320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile kutsuti fänne Transi mängijaid Narvas vastu võtma kella 22.45-ks. Buss jäi tund aega hiljaks, kuid mõned siiski jaksasid oodata. Нарва празднует! Нарва гуляет!



    Pikem uudis ja rohkem fotosid SIIN!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Tahaks natukene viriseda, sest kuidagi kummaline näha, et aastal 2019 ei ole narvakatel eesti keelset veebikat. Okei, saan aru, et vene kogukond ja jutud, but still, still nagu.
      Narva võidu üle mul ka endal heameel, viitsimata googledada, palju arvele cashi tulebki?

      Kommentaar


        Natuke eilsest võiduvärava autorist minu blogist:

        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Üks reaalne olukord, millest ma olen blogis ka jutustanud juhtus ta kord juba Legioni ajastul. Tollal mängis 2. liigas Legioni ridades Viktor Plotnikov. Jah, seesama, kes praegu Transi eest kõmmutab. Igatahes Plotnikovil oli siis Wismaris mingisugune majahoidja amet vms. Ja siis ta ajas Passikutat terve päeva mingite asjadega närvi (korra toksis noorte trenni ajal palli, siis mingi noortemängu ajal läks tema pall väljakule vms) ja lõpuks enne õhtust meesteliiga trenni hakkas ta Passikutaga mingil teemal vaidlema. Ja Passikuta süttis. Aga kuna Plotnikov on ka peast veits pehme, siis umbes 5 sekundiga läks kakluseks. Õnneks keegi tuli tol hetkel vahele (kindlasti mitte Šapovalov, kes kõike rahulikult kõrvalt vaatas) ning see ei lõppenud kurvalt. Kurvalt oleks see muidugi Passikuta jaoks lõppenud, Plotnikov on selles mõttes ohtlik vello veidi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Eile kutsuti fänne Transi mängijaid Narvas vastu võtma kella 22.45-ks. Buss jäi tund aega hiljaks, kuid mõned siiski jaksasid oodata. Нарва празднует! Нарва гуляет!



          Pikem uudis ja rohkem fotosid SIIN!
          Eile sai siin emotsiooni pealt öeldnud, et mitte kedagi ei koti see tiitel neid seal linnas. Võtan oma sõnad tagasi, praegu meenutas see Narvas tähistamine nagu eelmise aasta Kalju tiitli tähistamist Nõmme mäel

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Tahaks natukene viriseda, sest kuidagi kummaline näha, et aastal 2019 ei ole narvakatel eesti keelset veebikat. Okei, saan aru, et vene kogukond ja jutud, but still, still nagu.
            Narva võidu üle mul ka endal heameel, viitsimata googledada, palju arvele cashi tulebki?
            Mitte isegi inglise keeles pole......

            Kommentaar


              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
              Mitte isegi inglise keeles pole......
              Kas on praegusel ajal kodulehti üldsegi vaja, eriti kui seal midagi operatiivselt ei kajastata? Flora kodukal on viimane uudis teisipäevast, Kaljul on uudistega veel kehvemad lood.

              Ja selle taustal norida, et Trans vene keeles teeb, on veits ülekohtune. Pole nende kodukat ammu külastanud, aga uudistevalik on hetkel ikka lausa eeskujulik, vene keeles küll, aga mis teha, seal elavad enamus venelased.

              Kommentaar


                Kunagi nad üritasid eesti keelset versiooni paralleelselt luua, aga see oli ka selline tihti uuendamata säästukas. Eks kõik jääb selle taha, et pole pädevat keeleoskajat seal kasutada ja noh, nagu juba öeldud, siis sihtgrupp pole ka just eesti keelne ja seega ei ole vist ka kõige prioriteetsem.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Kogukonnajuhile võib see karikas küll kena kingitus olla. Järgmine kodumäng tuleks see staadionile postamendi otsa panna ja rahvast kutsuda vaatama, saab pilti teha ja värki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tannn Vaata postitust
                    Palju Õnne!
                    Saan öelda, et olin tõenäoliselt üks vähestest inimestest täna staadionil, kes oli ka kohal aasta 2001 karikafinaalis Valgas, kui Narva võitis.
                    Nüüd pidin 18 (!!) aastat nende järgmist karikavõitu ootama
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                      Mitte isegi inglise keeles pole......
                      Mida see kadakasakslase mängimine siin Eestis annab? Eriti kui valikuliselt ainult positiivseid tulemusi kajastada, nagu eespool juba tabavalt mainiti. Asja tehakse mõttega ja oma sihtrühmale ning värske, originaalse ja asjaliku sisu poolest teeb Transi kodukas pea kõigile teistele silmad ette. Ei pea kuskile sisutuid h䚚tääge ja õõnsaid hüüdlauseid toppima ega midagi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Soccernet võiks klubide kodulehed ja sotsmeediad jälle pingeritta seada.
                        Meenutus 2012 aastast: https://soccernet.ee/artikkel/rr-mil...s-parimat-tood

                        Kommentaar


                          Tahtmata vaadata läbi teatud prillide, siis mu meelest on Flora koduleht kõige loogilisem, minimalistlik ja puhas, kergesti leitav info. Kalju oma näiteks liiga sodi-pudi mu maitsele - liiga palju on kõike üheskohas ja sellised liikuvad reklaamid on alati mind närvi ajanud. Kalju lehel olles on tunne, et oled kuskil Mumbai turul, kus on kõike liiga palju ja ei tea mis edasi teha ja kuhu minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Miks peaks keegi klubi kodulehele minema? See on naiivne, mitte retooriline küsimus.
                            Ideepoolest peaks olema see esimene asi millega inimesi kõnetada ala vaadata ajalugu, meeskonda jms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Miks peaks keegi klubi kodulehele minema? See on naiivne, mitte retooriline küsimus.
                              Naiivne on arvata, et kõik tarvitavad Facebooki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Naiivne on arvata, et kõik tarvitavad Facebooki.
                                Narva puhul VK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X