320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Viimastelgi aastatel on ju kõvasti komplekteerimisega vaeva nähtud ent Premium liiga lõpptabelis on asi läinud vastupidi üha kurvemaks.
    Transi puhul on ikka nii olnud, et hooaega alustades ollakse entusiastlikud ja räägitakse eurokohtadest ning medalimängudest, aga lõpuks läheb nii nagu ikka.

    Sel aastal tundus nagu ollakse isegi komplekteerimisega täkke pandud. Eelmistel aastatel on kõvasti selles vallas vajaka jäänud. Aga tagajärjeks isegi katastrofaalsem hooaeg kui eelnevad. Hooaja alul läksid tõesti nii mõnedki kohtunike otsused nende vastu, aga kui hooaega laias plaanis vaadata, siis ega seal kedagi peale enda küll süüdistada pole.

    Mina muidugi Narva jalgpalli köögipoolt isiklikult ei tea ega tunne, aga mulle tundub, et suurim häda on seal selles, et emotsionaalsus seljatab tihtilugu ratsionaalsuse ja kaine mõistuse.

    Seda, et nad liigast välja pudenevad, ma ei arva. Iseasi on, et kas sellelt kasinalt pinnalt jätkub seal veel üldse motivatsiooni.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Tuleb nii, et käisime paar nädalat tagasi Novruzoviga Balaballi episoodi filmimas, ja järgmine nädal tuleb siis see episood välja.
      Oli küll nii, et kohati ei saanud üksteisest sittagi aru, aga vähemalt oli fun.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Selle episoodi ilmumise järel ilmus mu Instagrami foto (millel olen mina Nurlaniga) alla kommentaar, kus mingi mees Aservaidžaainist soovis, et ma tervitaks Bondarenko naist.

        Selle peale ma vastasin, et isiklikult ei tunne ei Bondarenkotega tema naist.

        Minu vastuse peale tuli vastus samalt mehelt, et isiklikult ei peagi tundma. Lihtsalt soovi sellele treenerikesele ja tema perele õnne. A la mehed Bakuust soovivad.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Selle episoodi ilmumise järel ilmus mu Instagrami foto (millel olen mina Nurlaniga) alla kommentaar, kus mingi mees Aservaidžaainist soovis, et ma tervitaks Bondarenko naist.

          Selle peale ma vastasin, et isiklikult ei tunne ei Bondarenkotega tema naist.

          Minu vastuse peale tuli vastus samalt mehelt, et isiklikult ei peagi tundma. Lihtsalt soovi sellele treenerikesele ja tema perele õnne. A la mehed Bakuust soovivad.
          See kõlab täpselt nii, et soovi kui julged aga ole valmis kiirelt jalgadele valu andma.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            See kõlab täpselt nii, et soovi kui julged aga ole valmis kiirelt jalgadele valu andma.
            See näeb täpselt nii, et Nurlanil oli kas tüli Bondarenkoga või mingi arusaamatus ja ta rääkis oma kuumaverelistele sõpradele edasi.



            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Lugesin Burdakovi intervjuud ja jäi silma lause "Kordan: kohtunikud teevad alati vigu, selle vastu ei saa, aga ma tahan, et kohtunikule näidataks tema viga konkreetselt ette ja tehtaks selgeks, et see ei tohi korduda."

              Puht must-valgelt ma toetan seda ideed, et kohtunikud ei saa olla privileegid. Küll aga, kas see võib tekitada situatsiooni, kus kohtunikud pigem EI julge vilistada, kuna see ei tohi korduda.

              Lisaks sellele, peab tunnustama Teda, et on viitsinud Ida-Virumaal ajada aastast aastasse seda teemat, ning teda juba naljalt maha ei murra. (Oma lemmik Levadale viskan ka selle eest privetikud)

              Kommentaar


                Eilses Põhjarannikus oli Transist väike lugu Burdakovi kommentaaridega. Tavaliselt Soccerneti ka Põhjaranniku lood Transi kohta jõudnud, aga seekord ei näinud, et oleks. Burdakov arusaadavalt löödud ja pessimistlik pärast sellist hooaga, aga olen siiski suht kindel, et ei loobuta. Medali eest võitlemiseks tõesti Narvas ressurssi napib, aga meistriliiga tasemel võistkonna välja panemiseks peaks vahendeid jaguma küll.

                Link: https://pohjarannik.postimees.ee/712...asemel-jatkata

                Algselt postitas Põhjarannik Vaata postitust
                Burdakov mõtleb, kas on võimalik veel meistriliiga tasemel jätkata

                Narva Transi jalgpallimeeskonna president Nikolai Burdakov vajab mõtlemisaega, et otsustada, kas on võimalik veel jätkata klubiga meistriliiga tasemel, kus pealinna klubidega konkureerimine on muutunud iga aastaga üha keerulisemaks.

