320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Jah, õige otsus. Kaks nädalat vigastus.
    Karikases, Poseidon mängija kohe püsti pärast veidi draama, otse punane.
    Double standard
    Kuna kaks nädalat vigastatud siis peab punase andma ?
    Makarovi otsus pole ju seotud politseiniku preili otsusega.
    Makarov võttis õige otsuse vastu minu meelest, kuid preili otsust ma laita või kiita ei oska, kuna pole olukorda näind.

    Iroonitseda pole nüüd ka vaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Kuna kaks nädalat vigastatud siis peab punase andma ?
      Makarovi otsus pole ju seotud politseiniku preili otsusega.
      Makarov võttis õige otsuse vastu minu meelest, kuid preili otsust ma laita või kiita ei oska, kuna pole olukorda näind.

      Iroonitseda pole nüüd ka vaja.
      Ei, ma ei ironiseeri. Vaid märkan et sarnased olukordad, teistsugused otsused.
      See 'üritab palli mängima' on suhteliselt jama, vadandust. Rohkem tahtis on kuidas üritab palli mängima, ja teeb seda väga väga hoolimatult. See on killer viga, pole siin mingi 'kerge puudu'. Suurt kiirust peaks ka arvestama, kui aeglasem oled, siis lihtsalt ei lähe nii hoolimatult ja saab mis saab. See on minu jaoks otse punane.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        kindel punane. iga tüüp, kes kunstmuru peal nii lendab, peaks mitmemängulise bänni saama.

        kaitsja poolt võib vaid nii palju rääkida, et tõenäoliselt viskas tal Rumori Calcio ülinuttev ja samamoodi jõhker kaitsemäng lihtsalt kopsu üle maksa, mille juhtumise süüdlaseks võib tõenäoliselt ka kohtunikku pidada, kes ei suutnud mängu ohjeis hoida.

        mängu ei näinud - puhas spekulatsioon.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Vedelik sai korraks festivalimeeleolust välja ja mängis Pingipoistega.
          vorm liigub ilmselgelt ülespoole, kuna lõime juba 3 väravat, mis on selle hooaja rekord.

          vahepeal toimus ka huvitav üleminek rahvaliiga B-st esiliiga B-sse, aga see pole meid rivist välja löönud ja augustis vist hakkavad festivalid läbi saama ja saab jälle kestenduda jalgpallile.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Algselt postitas mg Vaata postitust
            Vedelik sai korraks festivalimeeleolust välja ja mängis Pingipoistega.
            vorm liigub ilmselgelt ülespoole, kuna lõime juba 3 väravat, mis on selle hooaja rekord.

            vahepeal toimus ka huvitav üleminek rahvaliiga B-st esiliiga B-sse, aga see pole meid rivist välja löönud ja augustis vist hakkavad festivalid läbi saama ja saab jälle kestenduda jalgpallile.
            Kes see on?
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Kohtunikute rääkides...ainult kollane... (see ongi IV.Liiga mäng, aga vigastatud mängija on ka meiega mänginud).
              Ma vaatasin mingi viis korda. Ikka ei näe punast.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Ei, ma ei ironiseeri. Vaid märkan et sarnased olukordad, teistsugused otsused.
                See 'üritab palli mängima' on suhteliselt jama, vadandust. Rohkem tahtis on kuidas üritab palli mängima, ja teeb seda väga väga hoolimatult. See on killer viga, pole siin mingi 'kerge puudu'. Suurt kiirust peaks ka arvestama, kui aeglasem oled, siis lihtsalt ei lähe nii hoolimatult ja saab mis saab. See on minu jaoks otse punane.
                Antud videost on ju näha, et ta mängiski palli. Briti saartel poleks sellise olukorra eest isegi vabalööki antud. Antud olukorras oli ka mees roosas aeglasem (valge jõudis enne palli ära libistada) selles, et ta sinna entusiastlikult otsa jooksis võib ainult iseennast süüdistada.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  Algselt postitas jots Vaata postitust
                  Antud videost on ju näha, et ta mängiski palli. Briti saartel poleks sellise olukorra eest isegi vabalööki antud. Antud olukorras oli ka mees roosas aeglasem (valge jõudis enne palli ära libistada) selles, et ta sinna entusiastlikult otsa jooksis võib ainult iseennast süüdistada.
                  Briti saarte jalgpalli ei tasu mainida. Seal iga brutality on lihtsalt normaalne olukord. Pigem juba rugby kui jalgpalli.

                  See on täpne hetk:
                  hetk.jpg
                  Millise täise jõuduga jõuab näitab see must riba.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Briti saarte jalgpalli ei tasu mainida. Seal iga brutality on lihtsalt normaalne olukord. Pigem juba rugby kui jalgpalli.

                    See on täpne hetk:
                    [ATTACH=CONFIG]4213[/ATTACH]
                    Millise täise jõuduga jõuab näitab see must riba.
                    Anna andeks, kuid see ei ole kindlasti punane kaart. Selles osas on sul õigus, et palli mängimine ei ole vea puhul vabandus, kuid antud juhul ei ole selles situatsioonis piisavalt punase kaardi elemente. Jah - kiirus ning intensiivus on suur, kuid kaitsja läheb olukorda sisse ründajale nähtavalt (st mitte selja tagant või külje pealt); ei lähe kontakti tald või tallad ees; ei lähe olukorda kõrge jalaga või kõrgete jalgadega (seda on ka sinu stoppkaadri pealt näha, et jalg on kaitsjal nii maa lähedal kui olla saab); ei sõida ründajale jalga, vaid jala ette.

