320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=zizi;1498765]mis toimus?
    Transi ja Tammeka mänguga tehti raudselt head lükked - punane kaart, mõlemad meeskonnad skoorivad, kaotus,...(triobet)[QUOTE]
    Manu Real mängus oli ka punane kaart, mõlemad skoorisid ja kaotus. Kindlasti panustasid. Eriti Triobetis, Nani pani 100 eur peale, et saab punase.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Nani pani 100 eur peale, et saab punase.

      Kui ta isegi oleks seda teinud siis oleks ta panus olnud vähemalt 4-5* suurem
      Adiós amigos

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Manu Real mängus oli ka punane kaart, mõlemad skoorisid ja kaotus.

        eks ole, ei või olla, et Trans võiks midagi sellist teha ja iseenda vastu panustada?

        ma loodan, et saad aru, et see on ka ainuke sarnasus neil mängudel
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Mu point oligi selles, et Triobetis ei pane keegi sentigi peale, kel vähegi mõistust peas!

          Kommentaar


            Midagi kahtlast silma ei hakanud. Muidugi kui tsirkust tehtaks, siis mõne üksiku klouni esituses ja see ei pruugikski silma hakata.

            Mängu võiks kokku võtta nii, et Trans ründas ja Tammeka lõi. Transil äralööjat veel ei ole (too uus lätlane võib olla), aga kui ta leitakse, siis võetakse viies koht turvalise vahega enda valdusse. Potentsiaali on meeskonnas kuhjaga. Eriti jäid silma ääred Dubõkin oma tuntud headuses ja Šešterkov vähemalt sama teravana.

            Tammeka mängis targemalt, distsiplineeritumalt ja meeskondlikumalt, aga vajas võiduks ka kõvasti õnne. Isegi kümnemeheline Trans surus nii kõvasti, et tartlased pidid kaitset betoneerima.

            Kommentaar


              See et Gruznov jätkab Transi noortetreerina näitab tõepoolest, et probleem on olnud ainult mängijatekeskne ja klubi ei ole kuidagimoodi seotud, eks?

              Kommentaar


                no ma ei saa aru kas burdakov ongi lolll või mängib seda veenvalt- ei tea jah, eks nüüd peab jalgpalli liidust küsima, mis me teeme sellises olukorras.... kas see ongi nii tähtis ja huvipakkuv... tule taevas appi, kuda maapind selliseid kannab?!

                Kommentaar


                  Aga kes siis tulevasi pallureid käsu peale kaotama õpetab, kui kõik ära saata? Keegi peab ju järjepidevust hoidma..

                  On veel jalgpalliringkondades mõni inimene, kes arvab, et Narva juhtkond ei ole kõik need aastad asjast teadlik olnud? Kihlveopettusega klubile sita keeramine peaks nii suur tabu olema, need kaheksa peaks tervest Narva linnast keelatud olema. Kes teab millised tulemused oleks Narval ilma nende jamadeta olnud. See, et mehele antakse veel tööd peale kogu seda sigadust, näitab ilmekalt, mis tegelikult Burdacov ja co asjast arvavad....

                  Kihlveopettustega on nii, et kui nulltolerantsi ei kehtestata, siis jäävad alati kahtlused. Mul tekib nüüd õigustatud küsimus, kui kindel Tammeka võit siis oli? Mis koefid olid?

                  Kommentaar


                    nõustun eelpool kõnelejatega.
                    Häbi narvale, ejl.le ja burdakovile. Paide naiskona puudumine on selle kõrval nohu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      ... Mul tekib nüüd õigustatud küsimus, kui kindel Tammeka võit siis oli? Mis koefid olid?
                      Trans on väga nõrk praegu. Treeningmängude ja esimeste PL voorude põhjal asetaks nad hetkel Tammekaga suht ühele pulgale. Ma ei olnud üllatunud, et Tammeka võitis. Ma ei oleks olnud ka üllatunud, kui Trans oleks võitnud. Täiesti ettearvamatu meeskond ja ma ei mõtle seda võimalike kihlveopettuste valguses vaid tüübid on ju alles rohelised ühtse meeskonnana. Võimatu prognoosida, mis neist hooaja vältel võib saada.
                      Videokokkuvõtet vaadates tundus, et Trans ju ikka üritas väravat lüüa. Tammeka koef oli umbes 5,5.

                      Kommentaar


                        On EJLi kodukal olev info õige, et Jagudinil on jätkuvalt vaid UEFA A litsents? Kui mälu alt ei vea, siis JOKK skeemi eelmise hooaja II pooles ei kasutatud või jäi Prikhodko ametlikult ametisse?

                        e: kes ei saa aru, millest jutt, siis väike meeldetuletus Järvela artiklist - http://www.ohtuleht.ee/439473

                        Kommentaar


                          Jagudin teeb praegu Pro litsentsi Riias toimuvatel kursustel. See on talle ilmselt ka lihtsam kuna see toimub vene keeles.

                          Kommentaar


                            enam pole vaja ka seda litsentsi tal. aga noh... palju õnne trans ja jalkaliit ka muidugi!

                            Kommentaar


                              Soliidne huumoritund esmaspäeva õhtusse. Bondarenko taust on igatpidi puhas, sobib väga hästi taaskord pukki. Nüüd ootaks, et Gruznov järgmisel hooajal palgatakse abitreeneriks, Ussoltsev hakkab väravavahte koolitama, Kulik arstiks ning Lepik hakkab mängijate füüsilise tervise eest hoolitsema, siis oleks punt täielik!

                              Kommentaar


                                Ida rindel muutusteta!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X