                Alates meistriliiga loomisest 1992. aastal Eesti jalgpalli eliitseltskonnas püsinud Narva Trans pääses laupäeval üle noatera üleminekumängudele kukkumisest. Hooaja viimases mängus kaotas Trans Tallinna Legionile 1:3. Kuna lähim jälitaja FC Kuressaare tegi samal ajal 1:1 viigi viimaseks jäänud ja meistriliigast lahkuva Tallinna Kaleviga, säilitas Trans 8. koha, kogudes üleminekumängudele minevast Kuressaarest ühe punkti rohkem.

                Eriti õnnetu oli Transi jaoks hooaja teine pool, kus viimasest 13 mängust kaotati 9, tehti kolm viiki ja saadi vaid üks võit. Hooajaga kogunes üksnes 25 punkti ja väravate vaheks jäi 31:49.

                "Hea on ainult, et see kannatusterohke hooaeg lõpuks läbi sai," ütles klubi president Nikolai Burdakov, märkides, et rõõmustada pole millegi üle, kuna niivõrd reaalses väljalangemise ohus pole klubi varasema 28 hooaja jooksul olnud.

                Burdakovi sõnul vajab ta mõtlemisaega, et kaaluda, kas ja kuidas on praegustes tingimustes võimalik järgmisel hooajal jätkata oma klubiga meistriliigas. "Sel ajal, kui tingimused olid võrdsemad, suutsime pealinna klubidega konkureerida. Praegu muutuvad võimaluste käärid aina laiemaks: see puudutab nii klubide eelarvet kui ka talvised treeningutingimusi," rääkis Burdakov, kes on teravalt kritiseerinud otsust ehitada järgmisel aastal jalgpallihall Narva asemel Jõhvi, lähtudes mitte jalgpalli arengust, vaid keskerakondlase Martin Repinski poliitilistest ambitsioonidest.

                Tema sõnul on jalgpall teinud viimasel viiel-kuuel aastal suure vähikäigu kogu Virumaal. Kui varem heitlesid meistriliigas medalite pärast nii Sillamäe kui ka Narva ja tippseltskonda kerkisid ka Jõhvi ja Rakvere ning esiliigas kuulusid paremate hulka Kiviõli ja Kohtla-Järve meeskond, siis nüüd pole sellest peaaegu midagi alles jäänud. Trans jäi vaevu meistriliigasse, Kohtla-Järve pudenes kindlalt esiliigast, ülejäänute täiskasvanute meeskonnad mängivad teises liigas või ei mängi enam üldse.

                Kommentaar


                  Alles mõned päevad tagasi Soccernetile antud intervjuus oli ta jätkamise osas küll märksa positiivsem.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Paljude asjadega nõus aga mõne koha peal vaidleks vastu ka, Burdakovil endalgi tuleks peeglisse vaadata.

                    2019 hooaja meeskond oli igati tasemel ja selle potentsiaal oli vähemalt Tallinna klubide tuules enese hoidmine ehk 4 koht. Meeskonnas oli häid mehi, Saliste, Meerits, McWoods. Kalašnikovs peatreenerina oli selge visiooniga ja tabelis oldi hooaja alguses ilusti konkurentsis.
                    Siis algas pihta. Põhjus Kalaši vallandamiseks oli veider a la mine treeni vahepeal lapsi ka. Seda klubi ambitsioonikalt peatreenerilt nõuda, olgu või Narva iseärasusi arvestades, oli jabur. Meeskond mängis head jalgpalli, mille tõestuseks oli ka karika võit samal kevadel.

                    Ozcaniga pandi puusse aga tema korraliku peatreeneriga mitte asendamine oli taas klubipoolne möödalask. Veider duo Kurotškinist(kes ütles ju kohe, et ta ei tahagi olla peatreener) ja Gruznovist ei toitnud ega sisendanud mängijatesse kindlust sihipärasest tööst.

                    Sillamäelt tippjalgpalliklubi kadumine oli suuresti nende enda kamikazeliku majandusmudeli ebaõnnestumine, kõige ehtsam näide sugardaddy jalgpalli varjuküljest.
                    Minu teadmised Rakvere Tarvase ebaõnnestumisest on pisut pealiskaudsed aga kas tänane seis ei ole mitte tagajärg, kus reaalse võimekuseta klubi tõusis kõrgliigasse ja niiöelda "katkestati" ära end sellega?