                    Otsus: viga; kollane kaart (hoolimatu viga).
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Jah, õige otsus. Kaks nädalat vigastus.
                      Karikases, Poseidon mängija kohe püsti pärast veidi draama, otse punane.
                      Double standard
                      Naljakas inimene oled.

                      Mõlemad otsused kohtunikult 100% õiged.

                      Ning äkki aitaks sellest karikamängust. Tolle mängu punane kaart oli punasemast punasem. Rohkem ei diskuteeri. Aitab. Mõni loll varsti hakkabki uskuma, et sul on õigus.

                      Ilmselgelt on sul vähe teadmisi, et jalgpallireeglite teemal debateerida.

                      E: näe, terve lehekülg on siia vahepeal tekkinud ning üllataval kombel on praktiliselt kõik minuga samal nõul.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Naljakas inimene oled.

                        Mõlemad otsused kohtunikult 100% õiged.

                        Ning äkki aitaks sellest karikamängust. Tolle mängu punane kaart oli punasemast punasem. Rohkem ei diskuteeri. Aitab. Mõni loll varsti hakkabki uskuma, et sul on õigus.

                        Ilmselgelt on sul vähe teadmisi, et jalgpallireeglite teemal debateerida.

                        E: näe, terve lehekülg on siia vahepeal tekkinud ning üllataval kombel on praktiliselt kõik minuga samal nõul.
                        Noh kuule Silver, isegi Martin ütles et punane polnud. See oli kollane. Kui teil on video (meil pole) tooge välja.
                        Ma enam ei mõtle selle peale, lihtsalt täna sain selle video kätte ja muidugi ei saa mitte midagi muud mõelda et selle eest vaid kollane ja meile otse emotsionaalne punane (või kaubanduslik, nagu Mart ütles).
                        Ehk midagi vale siin on.
                        Kui reeglid on 'üritab palli puutuma' siis tõesti soovitan teile jalgpalli reegleid taas lugema. Sest palli üritama puutuma pole üks vabandus rikkumise vastu.
                        Kindlasti kohtunik ei saa teada kohe et mängija eemaldatud kaheks nädalaks vigastuse tõttu. See ainult näitab millise täis jõuduga Toompea mängija tombab sisse. Ja kõik.

                        Jah ma olen naljakas. Edu Santose vastu, loodetavasti kohtunik pole Tartust. Tuleksin mängu näha
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Anna andeks, kuid see ei ole kindlasti punane kaart. Selles osas on sul õigus, et palli mängimine ei ole vea puhul vabandus, kuid antud juhul ei ole selles situatsioonis piisavalt punase kaardi elemente. Jah - kiirus ning intensiivus on suur, kuid kaitsja läheb olukorda sisse ründajale nähtavalt (st mitte selja tagant või külje pealt); ei lähe kontakti tald või tallad ees; ei lähe olukorda kõrge jalaga või kõrgete jalgadega (seda on ka sinu stoppkaadri pealt näha, et jalg on kaitsjal nii maa lähedal kui olla saab); ei sõida ründajale jalga, vaid jala ette.

                          Otsus: viga; kollane kaart (hoolimatu viga).
                          Noh, vahemalt kellegil mõistusega. Vahemalt on midagi siin diskuteerima.
                          Peale kiirus ja intensiivus, keha on päris kõrge ja see aitab küll see viga olla rohkem kui kollase oma.
                          Isegi tagant võiks puhtalt palli mängima ilma keha kontakt (kui oleks oskuseid ja mängu lugemist piisavalt).
                          Ma eeldan, kui sama tackle oleks väravahi poolt, keskmine kohtunik annaks otse penalti.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Noh kuule Silver, isegi Martin ütles et punane polnud.
                            Martin kipub aegajalt naljakaid asju ütlema. Mina olin situatsioonile oluliselt lähemal kui teie seal 50m eemal treeneripingil. Aga see selleks.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Ei, ma ei ironiseeri. Vaid märkan et sarnased olukordad, teistsugused otsused.
                              See 'üritab palli mängima' on suhteliselt jama, vadandust. Rohkem tahtis on kuidas üritab palli mängima, ja teeb seda väga väga hoolimatult. See on killer viga, pole siin mingi 'kerge puudu'. Suurt kiirust peaks ka arvestama, kui aeglasem oled, siis lihtsalt ei lähe nii hoolimatult ja saab mis saab. See on minu jaoks otse punane.
                              Aeglane on siin ju ründaja, kes ei saa ei palli ega suuda ka taibata ümbritsevat ohtu, kuigi peaks. Kollane kaart jah, aga pigem pooleldi korgid ees tuleku / mitte piisavalt puhta libisemisvõtte pärast.

                              Kommentaar


                                Viskan kah oma viis senti siia ja ütlen, et punast kaarti ei näe siin ka minu silmad. Vigastus on lihtsalt kaasnenud ebaõnn, neid võib tulla ka väga väikse kokkupõrke pealt, samas kui mõni mängija pääseb hullemastki saltost terve nahaga. Kollane on täiesti õiglane.
                                Aga eks mina näen asju ka tihti as a defender.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X