320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
    Marek, mis suurustes need retrosärgid seal poes on?
    M ja L, kirjuta mulle täpsemalt marek(ätt)jktulevik.ee, neid on eri suuruseid, saan varieerida sulle.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Flora kindlasti opneerib. Lõpeks mida suurem klubi, seda lihtsam peaks olema ju ka müüa. Lihtsalt palju sõltubki kogukonna tööst jne. See on üks osa sellest.
      Ditto. Flora e-poe käibed on Eesti mõistes kolossaalsed, nagu ma olen asjaomastelt inimestelt kuulnud. (Neil on muidugi Eesti mõistes ka väga arvestatav välisfännide baas olemas tänu euromängudele).

      Kommentaar


        Vastates telekavaataja algküsimusele, siis mitmed klubid on siin oma asjadega: http://teamspirit.ee?aff=3
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          20 aastat tagasi võitis Narva Trans oma esimese Eesti karika.

          Väike vaade sellele, millega toonased mehed tegelevad nüüd ja mõndade puhul ka, kuidas nad välja näevad: https://www.betsafepribaltika.com/fu...e-oni-seychas/
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            20 aastat tagasi võitis Narva Trans oma esimese Eesti karika.

            Väike vaade sellele, millega toonased mehed tegelevad nüüd ja mõndade puhul ka, kuidas nad välja näevad: https://www.betsafepribaltika.com/fu...e-oni-seychas/
            Äge artikkel! Lugedes meenus, et endalgi on selle satsiga selline omamoodi seos. Esimene "päris" jalkamatš "päris" staadionil, mida maalt pärit teismeline mina 2001. aastal Tallinnasse Lilleküla staadionile vaatama sai minna, oli selle karikavõiduga välja teenitud 2001-2002 UECA Cupi matš Narva Trans - Elfsborg Siiamaani alles mängu kava ja meeles fakt, et Trans sai küll kohapeal tala, aga teenis tagantjärgi tehnilise võidu.

            Kommentaar


              Djatšenko minu andmetel elas, töötas ja mängis jalkat Soomes. JäPS'is vms - umbes teise ja kolmanda liiga vahel. Elas ütleme nii Stadi lähistel ja töötas pagulastelaagris valvurina.
              Viimati ristusid me teed jalkaväljakul 2018 aasta lõpus.
              Lipartov enne Hiinasse siirdumist sugugi ei olnud mingi amatöörmeeskondade mängija. Ta pallis ka VF esi- ja teises liigas, kus, eriti esiliigas (Smena-Saturn polnud kindlasti amatöörvõistkond), mängijad olid, on ja jäävad täisproffideks. Teises liigas mängija vist on ka kõik profid. Isegi 3.liigas pallitakse raha eest.
              Lipartoviga (kes mäletab seda kaitsjat, kes Transis 90ndate lõpus mängis - Aleksandr Molev) juhtus selline lugu, et olles Transi mängija osales ta samal ajal ka Venemaa 3.liiga võistlustel, Karjala võistkonna FK Kondopiga ridades.
              Selle tiimiga ta jõudis mingi piirkonnakarika finaali ning kui sellest sai teada EJL, siis Lipartov ja Molev said bänni.
              Lipartov ise muideks elas päris kaua Piiteri ja Narva vahel, sest elamisluba talle Eesti riik ei andnud, vaid oli tal mingisugune viisalaadne toode, mille järgi tohtis ta Eestis viibida aastas mitte rohkem kui 90 päeva poole aasta jooksul.
              Seega paar päeva Eestis - viis päeva Piiteris, selline oli tal graafik 90ndate lõpus.

              Kommentaar


                Intervjuu Põviniga. Vast kellelgi seetõttu Põhjarannik ostmata ei jää, et loo täismahus siia postitan.

