320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ma siis ka ütlen sõna sekka Pärnu-Jaagupi vs Nirvaana mängu osas Nirvaana väravavahina.

    Esiteks tuleb öelda, et Pärnu-Jaagupi oli tunduvalt üle ja kahtlemata on nad koos Audruga favoriidid esimesele kahele kohale. Nad olid tublid ja mängisid hästi. Niisamuti, olgugi et me olime pideva surve all, olid väljakumängijad väga tublid ja Pärnu-Jaagupi reaalsed väravavõimalused oli kauglöögid. Olime väga distsiplineeritud. Vile kohta ei saa midagi eriliselt kriitilist öelda, kohtunik sai hakkama. Küll aga eks peab nentima, et teisele poolajal lisati arusaamatult palju. Süüdistada aga kedagi ei saa, väravad lasime ise sisse. Selle "kummitusvärava" kohta ei oska midagi öelda, olin iiga kaugel . Tunnen, et pärast 1:1 väravat oli juba piisavalt mängitud ja oleks pidanud kõlama lõpuvilu. Aga au konkurentidele, võitlesid lõpuni ja kasutasid lõpus meie kerge väsimuse ära.

    Üks asi küll häiris - mis on täiesti reeglite kohane, aga siiski natukene low. Nad on esimene võistkond, keda ma näen, et kasutavad väga otseselt ära seda, et suluseisu reeglit pole ja panevad mõne suurema tüübi lihtsalt värava ja väravavahi ette seisma. See on lubatud, aga ei pea seda õigeks. Aga noh, see on maitse asi.

    Edu neile ja edu meile.
    Pärnu JK Poseidon

    Kommentaar


      Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
      Üks asi küll häiris - mis on täiesti reeglite kohane, aga siiski natukene low. Nad on esimene võistkond, keda ma näen, et kasutavad väga otseselt ära seda, et suluseisu reeglit pole ja panevad mõne suurema tüübi lihtsalt värava ja väravavahi ette seisma. See on lubatud, aga ei pea seda õigeks. Aga noh, see on maitse asi.

      Edu neile ja edu meile.
      Eelmisel aastal oli sama seis. Lõhub mängu ainult, tõmbab liinide vahed suureks

      Kommentaar


        olen kindel, et jalgpalliliit soovis Rahvaliiga loomisega meelitada vutti mängima põhiliselt ikka need inimesed, kelle kokkupuude vutiga on kergelt öelda põgus või vähemalt mitte liiga tihe. Siit ka kindlasti osaliselt lõtvus reeglite suhtes (suluseisu puudumine, mängijate arv väljakul, vahetused, jne). Kuid Eesti on väike ning seda võimalust mängida minimaalsete kulutustega liigat (antud juhul, siis Rahvaliigat) on ära kasutanud mitmed klubi, kes madalamat liigat mängida mingil põhjusel ei saa, rääkimata väga paljudest mängijatest, kes mingi aja jooksul on mänginud väga erineva tasemega liigajalgpalli. Ühesõnaga liiga mis peaks pakkuma lõbu ja toredat meelelahustust kaotab kohati oma mõtte. Eks siit ka erinevad arusaamad kohtunikutegevusest, mängulistest momentidest.
        Ma isiklikult teeksin sellised muudatused, kus ei tohiks mängida ükski litsentsiga mees ning lisaks paneks peale ka näituseks 5.a litsentsi reegli. Siis võibolla oleks see liiga ka rohkem "rahvaliiga" moodi.
        Ma ei tea kuidas muidu teise spordialade "rahvaliiagd" töötavad? Oleks huvitav võrrelda, kuidas kossutajad või võrkpallurid rahvaliigas toimetavad.

        Kommentaar


          Ütleme nii, et vastasmeeskonna väravavahina ma tean mida sa "tunned". Kuigi eks sellel taktikal puhul ole ka omad nõrgad küljed ja seda kasutades pead võtma ka piisavalt riski. Väravavahi koha pealt peavad siin oluliselt appi tulema kaitsjad ja ruumi peaks vasturünnakuks piisavalt tekkima kui jõudu jätkub!

          Üks asi küll häiris - mis on täiesti reeglite kohane, aga siiski natukene low. Nad on esimene võistkond, keda ma näen, et kasutavad väga otseselt ära seda, et suluseisu reeglit pole ja panevad mõne suurema tüübi lihtsalt värava ja väravavahi ette seisma. See on lubatud, aga ei pea seda õigeks. Aga noh, see on maitse asi.

          Edu neile ja edu meile. [/QUOTE]

          Kommentaar


            Mis teha kui ründaja lihtsalt suur on!

