320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõmme Õllekas vs Paide Jalgpallilabor jäi seisuks 2:3. Hea mäng oli. Vihm oli segavaks faktoriks ainult.
    Teeme siis mingi aeg Paides ka mängu ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
      Ei tasuks jah! Mäng muidu enam vähem, kohtunikel pole aind kerge selles rahvaliigas, peaks üldised reeglid panema paika, kuna rahvaliiga, kas siis peab olema perfekte audivise, kuidas arvestada käsi jne jne! Loodan et selle mängu kohtunik elus ikka!
      sellepärast ongi ma olin kohtunik ja mul lubati hambad sisse lüüa, aga seda ei tehtudtõesti kui peaks kõik audid ära võtrma täna sdiis mõlemasty satsist oleks saanud 5 mängumeest kokku ma usun.
      ja käe olukordi nägin aind kaks ja need vilistasin ära + jätsin andmata 2 punast tabivere vahetusest sekkunud vv mille tagajärjel tuli penalt
      ja ühe tabivere alkoholijoobes parem kaitsele!
      Aga hea esitus rannul tublid poisid olete.

      Kommentaar


        kuremae-virujaaguppi 15-0)))

        Kommentaar


          Tabivere - Rannu mängus oli peale kohtuniku veel normaalne Tabivere kõige väiksem poiss väga tublilt mängis

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            sellepärast ongi ma olin kohtunik ja mul lubati hambad sisse lüüa, aga seda ei tehtudtõesti kui peaks kõik audid ära võtrma täna sdiis mõlemasty satsist oleks saanud 5 mängumeest kokku ma usun.
            ja käe olukordi nägin aind kaks ja need vilistasin ära + jätsin andmata 2 punast tabivere vahetusest sekkunud vv mille tagajärjel tuli penalt
            ja ühe tabivere alkoholijoobes parem kaitsele!
            Aga hea esitus rannul tublid poisid olete.
            Tänud..

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              sellepärast ongi ma olin kohtunik ja mul lubati hambad sisse lüüa, aga seda ei tehtudtõesti kui peaks kõik audid ära võtrma täna sdiis mõlemasty satsist oleks saanud 5 mängumeest kokku ma usun.
              ja käe olukordi nägin aind kaks ja need vilistasin ära + jätsin andmata 2 punast tabivere vahetusest sekkunud vv mille tagajärjel tuli penalt
              ja ühe tabivere alkoholijoobes parem kaitsele!
              Aga hea esitus rannul tublid poisid olete.
              Algselt postitas FC Kiired Jalad Vaata postitust
              Oleks huvi sõpruskohtumise vastu, asume tartus.
              Me asume Rannus.. kus mängida tahaksite?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lebovend Vaata postitust
                FC G-Force ei ilmunud siiski kokkulepitud ajaks kohale, staadioni rent oli kinni makstud...
                eelmine 0-18 kaotus hirmutas vene poisid ära vist

                Kommentaar


                  Vana hea Merkuuri kool endistest Merkuuri fännidest ( kes praegu on ajaloo iroonia tõttu Tammeka fännid) võistkond Ropka Korpus purustas JK Võnnu Ahja staadionil skooriga 22-2.....Mida te vingute, et II liiga mängija mängib Rahvaliigas...Eelmine aasta Vara Cupil poolfinaalis võitis Ropka Korpus Kallaste linna võistkonda 1-0 ning nede koosseisus mängisid endised proffijalgpallurid eesotsas Artur Ossipoviga (külaturniiridel mängukeeld ei kehti) ja seekord vaevalt ta kuskul panustas. vot. kokkuvõttes saadi 2. koht.

                  Kommentaar


                    Ise kahjuks ei mängi Ropka Korpuse eest ning ei osale ka orgunni tegevustest (noored saavad super hästi hakkama). Kunagi mängisin Ropka koondise (ümbernimetatud Korpuseks) eest aga tulevad ehk ajad paremad. =)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bomb Vaata postitust
                      Vana hea Merkuuri kool endistest Merkuuri fännidest ( kes praegu on ajaloo iroonia tõttu Tammeka fännid) võistkond Ropka Korpus purustas JK Võnnu Ahja staadionil skooriga 22-2.....Mida te vingute, et II liiga mängija mängib Rahvaliigas...Eelmine aasta Vara Cupil poolfinaalis võitis Ropka Korpus Kallaste linna võistkonda 1-0 ning nede koosseisus mängisid endised proffijalgpallurid eesotsas Artur Ossipoviga (külaturniiridel mängukeeld ei kehti) ja seekord vaevalt ta kuskul panustas. vot. kokkuvõttes saadi 2. koht.
                      Kas Ossipovil ikka keeld peal?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Ikka on peal, Eelmine aasta oli...aga keeld kehtib...Eesti Jalgpalli liidu võistlustel....Küla ja muud rahvajalgpalli turniirid, mis ei ole EJL seotud saab ta rahulikult osaleda.....ei mäleta, kas see aasta keeld tal lõpeb....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bomb Vaata postitust
                          Vana hea Merkuuri kool endistest Merkuuri fännidest ( kes praegu on ajaloo iroonia tõttu Tammeka fännid) võistkond Ropka Korpus purustas JK Võnnu Ahja staadionil skooriga 22-2.....Mida te vingute, et II liiga mängija mängib Rahvaliigas...Eelmine aasta Vara Cupil poolfinaalis võitis Ropka Korpus Kallaste linna võistkonda 1-0 ning nede koosseisus mängisid endised proffijalgpallurid eesotsas Artur Ossipoviga (külaturniiridel mängukeeld ei kehti) ja seekord vaevalt ta kuskul panustas. vot. kokkuvõttes saadi 2. koht.


                          Jah te mängisite päris hästi , nagu tulemus näitab. Kuigi vastas olid noored mehed sünniaastatega 93-96 kes trenni teevad regulaarselt novembrist 2009.
                          Hr Krigulson , peaks lihtsalt mõtlema et kas tahab kuhugi jõuda ka , enne kui mõni külamees talle vigastuse muretseb
                          Aga jõudu edaspidiseks.

                          Kommentaar


                            Muidek Krigulson mängis eelmine aasta Kallaste Linna eest koos Ossipoviga Vara Cupil ning ikka Ropka eelpool juba mainisin võitis 1-0....eks ta tugevduseks on võetud....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bomb Vaata postitust
                              Muidek Krigulson mängis eelmine aasta Kallaste Linna eest koos Ossipoviga Vara Cupil ning ikka Ropka eelpool juba mainisin võitis 1-0....eks ta tugevduseks on võetud....
                              vara cup toimub ka seeaasta
                              siis vaatame kes keda seal võidab

                              Kommentaar


                                tabivere peab see nädal ka kaks mängu järjest
                                kolmapäeval tabivere vs fauna Kell 19:00
                                ja neljapäevalö tabivere vs EJL Kell 18:00

                                Kommentaar

                                Working...
                                X