                Artikkel: https://pohjarannik.postimees.ee/726...-jalgpallureid

                Algselt postitas Aleksander-Mark Kappi (Põhjarannik)

                VENEMAA TREENIER TAHAKS NARVA TUUA ROHKEM EESTI JALGPALLUREID

                Astun pärast treeningute lõppu Kalev-Fama staadionil Igor Põvini kabinetti. Kabinet ei ole suur ning tööprotsess on seal täies hoos. Põvin on ilmselgelt heas tujus ja heidab ka nalja. Võtame istet väikese laua taga, kust avaneb vaade jalgpalliväljakule, millel mõned mängijad ikka veel palli taga ajavad.

                Levinud on stereotüüp, et eestlased olevat pikaldase loomuga ja aeglased. Mida teie sellest arvate?

                Kes neid stereotüüpe üldse leiutab? Normaalne rahvas, normaalsed inimesed. Mis sa ikka kiirustad. Nagu öeldakse: tasa sõuad, kaugele jõuad. Ilmselt on iga rahva seas ja igas riigis nii häid kui ka halbu inimesi. Kõik me oleme tavalised inimesed. Aga seda, et eestlased aeglased oleksid, pole mina küll märganud.

                Teie meeskonnas on väga palju eri rahvuste esindajaid. Kuidas koostöö laabub?

                Ma ei ütleks, et selle tõttu oleks mängijate psühholoogiat, nende isiksusi ja omadusi kuidagi raskem mõista, kuid tarvis on rohkem tutvumisaega. Paljud neist ei mängi esimest aastat ning püüavad endasse imeda kõike seda, mida neile räägitakse. Jalgpalli seisukohast siin mingeid probleeme ei ole. Teooriat õpetame pidevalt, suhtlus käib nii individuaalselt kui ka rühmades.

                Kas teile on ka mõni kohalik noor jalgpallur silma jäänud?

                Jah, muidugi. Praegu meistrivõistlusi ei toimu ja koos meiega käivad pidevalt harjutamas noortemeeskondade liikmed. Niipea kui esimese-teise divisjoni meistrivõistlused algavad, hakkame Eesti mängijatele kindlasti suuremat tähelepanu pöörama ning võimalust mööda, kui huvi on, neid ka siia kutsuma.

                Kuidas teist Narva Transi peatreener sai?

                Klubi juhid helistasid mulle ja tegid pakkumise. Mõtlesin järele ja võtsingi selle vastu.

                Miks otsustasite just selle pakkumise vastu võtta?

                Pärast vestlust mõistsin, et klubi juhid on huvitatud klubi arengust. Ma tegin ka ise meeskonna kohta uuringuid. Mul on siin tuttavaid, kes mängisid varem ja mängivad ka nüüd. Seesama Aleksandr Zakarljuka, kellega koos me pool aastat Penzas töötasime. Helistasin Sašale ja sain klubi kohta infot.

                Kirill Nesterov mängis minu juhtimisel Liski Lokomotivis. Temalt küsisin ka. Vaatasin eelmiste meistrivõistluse mänge. Mulle pakkus see huvi, sest tegu on ikkagi Eesti esiliigas mängiva meeskonnaga.

                Kuid enim mõjutas ilmselt vestlus klubi juhtidega. Nad on adekvaatsed ja jalgpallist huvitatud inimesed, kes on juba pikka aega siin töötanud. Just seetõttu ma sellise otsuse tegingi.

                Kas tunnetate Narvas erinevust Venemaa ja Eesti vahel?

                Erinevust on muidugi tunda. Narva on rahulik ja mitte väga suur. Võrreldes või sellesama Voronežiga, mis on miljonilinn.

                Kas Narva on teie meelest jalgpallilinn?

                Oleneb jällegi sellest, milliste linnadega võrrelda. Võrreldes nendega, kus mina olen käinud, on seda raske kommenteerida. Esiteks peetakse praegu matše pealtvaatajateta. Kuid sellegipoolest tundub, et Narvas armastatakse jalgpalli, sest paljud lapsed käivad treenimas.

                Linnas ringi jalutades tunnevad fännid teid juba ära?

                Ma ei tea, kas neid võib fännideks nimetada, aga paar meest astusid mulle ligi küll ja soovisid edu.

