320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rahvaliiga

    Nii, EJL pakkus huvilistele võimalust mängida liigat, kus võivad mängida kõik kes tahavad. Kuna liigades on koormus jms. liiga suur, siis on antud selline võimalus

    tutvustus on siin: http://jalgpall.ee/rj_league.php

    Keegi plaanib minna? Ja üleüldse, et millal EJL seda kõike nö. promoma plaanib hakata? Praegu vaid 3 meeskonda registreerunud, tuleks asja veits laiemalt levitada.

    #2
    Kust ma selle kohtuniku peaksin hankima?
    Mis juhtub, kui koduväljak on hõivatud, hetkel mil seda mänguks vaja?

    E: Tundub, et läheb päris kulukaks see värk, kui peab hankima väljaku, kohtuniku, korralikud särgid numbritega (ning nagu ma aru saan, peab olema särke kaks, sest ei või teada kas külalistel on sama värvi särk või mitte.)

    Kommentaar


      #3
      kohtunikuks kasvõi mõni tuttav, kel paberid olemas..

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Kust ma selle kohtuniku peaksin hankima?
        Mis juhtub, kui koduväljak on hõivatud, hetkel mil seda mänguks vaja?
        Küsid EJLlt kohtunikude kontaktid, valid endale sobiva kohtuniku, lepid temaga tingimustes kokku.
        Broneerid väljaku ära oma mängu ajaks.

        Kommentaar


          #5
          Jube üldsõnaline see värk seal.. mis siis saab, kui ma arvestangi 1+6 võistkonnaga aga on vaja kohtuda suurel väljakul 1+10 meeskonnaga? Võib ju küll varumehi olla, kes siis 11 meest kokku annab, kuid raskeks muutub see olukord. Jääb vaid loota, et kusagil tagatubades on selle peale mõeldud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #6
            Suht segane värk jah. Millegipärast arvan, et mõttekam oleks 1-päevaste turniiride süsteem (kindel väljak ja mängijate arv jne.). Hetkel jäi juhendist selline mulje, et vajadusel tuleb sõita üheks mänguks Tallinnasse, Võrru või kuhu iganes. Tuletab juba tavalist liigat meelde :P
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Kust ma selle kohtuniku peaksin hankima?
              Mis juhtub, kui koduväljak on hõivatud, hetkel mil seda mänguks vaja?

              E: Tundub, et läheb päris kulukaks see värk, kui peab hankima väljaku, kohtuniku, korralikud särgid numbritega (ning nagu ma aru saan, peab olema särke kaks, sest ei või teada kas külalistel on sama värvi särk või mitte.)
              Kahte särki ei nõuta isegi madalamates liigades .. kui ühtevärvi särgid siis kodu meeskond võib kasutada eraldusveste! peaasi, et seal all oleks numbritega särk (väravate ja hoiatuste märkimiseks)!
              Kuidas saab sul koduväljak olla hõivatud? Kas sa siis haldajaga eelnevalt pole kokku leppinud staadioni kasutamises? Kohtunikke peaks eestis olema küll piisavalt (minuteada üle 300) .. hõika ainult foorumis või EJL-is ja kindlasti saad kontaktid!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                Suht segane värk jah. Millegipärast arvan, et mõttekam oleks 1-päevaste turniiride süsteem (kindel väljak ja mängijate arv jne.). Hetkel jäi juhendist selline mulje, et vajadusel tuleb sõita üheks mänguks Tallinnasse, Võrru või kuhu iganes. Tuletab juba tavalist liigat meelde :P
                Harjumaal oma liiga ja lõunas oma liiga nagu aru olen saanud. Ja mõlemast parimad saavad kuhugile finaalturniirile vms.

                Kommentaar


                  #9
                  Kristo Päkko Kohtunik c kategooriaga
                  tel:58035639
                  Palun

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas arli Vaata postitust
                    Kahte särki ei nõuta isegi madalamates liigades .. kui ühtevärvi särgid siis kodu meeskond võib kasutada eraldusveste! peaasi, et seal all oleks numbritega särk (väravate ja hoiatuste märkimiseks)!
                    Kuidas saab sul koduväljak olla hõivatud? Kas sa siis haldajaga eelnevalt pole kokku leppinud staadioni kasutamises? Kohtunikke peaks eestis olema küll piisavalt (minuteada üle 300) .. hõika ainult foorumis või EJL-is ja kindlasti saad kontaktid!
                    No väljaku all pidasin ma silmas seda, et EJL-i lehel räägiti suvalisest kooli- või külaväljakust, külaväljaku puhul nüüd küll ei saa olla kindel mis seal toimub või kellele kuulub. Kui väljak ka rentida, siis läheb üks kodumäng maksma umbes 500 krooni, ma arvan et võiks kuidagi madalam see asi olla kui tegu on rahvaliigaga.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui 500 krooniga stata rentida saad, siis on küll superpakkumine. Mõtle nüüd selle peale, et kui teid on näiteks mingi 15, siis tuleb summa ühe näo kohta ju väike.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Kui 500 krooniga stata rentida saad, siis on küll superpakkumine. Mõtle nüüd selle peale, et kui teid on näiteks mingi 15, siis tuleb summa ühe näo kohta ju väike.
                        15 meid ei ole, ja ei arvatud et selle eest peab maksma ka.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          15 meid ei ole, ja ei arvatud et selle eest peab maksma ka.
                          Mis sa oled nii sinisilmne ja usud, et kulutused on 0? Et EJL oma rahade eest laseb sul mängida, niigi organiseerivad tasuta seda turniiri, saamata ise mingit kasu.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Mis sa oled nii sinisilmne ja usud, et kulutused on 0? Et EJL oma rahade eest laseb sul mängida, niigi organiseerivad tasuta seda turniiri, saamata ise mingit kasu.
                            Rahu, ainult rahu. Muidugi ma ei arvanud, et kulutused päris 0 on, aga süsteem oleks võinud olla veidi parem, minu arust oleks palju parem olnud Mayhemi poolt pakutud variant. Liit võiks minu arust vähemalt kohtunikud mängudele tagada. Ärge nüüd minu juttu siin vingumisena võtke, lihtsalt avaldan arvamust.

                            Kommentaar


                              #15
                              Tekkis sihuke küsimus et kui ma registeeriks tartumaal vara vallad võistkonna siis seetähendab seda et enamus mängud on meil tallinnas?

                              Ja kunaseks peab võistkond registeeritud olema?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X