaca (CYP)
                          Domžale (SVN)
                          Pyunik (ARM)
                          Sabail (AZE)
                          Budućnost Podgorica (MNE)

                          Kommentaar


                            Pyunik oleks huvitav vastane. Põnev mäng ning ainus, kelle vastu lootust on.

                            Kommentaar


                              Kõikidelt saadakse niikuinii tala. AEK Larnaca on ainuke põnev vastane, antud tiimides kõige tugevam+isiklikud põhjused, äkki õnnestuks naljakal kombel esimest korda Narva Transi hoopis Küprosel mängimas näha.

                              Kommentaar


                                Loodame ikka aserite Sabail klubi. Siis saab Michael Essien'i võib olla laivis näha.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X