320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Trans mängitab viimastes mängudes Vladislav Tšurilkinit, kes samal ajal ka saalijalkat Anžis vapralt edasi mängib. Kuna Tšurilkin on varem Meistriliigas mänginud, tohib ta Transi alles alates 1. juulist esindada. Imelik värk igatahes.
    Eriluba äkki?

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust


      Kes vene keelest aru saavad, siis Narva Transki youtube`s oma kanalile elu sisse puhumas. Minu vene keel väga heal tasemel pole, seega ehk keegi viitsib teha lühikese kokkuvõtte.
      Tore, et tehakse/tehti, ent viisakas oleks võõrkeelse inteka puhul ka subtiitrid panna. Tõepoolest, kui eesti keel nii müstiline on, siis äkki vägistab inglise keeles midagi ära.. oleks asi seegi. (EDIT: subtiitreid pean silmas, mitte kõne )
      PS! See FB kokkuvõte, millest kõikvõimsa google'ga jagu saab on ju ilmselgelt väga väike kild 17 (!) minutist.

      Kommentaar




        Vladislav Vladivostokis siis? Miks ma seda varem ei teadnud?

        Kommentaar


          Algselt postitas janiion Vaata postitust
          http://www.transfermarkt.co.uk/en/vl...ler_42865.html

          Vladislav Vladivostokis siis? Miks ma seda varem ei teadnud?
          Ja et lausa vene noortekoondises mänginud, ei teadnud seda ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Ja et lausa vene noortekoondises mänginud, ei teadnud seda ka.
            See on saladus olnud jah, ma pigem arvan, et Vene U-21-s mängis keegi nimekaim lihtsalt.

            Kommentaar


              Kodulehel teda meeskonna koosseisus igaljuhul pole.

              Kommentaar






                Jah nõnna ta siis meilt läks jällegi.
                Mõni venekeele oskaja võiks loomulikult lisada mõne noppe kodulehe intervjuust, kui on mida noppida.

                Edit: Google translatega tõlgituna Inglise keelde saab isegi ühtteist aimu

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Jätkan siit kohe sujuvalt. Kazura Tammekasse? Kuidas kommenteerid, Mällar?
                  Viisite lihtsalt Lätti ära ja üksiti mängis ka? Mäletan paari Transi mängu eelmisel hooajal ja mõtlesin toona, et see vend ei saa puhas poiss olla.
                  Mürki selle peale ei võta though.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas janiion Vaata postitust
                    Jätkan siit kohe sujuvalt. Kazura Tammekasse? Kuidas kommenteerid, Mällar?
                    Viisite lihtsalt Lätti ära ja üksiti mängis ka? Mäletan paari Transi mängu eelmisel hooajal ja mõtlesin toona, et see vend ei saa puhas poiss olla.
                    Mürki selle peale ei võta though.
                    Otseloomulikult olen ma ülirahul selle transferiga küll, kui et nüüd ainult Pohlak läbi laseb ja tüübiga käed ikka lüüakse. Jälgisin teda eelmine hooaeg üsna hoolega, kuna liikus Narva mu huvipakkuvaimast klubist Lätis - FK Jelgavast, kus valiti eelmised 2 hooaega aasta kaitsemängijaks. Ütleme nii, et eelmise aasta Transis oli põhimees, siis meil oleks üks liidreid ehk kindel kaitsetugitala, kelle peale saab alati loota.

                    Olgu Trans on Trans, aga ta oli seal vaid pool hooajast ning ma arvan et see on üsna alusetu süüdistus, aga siiski on see sinu õigus. Endal oli näiteks sama arvamus Transi ühe teise lätlase paljudest Abramenko kohta,..

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Tänud. Eks sõna "Trans" kõigutab meie objektiivsust palju. Mulle meenub just Transi ja Tammeka vaheline kohtumine (Tammeka võitis), kus ma hoidsin juustest kinni ja sajatasin kõnealuse mehe suunas roppusi. Tüüp lihtsalt ei liigutanud end. Võis halb päev olla.
                      Ära võta seda kui süüdistust või üldse kuidagi negatiivselt. Lihtsalt tuli meelde, kui Kazura ja Tammeka nime ühes uudises nägin.

                      Kommentaar


                        Nonii, tunnistage üles, kes on Wikis nalja teinud: http://en.wikipedia.org/wiki/Costin_Curelea

                        E: Okei...
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Nonii, tunnistage üles, kes on Wikis nalja teinud: http://en.wikipedia.org/wiki/Costin_Curelea

                          E: Okei...
                          Avastasin hetkel isegi sellise venna Transi nimekirjast erinevatest portaalidest. Mingi hull teema tema üleminekuga ja Otelul Galati ka vist asjaga seotud: http://sportb.ro/narva-trans

                          Kommentaar


                            On keegi vahepeal ka selle rumeenlase asjus targemaks saanud?

                            Siit igatahes vastust ei koorunud:
                            http://www.soccernet.ee/kapitaalselt...-kaarte-segada

                            Kommentaar


                              rumeenlase kohta yltes Burdakov et too ei j6udnud yldse kohalegi.

                              Kommentaar


                                Kui Transi esmane eesmärk pole tulemust teha, siis on see mõistetav, aga aastast-aastasse sama mängijate "värbamise poliitika". Ei ole võimalik ju korralikku ettevalmistust teha ning mingitki kokkumängu saavutada, kui sats alles märtsiks kokku saadakse. Mitu meistritiitlit Narval juba oleks, kui mänguväline pool oleks vähemalt Tallinna esiklubide tasemel? Ja noh, viinavea ning kerge raha lummus kah puuduks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X