320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    njh õllekal ei vedanud, kaitse oli täiesti 0- tehti mis taheti meiega. kohtunikule ütleks niipalju et siiamaani lonkan ja olen vigastatud, ei vilistanud viga kuna pall jäi meile, aga hiljem oleks pidanud kaardi ära andma. ei ole hullu, kaotades ikka oled masenduses ja kurdad et kohtunik on syydi, kuid oleks pidanud siiski dokumente kontrollima ja nimekirja, sest tunti ära kolm liiga mängijat Taebla poolt. lahing oli kõva ja õllekas ei jõudnud joosta, eriti kui jäädi juba 4-0 taha, oli mott läinud. pealtvaatajaid jagus, kuid taebla fännid tundusid vaiksed olema, ei tea küll miks kui mängu domineeriti 3e liigamängijaga vähemalt.minu silmis tublid mängumehed. finaali jõuaks kindlasti kui KALJU poolehoidjast vilenaine vilistab. jalg ees sisse lennata, käega palli mänggides ja vigastus mulle tehtes oleks võinud vilistada, kuid pole hullu. olime kaotuse täiesti ära teeeninud liigamängijate poolt.

    Kommentaar


      aaaaaa
      see suur ka et ei teadnud et väravavaht võib rahvaliigas väljaspool kasti käega mängida

      Kommentaar


        Rahune maha. Mõtle liiga nimele, see ütleb kõik

        Kommentaar


          JK Puhja 9:0 Fc TVK
          neljast neli siis

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Rahune maha. Mõtle liiga nimele, see ütleb kõik
            Egas liiga võib olla mis nimega tahes, see ei tähenda, et kohtunikud peaksid olema halvema kvaliteediga. Õpivad nad ju samu asju seal kohtunike koolitustel.
            Säästupirn ei säästa, kui ta ei põle!

            Kommentaar


              Algselt postitas poomjoosep Vaata postitust
              Egas liiga võib olla mis nimega tahes, see ei tähenda, et kohtunikud peaksid olema halvema kvaliteediga. Õpivad nad ju samu asju seal kohtunike koolitustel.
              enamus rahvaliiga kohtunikutest ei ole baas-kursustgi läbinud.!

              Kommentaar


                Rahvaliigas pole minumeelest kohustuslik omada kohtunikupabereid. Kutsu või Iff külla vilistama.

                Kommentaar


                  Kellelgi mingeid pilte / videosi leidub mõnest random rahvaliiga kohtumisest ?
                  Piiluks et mis sealt paistab..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas almar Vaata postitust
                    njh õllekal ei vedanud, kaitse oli täiesti 0- tehti mis taheti meiega. kohtunikule ütleks niipalju et siiamaani lonkan ja olen vigastatud, ei vilistanud viga kuna pall jäi meile, aga hiljem oleks pidanud kaardi ära andma. ei ole hullu, kaotades ikka oled masenduses ja kurdad et kohtunik on syydi, kuid oleks pidanud siiski dokumente kontrollima ja nimekirja, sest tunti ära kolm liiga mängijat Taebla poolt. lahing oli kõva ja õllekas ei jõudnud joosta, eriti kui jäädi juba 4-0 taha, oli mott läinud. pealtvaatajaid jagus, kuid taebla fännid tundusid vaiksed olema, ei tea küll miks kui mängu domineeriti 3e liigamängijaga vähemalt.minu silmis tublid mängumehed. finaali jõuaks kindlasti kui KALJU poolehoidjast vilenaine vilistab. jalg ees sisse lennata, käega palli mänggides ja vigastus mulle tehtes oleks võinud vilistada, kuid pole hullu. olime kaotuse täiesti ära teeeninud liigamängijate poolt.
                    Mina ja üks keskväljal, selline pisemat kasvu südi poiss olime vaid registreeritud. Mõlemal koduklubiks FCF Haapsalu. Ülejäänud kõik on varasemalt mänginud meistriliigat, aga sel hooajal pole keegi peale siis meie kahe. Tegelt on meil minu kõrval litsentsiga mängija hoopiski I liigast (FCF Rakvere, JK Sörve), kuid kuna temal oli liigamäng, kasutasime mu klubikaaslast. Järgmine kord, kui see Rakvere vend tuleb, klubikaaslane mängida ei saa, sest vot siis oleks meil 3 litsentsiga mängijat. Vot nii. Fännidega oli nii, et paljud olid rahvatantsu tantsimas
                    Kohtuniku kaitseks, ma arvan, et siit tulenebki see suur vahe, et kuna kohtunik mängib ise naiste meistriliigas , siis hoiab ta sellist jõulist piiri. Minu arust, see jalatalla värk, oli siiski 50/50 mõlemalt poolelt, selleks ta ka ei suvatsenud seda ära vilistada. PS! Ta mängib siiani Nõmme Kalju naiskonnaga esiliigas. Rõhutan igaks juhuks veel - ainult kaks registreeritud mängijat oli meil ning ülejäänud võistkond on mänginud meistrikaid varasemalt (aasta, kaks, kolm) tagasi. Tahtsime ka see aasta panna välja IV, aga jäime regamisega hiljaks jalkaliitu. Peace!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas almar Vaata postitust
                      njh õllekal ei vedanud, kaitse oli täiesti 0- tehti mis taheti meiega. kohtunikule ütleks niipalju et siiamaani lonkan ja olen vigastatud, ei vilistanud viga kuna pall jäi meile, aga hiljem oleks pidanud kaardi ära andma. ei ole hullu, kaotades ikka oled masenduses ja kurdad et kohtunik on syydi, kuid oleks pidanud siiski dokumente kontrollima ja nimekirja, sest tunti ära kolm liiga mängijat Taebla poolt. lahing oli kõva ja õllekas ei jõudnud joosta, eriti kui jäädi juba 4-0 taha, oli mott läinud. pealtvaatajaid jagus, kuid taebla fännid tundusid vaiksed olema, ei tea küll miks kui mängu domineeriti 3e liigamängijaga vähemalt.minu silmis tublid mängumehed. finaali jõuaks kindlasti kui KALJU poolehoidjast vilenaine vilistab. jalg ees sisse lennata, käega palli mänggides ja vigastus mulle tehtes oleks võinud vilistada, kuid pole hullu. olime kaotuse täiesti ära teeeninud liigamängijate poolt.
                      Nonii, sooviks neid kolme mängi nr'i keda te väidate registreeritute alla. Registreeritud olid ainult Aare Avila ja Talis Tamm. mõlemad FCF Haapsalu. Seega palun hoida edaspidi alusetud süüdistused enda teada !
                      On küll jah nii, et vb tundsite mitmeid mängijaid ära, sest sisuliselt terve meeskond on varasematel aastatel kuulunud erinevatesse liigadesse, aga neil puudub nüüdseks litsents !