            Algselt postitas Taff* Vaata postitust
            Eelmisel aastal oli sama seis. Lõhub mängu ainult, tõmbab liinide vahed suureks

            Kommentaar


              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
              olen kindel, et jalgpalliliit soovis Rahvaliiga loomisega meelitada vutti mängima põhiliselt ikka need inimesed, kelle kokkupuude vutiga on kergelt öelda põgus või vähemalt mitte liiga tihe. Siit ka kindlasti osaliselt lõtvus reeglite suhtes (suluseisu puudumine, mängijate arv väljakul, vahetused, jne). Kuid Eesti on väike ning seda võimalust mängida minimaalsete kulutustega liigat (antud juhul, siis Rahvaliigat) on ära kasutanud mitmed klubi, kes madalamat liigat mängida mingil põhjusel ei saa, rääkimata väga paljudest mängijatest, kes mingi aja jooksul on mänginud väga erineva tasemega liigajalgpalli. Ühesõnaga liiga mis peaks pakkuma lõbu ja toredat meelelahustust kaotab kohati oma mõtte. Eks siit ka erinevad arusaamad kohtunikutegevusest, mängulistest momentidest.
              Ma isiklikult teeksin sellised muudatused, kus ei tohiks mängida ükski litsentsiga mees ning lisaks paneks peale ka näituseks 5.a litsentsi reegli. Siis võibolla oleks see liiga ka rohkem "rahvaliiga" moodi.
              Ma ei tea kuidas muidu teise spordialade "rahvaliiagd" töötavad? Oleks huvitav võrrelda, kuidas kossutajad või võrkpallurid rahvaliigas toimetavad.
              Võrkpalli rahvaliigas on tehtud kaks liigat. Esimese liiga tipus mängivad pmslt endised profimängijad ja teise liiga lõpus külapaksud. Ehk siis on samamoodi kirju seltskond. Kaks liigat A ja B teeks asja põnevamaks/ tasavägisemaks.

              Täpselt sama süsteem on ka kossuliigas. http://www.kossuliiga.ee/ Seal on ka A ja B vahe üpris suur.

              Ilmselt oleks sarnane süsteem mõistlik sisse viia ka Jalgpalli Rahvaliigas. Keeldusid jms ei poolda. Kes seda keeldude süsteemi ikka hallata viitsib.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                Algselt postitas cefcef Vaata postitust
                Mis teha kui ründaja lihtsalt suur on!
                Ma ei mõelnud, et ründaja mängu lõhub, vaid selline taktika.

                Kommentaar


                  Nõmme Õllekas vs Tori Põrgulised 0-3
                  Mäng oli väga hea, aga no mõningate viledega ei jäänud mina küll rahule, aga väga sümpaatne vile oli kohtunikult. Mõningaid otsuseid saab kiruda siia ja sinnapoole, aga selliseid mänge pole olemaski, kus kohtunikuga rahule jäädakse 100%. Järgmine aasta oleme jälle paremad ja targemad.
                  Edu kõigile edaspidisteks mängudeks

                  Kommentaar


                    Kui käega mängiti siis on ju õiglane anda karistuslöök või mitte? Mäng iseenesest oli väga pingeline ja põnev
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Väga valus mäng.

                    Nirvaanalt võeti teisel poolajal ka minu löödud 2-0 värav ära kuna kohtunik vilistas Pärnu-Jaagupi mängijale käe enne kui pall väravasse lendas sellest samast löögist/puutest, seega saime värava asemel karistuslöögi (mis oleks pidanud vist üldsegi penalt olema). Üldiselt ei saa vile üle nuriseda, kuigi lisaminuteid tuli müstiliselt palju ning paraku ka mõned tähtsad otsused langesid kodumeeskonna kasuks.

                    Ju siis õnn soosib tugevamaid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PeeterL Vaata postitust
                      Kui käega mängiti siis on ju õiglane anda karistuslöök või mitte? Mäng iseenesest oli väga pingeline ja põnev
                      No, kui käega mäng on trahvikasti sees, siis antakse penalt mitte karistuslöök. Ma ei tahaks uskuda, et ma nii kaugelt selle värava lõin, tõenäoliselt oli see käega puude ikka kasti sees. Aga tühja sellega, mäng iseenesest oli super pingeline ja põnev tõesti. Kahju vaid, et võit käest libises.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        just sayin.. aga: mida vittu? palli ära toomise eest lisaminuteid kuus? kuus lisaminutit antakse sisi, kui keegi sureb platsil ära, murrab jalaluu või on busquets. palli ära toomise eest iseenesest lisaminuteid ei tohi anda, see on koduvõistkonna korraldada, et pallipoisid oleksid.. rahvaliigas muidugi pole neid vaja ja väravavhid tahtlikult kumbki ei viivitanud ka.
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          FC Rägavere vs JK Reval 3-5 ( 2-1 )

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BlueOne Vaata postitust
                            FC Rägavere vs JK Askele 3-5
                            Askelega on teil ju juba ammu mängitud ja 2-8 jäi toona

                            Ahjaa, Askele vs JK Rakvere Lõhkujad 4:2
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BlueOne Vaata postitust
                              FC Rägavere vs JK Askele 3-5
                              Õige peaks olema

                              FC Rägavere vs JK Reval 3-5 (2-1)

                              Kommentaar


                                Teist korda läks juba sassi, et me ei mänginud Askelega, no kurat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X