                    Ja kõige lõpuks on sellest jalgpallifamiiliast rohkem kahju, kui kasu. Ülesanded olgu jagatud ja usaldatud. See, et Burdakov oma laste, sõprade ja sugulastega treeneripingil istub on täielik huumor. Pakazuuha, kui lubate.
                    Selline asi ei käi professionaalse jalgpalliklubi tegemiste juurde ning sellest on viimane aeg aru saada.
                    See klubi on vanahärrale väga kallis ja see on täiesti arusaadav, ma austan seda. Aga kui endal jaks otsas siis tuleks mõtlema hakata klubi pärandamisele ja jätma ennast tahaplaanile. Õigus, et jalgpall idas on saanud tagasilööke ent asi on pigem selles, et konkurendid ei maga. Viljandi, Tartu, Paide on kõik teinud suuri samme edasi ja selles konkurentsis jääd sa paratamatult kaotajaks, kui sul pole plaani.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      atleticomadridi aruteluga 100% nõus.

                      Burdakovi intervjuudest saab tõmmata mingil määral paralleeli Levadaga. Neid mõlemaid ühendab see, et elatakse mõtetega nagu minevikus, nö heades aegades. Üks hetk peab sellest lahti laskma ja reaalsusega silmitsi seisma ning vastavalt kujunenud tingimustele ja olukorrale tegutsema. Burdakov, vastupidiselt Levadale, ehk oma hiilgeaegu päris unenägudes ei näe, aga kumab siiski see tema jutust kohati läbi. Ka sel võib klubile olla kontraproduktiivne mõju.

                      Küll olen ma aga nõus Burdakovi kriitikaga jalgpallihalli Jõhvisse kerkimise kohapealt. Narva on Virumaa suurim linn, kus on ka kõrgeimal astmel mängiv kubi. Igasugune inimloogika ütleb, et jalgpallihall Narvas oleks mitte ainult loogiline, aga Transi kui Ida-Viru jalgpalli lipulaeva talviseks ettevalmistusperioodiks suisa hädavajalik.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Mulle tundub, et maakonnakeskusena on Jõhvi logistiliselt parema koha peal ja suht keset maakonda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Mulle tundub, et maakonnakeskusena on Jõhvi logistiliselt parema koha peal ja suht keset maakonda.
                          Minu teadaolevalt oli seal hulk teisi põhjusi, miks Jõhvi saab selle halli endale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust

                            Küll olen ma aga nõus Burdakovi kriitikaga jalgpallihalli Jõhvisse kerkimise kohapealt. Narva on Virumaa suurim linn, kus on ka kõrgeimal astmel mängiv kubi. Igasugune inimloogika ütleb, et jalgpallihall Narvas oleks mitte ainult loogiline, aga Transi kui Ida-Viru jalgpalli lipulaeva talviseks ettevalmistusperioodiks suisa hädavajalik.
                            Vot siin sa võtadki sõna teemakohta, millest sul õrna aimugi pole. Jõhvi koos Kohtla-Järve ja lähedalolevate asulatega on selgelt suurem kui Narva. Teiseks tehakse Jõhvis Škaletade, Šhaskovidega eesotsas + lisandunud välismaa treeneritega väga heal tasemel noortetööd, mida näitavad ka noorteliiga hüppeliselt kasvanud tulemused.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Vot siin sa võtadki sõna teemakohta, millest sul õrna aimugi pole. Jõhvi koos Kohtla-Järve ja lähedalolevate asulatega on selgelt suurem kui Narva. Teiseks tehakse Jõhvis Škaletade, Šhaskovidega eesotsas + lisandunud välismaa treeneritega väga heal tasemel noortetööd, mida näitavad ka noorteliiga hüppeliselt kasvanud tulemused.
                              Väga võimalik, ega ma mingi Ida-Virumaa spets pole tõesti. Kaugel sellest.

                              Kui muidugi Burdakovi uskuda, siis Jõhvisse kerkib hall vaid tänu poliitilistele mängudele ja neile Jõhvi asupaigana ei paista sobivat. Või noh, talviseid treeningtingimusi see Transi jaoks ei parandaks. Ca 50 km poleks muidugi päris pealinna sõit, aga ju siis jääb liiga kaugele.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Väga võimalik, ega ma mingi Ida-Virumaa spets pole tõesti. Kaugel sellest.

                                Kui muidugi Burdakovi uskuda, siis Jõhvisse kerkib hall vaid tänu poliitilistele mängudele ja neile Jõhvi asupaigana ei paista sobivat. Või noh, talviseid treeningtingimusi see Transi jaoks ei parandaks. Ca 50 km poleks muidugi päris pealinna sõit, aga ju siis jääb liiga kaugele.
                                Üks ei välista teist. Seal taga võivad vabalt olla ka poliitilised mängud. Arvestades Keskerakonna seisu ühes ja teises kohas. Muu on kõik hea vabandus.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X