320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Ikka 25 mängija minimaalselt on vaja, hooaeg pikk, vigastused, töö, puhkused jne. Mitte keegi teeb 15-16 nimekiri.
    peaksid endale selgeks tegema,mis on rahvaliiga ja mis on selle mõte,ning väljund.see ongi suunatud nendele,kes ei osale liigades,kes on spordi lõpetanud ja tahavad vahel mängida.eelmistel aastatel oli see viga,et lubati osaleda,kuigi,polnud suuremasi mängumehed,keda ise näinud.aga ka mina tegin küsitlusel ettepaneku,et neid ei kasutataks.olgu see siis õlleliiga,või mis iganes,aga ei muutuks 5 liigaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaiiz Vaata postitust
      Peaksid endale selgeks tegema, mis on rahvaliiga ja mis on selle mõte, ning väljund. See ongi suunatud nendele, kes ei osale liigades, kes on spordi lõpetanud ja tahavad vahel mängida. Eelmistel aastatel oli see viga, et lubati osaleda, kuigi, polnud suuremasi mängumehed, keda ise näinud. Aga ka mina tegin küsitlusel ettepaneku, et neid ei kasutataks. Olgu see siis õlleliiga, või mis iganes, aga ei muutuks 5 liigaks.
      Paradasin tekst, muidugi lugematu.
      Ma ei ole nõus. Aga ei viitsi veel kommenteerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas odralauk Vaata postitust
        Esmapilgul kõige "kehvem uuendus" Kui alagrupis 9-10 tiimi siis juba tuleb 16-18 mängu mis tundub esmapilgul palju. Loodab, et siis 5-6 liikmelised alagrupid.
        Alagrupid tulevad see aasta maksimaalselt 6 liikmelised, mis tähendab et mängude arv jääb kõigile umbes samaks (10 mängu). Küll aga on mänge lihtsam kokku leppida, kuna seekord pead suhtlema maksimaalselt viie meeskonnaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas JK Mürakarud Vaata postitust
          Alagrupid tulevad see aasta maksimaalselt 6 liikmelised, mis tähendab et mängude arv jääb kõigile umbes samaks (10 mängu). Küll aga on mänge lihtsam kokku leppida, kuna seekord pead suhtlema maksimaalselt viie meeskonnaga.
          Väga timm!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kui eesmärgiks on läbipaistvuse suurendamine, siis mis need tehnilised võimalused on? Ehk mida me ikkagi selle 100 quidi eest saame?

            Ja mis juhtub, kui mul selgub kokku lepitud mängupäeval, et üks mängija on puudu? Varem oli lihtne, vähemalt teoorias: kutsusin appi sõbra, kes polnud ühtegi teise tiimi registreeritud. Kas nüüd peaksin ta esmalt fotograafi juurde saatma, et ERISe süsteemi lisada?
            Jah. Meil isegi peaksime mõnedele välisõbradele kes viibivad Eestis ainult suvel pakkuma variant et teeksid avaldus Eesti ID-kaardile...! Omamoodi KTM...

            Kommentaar


              kurat, mul ei olegi ID kaarti, ehk ma pean leidma mingi tüübi, kes näeb minu moodi välja, ja tema tanki lükkama.

              ma kahtlustan, et ei muutu suurt midagi peale selle, et jalkpalliliit üritab õllekõhtude pealt rikastuda. selle sada euri kraabib kokku kusagilt (viib taarat või midagi), aga nende mängijate personaalne registreerimine ilmselt jääbki võimatuks, enne mänge peab siis ju terve hooaja koosseis olema paigas juba, võimatu.

              igatahes vaatame, mis saama hakkab, kuigi ma arvan, et Vedelik paneb niimoodi tillid kotti.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                kurat, mul ei olegi ID kaarti, ehk ma pean leidma mingi tüübi, kes näeb minu moodi välja, ja tema tanki lükkama.

                ma kahtlustan, et ei muutu suurt midagi peale selle, et jalkpalliliit üritab õllekõhtude pealt rikastuda. selle sada euri kraabib kokku kusagilt (viib taarat või midagi), aga nende mängijate personaalne registreerimine ilmselt jääbki võimatuks, enne mänge peab siis ju terve hooaja koosseis olema paigas juba, võimatu.

                igatahes vaatame, mis saama hakkab, kuigi ma arvan, et Vedelik paneb niimoodi tillid kotti.
                Infoks, et ID kaart on Eesti seadusega kohustuslik dokument kõigile (erinevalt passist näiteks).

                Infoks ka seda, et "Mängijate arv ühes võistkonnas ei ole piiratud ning uusi mängijaid tohib võistkonda lisada kogu Võistluste alagrupiturniiri jooksul" (lause juhendist) ehk siis ei pea enne mängude algust olema terve hooaja koosseis paigas.

                Kommentaar


                  Tere!

