320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Özcan lahkus ametist.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Özcan lahkus ametist.
      This shit is sad. Tegelikult ju mängupilti oli ja ma võin kindlasti öelda, et Özcan oli mul isiklikult lemmiktreener eestis, aga kuna siin tunda, et eelnevalt meie endistest ekskoondislastest peatreeneritest võtab Özcan vastuste enda peale, mitte ei süüdista mängijaid, et selle eest vähemalt austus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        This shit is sad. Tegelikult ju mängupilti oli ja ma võin kindlasti öelda, et Özcan oli mul isiklikult lemmiktreener eestis, aga kuna siin tunda, et eelnevalt meie endistest ekskoondislastest peatreeneritest võtab Özcan vastuste enda peale, mitte ei süüdista mängijaid, et selle eest vähemalt austus.
        on vaja midagi muuta, 1/3 mängitud. Kahju aga reaalsus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Co9UnitedShift Vaata postitust
          on vaja midagi muuta, 1/3 mängitud. Kahju aga reaalsus.
          Tihti peale on Transis vaja iga paari kuu tagant midagi muuta.
          Kala mädaneb ikka peast.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas Co9UnitedShift Vaata postitust
            on vaja midagi muuta, 1/3 mängitud. Kahju aga reaalsus.
            Kas toote Bondarenko karikat võitma?

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Kas toote Bondarenko karikat võitma?
              Ironiseerida ju võib, aga samas ka Kalju ei ole kaugel kui Karel Voolaid on Hiiul tagasi, kui nii jätkatakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Tihti peale on Transis vaja iga paari kuu tagant midagi muuta.
                Kala mädaneb ikka peast.
                Tead Ida-Viru klubides on kõigis sama probleem, et need Nõukaaegsed vene rahvusest härrasmehed viljelevad seda 40 aasta tagust stiili, et kui võidetakse, siis on ,,oo maladets,, ja kui kaotatakse, siis hea kui lõuga ei saa. Niikaua kuni see koolkond seal tegutseb ei hakka mitte midagi muutuma ja sa võid sinna peatreeneri pingile tuua Pep Guardiola isiklikult ka. Sellessuhtes, et ma olen samamoodi suht enam kui kindel, et paari kuupärast on taas vahetusi oodata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Tead Ida-Viru klubides on kõigis sama probleem, et need Nõukaaegsed vene rahvusest härrasmehed viljelevad seda 40 aasta tagust stiili, et kui võidetakse, siis on ,,oo maladets,, ja kui kaotatakse, siis hea kui lõuga ei saa. Niikaua kuni see koolkond seal tegutseb ei hakka mitte midagi muutuma ja sa võid sinna peatreeneri pingile tuua Pep Guardiola isiklikult ka. Sellessuhtes, et ma olen samamoodi suht enam kui kindel, et paari kuupärast on taas vahetusi oodata.
                  Nii ta on jah.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Vene jalgpalli stiil on vähemalt suhteliselt ilus, lühikesed söödud ja värki

                    Kommentaar


                      See on nii naljakas lause, et tuleb kindlasti jäädvustada: "Ma armastan meie presidenti väga, Burdakovid on nagu minu perekond. Nikolai on nagu minu isa. Constantine ja Igor vennad, Christina õde."

                      Kommentaar


                        Kerge finaalieelne nostalgialaks. Filmisime siis, kui Özcan oli veel peatreener.

                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Balaball nr. 35 - Maksim Gruznov (inglisekeelsed supakad)

                        - mida praegu teeb?
                        - kuidas tervis on?
                        - mida karjäärist mäletab?
                        - keda Narvas austab?
                        - nõrkused ja tugevused treenerina
                        - mis variandid olid välismaal mängimiseks?
                        - Narva Transi karikavõit 2001. aastal
                        - vigastused
                        - koondis ja kodakondsus

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          1. poolajal panin tähele, et standardolukordades hoidis Kuuske Zakarlyuka. Nagu miks? Ja seejärel panin tähele, et Flora sai kogu aeg peaga löögile neis olukordades. Lõpuks läks see maksma.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            See on märkimisväärne, et esimene hooaja võit tuli tiimibvadtu, kellele ei löödud eelmine aasta ühtegi väravat.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              ma olen alati narvasse uskunud, alati. ma nägin seda halli turnal juba ja ma näen seda siiamaani. ootan juba neid tegalasi" paide kõlbab ainult eurosse" vendi.

                              Kommentaar


                                Just! Õigupoolest peakski 4 eurokoha välja jagama 11 vooru kohtumise tulemuse põhjal, mitte eelmise aasta lõpptabeli või jabura karikafinaalivõidu eest! Sambazi süvaanalüüsi karandii!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X