                Kas säärane tähelepanu on meeldiv?

                Noh, sina tulid siia, see on meeldiv. Ma näen, et ka Konstantinile [Burdakovile] on see meeldiv. Noh, tuntakse ära, siis tuntakse. Ja kui ka ei tunta, siis on ikka hästi − polegi vaja. Lihtsamalt tuleb sellesse suhtuda.

                Kas on raske võõras riigis puhtalt lehelt alustada?

                Mingeid erilisi raskusi ei ole mul olnud. Ma tean, mida ma tahan. Ma mõistan, mida meie tahame. Ma teen seda, mida armastan, ja mingeid globaalseid probleeme ei ole. Ainus mure on see, et meie mängu kvaliteedi parandamise protsess seisab. Tahaks seda veidi kiirendada.

                Kindlasti saab alati paremini, kuid üldiselt olete tulemustega rahul?

                Tahaks meeskonna mängu kiiremas tempos ja kvaliteetsemalt käima saada ning parandada kvaliteeti iga mänguga. Iial ei saa millegagi päris rahul olla, sest täiuslikkusel ei ole piire.

                Oleme nüüd jõudmas tasakaalukama mänguni, kuid tööd on meil ees veel väga palju.

                Nii et hooaja keskpaigaks ei saa treener meeskonnaga kunagi rahul olla?

                Ilmselt võib õnnelik olla üks meeskond − see, kes on esimene. Võib-olla nemad on rahul. Aga tõenäoliselt on sealgi lahendamist vajavaid probleeme. Rahul võib olla ainult hooaja lõpus. Kui hooaeg saab läbi, on kokkuvõtete tegemise aeg ning siis on näha, kuhu oleme jõudnud, millise koha saavutanud, kui palju väravaid löönud ja kui palju sisse lasknud. Me peame veel mängima ja mängima, tulemusi üha parandama ja parandama. Ning seda kõigis mänguetappides.

                Teil on olnud väga pikk jalgpallikarjäär. Kas olete jalgpallis õppinud midagi, mida saaks ka elus rakendada?

                Jalgpall on eluga otseselt seotud. Siin on palju näiteid.

                Näiteks milliseid?

                Kes püüab kõigest väest, saab üle igast mäest. Ka võimatu on võimalik. Kõik sõltub meist endist.

                Kust teie jalgpalliarmastus pärineb?

                Ilmselt lapsepõlvest. Ajad olid siis teistsugused, mitte sellised nagu praegu. Kõik poisid tagusid siis hoovis palli ning läksid hiljem edasi trenni.

                Kes teile treeneritest ja mängijatest eeskujuks on olnud?

                Kui ma tegevjalgpallur olin, oli suurepäraseid mängijad, kellest võis eeskuju võtta. Kõik tahtsid olla nagu Maradona ja veidi hiljem nagu Pirlo, kellest on nüüdseks treener saanud. Praegu on paljudele eeskujuks Messi ja Ronaldo. Palju on ka häid tulemusi saavutanud treenereid, Venemaal näiteks Berdõjev ja Romantsev.

                Kas teil lapsena oli peale jalgpalli ka teisi hobisid?

                Oli küll, kuid jalgpall on alati esikohal olnud.



                KÕRVALLUGU: Eesti poisid avastavad tänu Narva Transi tulekule Ida-Virumaad

                Käesoleval hooajal ühines Narva Transiga mitmeid mängijaid ning nende seas ka kaks eesti mängijat: väravavaht Richard Aland Tallinnast ja keskkaitsja Daaniel Maanas Tartust.

                Kuigi Alandil oli pakkumisi ka mitmelt teiselt klubilt, tundus Transi pakkumine parem eelkõige võimalusena muuta elukeskkonda ning panna end proovile.

                Klubis on töökeeleks vene keel, mida Aland ei oska, kuid enda sõnul tal siiski keelebarjääri ei teki, kuna klubis on eesti mängijaid, kes valdavad mõlemat keelt. Suveks on ta endale püstitanud ülesande leida inimene, kes aitaks tal vene keelt õppida, kuna tema arvates on keskkond Narvas keeleõppeks ideaalne.