                  Tahame sellel aastal esimest korda rahvaliigal osaleda.
                  Registreerumine tekitas veidi arusaamatusi, eriti seoses karikamängude osas (lisasin ka pildikese, kus need punasega märgitud). Milliseid karikaid silmas peetakse?
                  Olgu, tagusin igale poole linnukesed ja asjad ning tahtsin pangalingi kaudu maksma hakata, kuid selle asemel, et automaatselt makset tegema hakata, viis pangalink minu pangakonto avalehele. Mis moodi ma selle makse peaksin siis tegema?
                  Kas alguses oleks siis mõtekam panna meeskonna suuruseks 7 mängijat ja hiljem lihtsalt juurde lisada?
                  Jalgpalluri litsents - kuidas seda?
                  Kas mängijad peavad end iga üks ID-kaardiga süsteemis registreerima?
                  Selgituste jms osas mul teadmised puuduvad - nagu mainisin, esimest korda.
                  Ärge puid alla loopige.
                  ERIS.jpg
                  https://www.facebook.com/FCTRT77/

                  Kommentaar


                    väike karikas on vist II liiga ja alla poole
                    ja karikas on siis turniir, kus kõik saavad osaleda

                    Algselt postitas Kontovaba Vaata postitust
                    Tere!

                    Tahame sellel aastal esimest korda rahvaliigal osaleda.
                    Registreerumine tekitas veidi arusaamatusi, eriti seoses karikamängude osas (lisasin ka pildikese, kus need punasega märgitud). Milliseid karikaid silmas peetakse?
                    Olgu, tagusin igale poole linnukesed ja asjad ning tahtsin pangalingi kaudu maksma hakata, kuid selle asemel, et automaatselt makset tegema hakata, viis pangalink minu pangakonto avalehele. Mis moodi ma selle makse peaksin siis tegema?
                    Kas alguses oleks siis mõtekam panna meeskonna suuruseks 7 mängijat ja hiljem lihtsalt juurde lisada?
                    Jalgpalluri litsents - kuidas seda?
                    Kas mängijad peavad end iga üks ID-kaardiga süsteemis registreerima?
                    Selgituste jms osas mul teadmised puuduvad - nagu mainisin, esimest korda.
                    Ärge puid alla loopige.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      kurat, mul ei olegi ID kaarti, ehk ma pean leidma mingi tüübi, kes näeb minu moodi välja, ja tema tanki lükkama.

                      ma kahtlustan, et ei muutu suurt midagi peale selle, et jalkpalliliit üritab õllekõhtude pealt rikastuda. selle sada euri kraabib kokku kusagilt (viib taarat või midagi), aga nende mängijate personaalne registreerimine ilmselt jääbki võimatuks, enne mänge peab siis ju terve hooaja koosseis olema paigas juba, võimatu.

                      igatahes vaatame, mis saama hakkab, kuigi ma arvan, et Vedelik paneb niimoodi tillid kotti.
                      Juhul kui mängijal puudub ID-kaart, siis tuleb ära täita, allkirjastada ja jalgpalliliitu saata “Jalgpalluri litsentsi avaldus”, mille leiab liidu kodulehelt dokumentide alt. (http://jalgpall.ee/documents.php)

                      Kommentaar


                        Tekitab ka suur suur segadus kuidas see 'tasuta' litsents osta. 'Litsentsi taotlemine' all ainus võinalus on maksta 24€ ja juba 2 mängija on sellist teinud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                          Tekitab ka suur suur segadus kuidas see 'tasuta' litsents osta. 'Litsentsi taotlemine' all ainus võinalus on maksta 24€ ja juba 2 mängija on sellist teinud...
                          Veebruari jooksul toimub Rahvaliiga hooajaks 2017 klubide registreerimine.
                          Hetkel veel ei saa mängijaid registreerida, Rahvaliiga jalgpalluri litsentsi taotleda ja mängijaid võistkonda üles anda.
                          Selle kohta saadetakse klubide esindajatele täpsema info ja juhend märtsis. Hetkel käib veel süsteemi arendus.

                          Juhul, kui keegi on juba ekslikult litsentsi eest tasunud, siis võtta ühendust rahvaliiga@jalgpall.ee.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Infoks, et ID kaart on Eesti seadusega kohustuslik dokument kõigile (erinevalt passist näiteks).
                            Ja kui ID kaarti ei ole, siis ei karistust selle eest ei ole - mõttetu seadus...
                            Igatahes on asi üle võlli natuke aetud ja kaotab oma mõtte, samamoodi võiks IAFA moodi liigasid orgunnida poisid külapeal ja saavad rohkem liikmeid.

                            Kommentaar


                              Noorteliigades pallivaid mängijaid võib kasutada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Noorteliigades pallivaid mängijaid võib kasutada?
                                Ilmselt, ei

                                Võistlustele lubatakse üles anda mängijaid, kes on sündinud 2001. aastal või varem. Eelmise aasta juhendi järgi oleks pidanud sel aastal olema vanusepiir 2003. aastal sündinud, kuid EJLi tehnilise direktori ettepanekul sai see toodud 2001. aasta peale (naiste rahvaliigas 2002). Meil on alates eelmisest aastast eraldi olemas noorte rahvaliiga, kus saavad mängida vanusevahemikus 2002-2004 sündinud mängijad. Eesmärk on noored suunata just noorte rahvaliigasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X