                      TJK vv. nr. 1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Kellelgi mingeid pilte / videosi leidub mõnest random rahvaliiga kohtumisest ?
                        Piiluks et mis sealt paistab..
                        Midagi on SIIN
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas almar Vaata postitust
                          aaaaaa
                          see suur ka et ei teadnud et väravavaht võib rahvaliigas väljaspool kasti käega mängida
                          Nii, palun olukorda, kus ma väljapool kasti mängisin. Ma arvan, et kujutan ette millist tee te arvate. Esimese poolaja lõpp. Pall tuli õhust ette ja ma lükkasin rusikaga ära. Silmad peaks meil siiski kõigil olema ja ma ei jõudnud isegi pärast palli ära löömist karistusalast väljagi. Seega palun endiselt alusetud süüdistused tagasi hoida !
                          Ja sooviks ära märkida selle ka, et olenemata õllega seotud nimest ei anna see mängijatele õigust väljakul viibida alkoholi tarbinuna. Aa.. päris normaalne pole ka vist see, et lauldakse vastasmeeskonna kohta ebasündsaid laule ja mängija tuleb väljakule teksades ja ilma jalanõudeta st. palja jalu !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas almar Vaata postitust
                            njh õllekal ei vedanud, kaitse oli täiesti 0- tehti mis taheti meiega. kohtunikule ütleks niipalju et siiamaani lonkan ja olen vigastatud, ei vilistanud viga kuna pall jäi meile, aga hiljem oleks pidanud kaardi ära andma. ei ole hullu, kaotades ikka oled masenduses ja kurdad et kohtunik on syydi, kuid oleks pidanud siiski dokumente kontrollima ja nimekirja, sest tunti ära kolm liiga mängijat Taebla poolt. lahing oli kõva ja õllekas ei jõudnud joosta, eriti kui jäädi juba 4-0 taha, oli mott läinud. pealtvaatajaid jagus, kuid taebla fännid tundusid vaiksed olema, ei tea küll miks kui mängu domineeriti 3e liigamängijaga vähemalt.minu silmis tublid mängumehed. finaali jõuaks kindlasti kui KALJU poolehoidjast vilenaine vilistab. jalg ees sisse lennata, käega palli mänggides ja vigastus mulle tehtes oleks võinud vilistada, kuid pole hullu. olime kaotuse täiesti ära teeeninud liigamängijate poolt.
                            Õllekale niipalju, ei tasu pärast kohtunikku süüdistada, kui teil endal kodus on kohtunk, kes ütleb ega ma robot pole ma ei pea kõike nägema

                            Kommentaar


                              No selle kohtuniku jama peale ütleks ma nii palju, et tuleb leida siis kohtunik, kes ei lase mänguvarustuseta meest väljakule. Samas ka silmnähtavalt alkoholijoobes mängijaid. Leidke tasemel kohtunik, kes nõuab sellist asja ning ei probleemi ma usun. Ja kui vaja normaalset vilemeest siis küsige EJL-ist kohtunike kontakte ning proovige neid enda mängudele vilistama kutsuda.

                              Päikest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                                No selle kohtuniku jama peale ütleks ma nii palju, et tuleb leida siis kohtunik, kes ei lase mänguvarustuseta meest väljakule. Samas ka silmnähtavalt alkoholijoobes mängijaid. Leidke tasemel kohtunik, kes nõuab sellist asja ning ei probleemi ma usun. Ja kui vaja normaalset vilemeest siis küsige EJL-ist kohtunike kontakte ning proovige neid enda mängudele vilistama kutsuda.

                                Päikest
                                Tuletan meelde et alkoholijoobes mängijad on ohtlikud ka kohtunikule kes võivad ju kiiresti ärrituda ja ei ole vaja pärast seda probleemi kui kuskil kohtunik peksa saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X