                Kuigi karikaturniiri kaotus Florale mõjus meeskonna meeleolule kehvasti, on siiski Alandi arvates õhkkond töine. Ta märgib, et meeskond igatseb väga fänne ning ollakse nende peatsest ilmumisest vägagi ootusärevuses.

                Daaniel Maanas sattus Narva Transi eelkõige tänu Martin Käosele, kellega ta oli koondises kokku puutunud ning kes seda klubi vägagi soojalt soovitas. Siis võttis ta ühendust klubi mänedžeri Konstantin Burdakoviga ning leppis kokku esimese trenni.

                Maanas kirjeldab Narvat kui rahulikku ja toredat linna. Ta kiidab promenaadi ja Narva-Jõesuu randa ning lisab, et tänu uuele elukohale on saanud avastada Ida-Virumaad, kuhu enne ta pole eriti sattunud.

                Maanase sõnul on meeskonna õhkkond kokkuhoidev ning perekondlik. Juba esimese trenni ajal võeti ta hästi vastu ning mida aeg edasi, seda rohkem kasvab meeskond kokku. Peatreener Igor Põvin on Maanase arvates väga konkreetne ning karmi käega. Mängude ajal treener küll emotsioone välja ei näita, kuid kui mängijad täidavad oma ülesandeid, siis on ta seltsiv ja sõbralik. Täpselt selline, nagu üks treener olema peab.

                INTERVJUEERITAV: Põvin on jalgpalliga seotud olnud kogu elu

                - Käesoleva aasta alguses valiti Narva Transi peatreeneriks Igor Põvin.
                - Oma pika jalgpallikarjääri jooksul on ta jõudnud mängida Voroneži oblasti klubides, Kasahstanis ja ta kutsuti isegi Norra klubisse Strindheim, ent bürokraatiaprobleemide tõttu jäi tal seal ametlikus matšis osalemata.
                - 2009. aastal alustas ta treenerikarjääri ning on juhendanud selliseid meeskondi nagu Liski Lokomotiv ja Penza Zenit.
                - Enne Narva saabumist oli ta Venemaal Voroneži Fakeli peatreener.

                Kommentaar


                  See Tabrezi on ju tõeliselt kohutav jalgpallur. Isegi Eesti Meistriliiga kontekstis.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    See Tabrezi on ju tõeliselt kohutav jalgpallur. Isegi Eesti Meistriliiga kontekstis.
                    Hooaja esimeses pooles tegi väga häid mänge ka, aga nõus, et viimastes mängudes on ikka totaalselt feilinud.

                    Kommentaar


                      Arvan, et siin oli värav
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Oli küll värav jah.

                        Aga kuna meil väravajoone tehnoloogia puudub, siis on kohtunikult muidugi ka paratamatult õige otsus värav lugemata jätta kui selles 100% kindel pole. Oleks meil kodukootud VAR-gi olemas, siis oleks Trans muidugi sealt väravalisa ka saanud.

                        Ega niimoodi mängus ei saanud isegi esimese hooga aru, et kas pall ikka ületas täielikult väravajoone või mitte.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Narva Trans nimi, mis 90ndatel-2000ndatel seostus pigem naftasaadustest haisvate tsisternvagunitega, on ootamatult saanud LGBTQ-valguses täiesti kaasaegseks nimeks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Narva Trans nimi, mis 90ndatel-2000ndatel seostus pigem naftasaadustest haisvate tsisternvagunitega
                            Ma kuulen küll esimest korda, et keegi seostab seda klubi naftatransiidiga. Burdakovi firma kasvas välja nõuka-aegsest autobaasist ning on tänapäeval klassikaline poolhaagiste liigutamisele keskendunud veoettevõte. Vedelkütuste veoga pole neil kunagi mingit (märkimisväärset) pistmist olnud.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Selle video järgi tundub et Narva klubi on kõige fänni- ja peresõbralikum klubi Eestis üldse. Vb päriselt nii ongi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X